Sintel : انیمیشن کوتاه حیرت انگیز 2010 (دانلود)

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همگی

امروز انیمیشنی از کارگردان صاحب نام و بسیار جوان امریکایی کولین لوی
براتون میذارم که در سال 2010 ساخته شده و از نظر تکنیک ساخت و جزئیات تصویر و مدلها حیرت انگیز هست .
برای اطلاعات بیشتر میتونید به وبسایت این کار مراجعه کنید تا با جزئیات ساخت این اثر زیبا بیشتر آشنا بشید .
جالب هست بدونید که این کار یکی از معدود کارهای انیمیشن ساخته شده در دنیا به حساب میاد که در سایز 4K ، یعنی سایز تصویر 4000 پیکسل رندر شده !
سایزهایی که برای دانلود گذاشتم بسیار خوب هستند .
colin.thumbnail.jpg

مدت این انیمیشن کوتاه حدود 15 دقیقه هست و در کنار غالب کاملاً احساسی بسیار خشن هم هست که باید به کارگردان فیلم برای این جمع متضاد تبریک گفت .

من توصیه میکنم حتماً به سایت این کار سری بزنید ، واقعا جالب هست و مراحل طراحی کار رو نشون میده

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
شگفتی در کار گروهی با فقط 4 نفر...!

سلام مجدد دوستان

راستش این انیمیشن Sintel انقدر بهم چسبید که رفتم قسمتی از سایتش رو خوندم .

واقعاً شکه شدم وقتی دیدم این کار در یک سال و فقط با چهار نفر متخصص در هسته اصلی تیم ساخته شده اونهم بطور شبانه روزی ! :shock::shock::shock:

(شاید برخی از دوستان تجربه کار گروهی برای مدت چند سال و برای ساخت یک مجموعه رو نداشته باشن ولی من و سعید شخصاً میفهمیم شبانه روزی کار کردن دقیقا یعنی چی :cry:)

موسیقی کار واقعاً تاثیر گذار هست . زوایای دوربین مخصوصاً در زوم های کلوزآپ کاملاً با موسیقی همراه هست و روح انسان و معنی عشق رو نشون میده . جالب تر اینکه این کار امتیاز 8.6 از 10 رو در سایت imdb.com دریافت کرده که بسیار بالاست . :rose:

کل کار رو با نرم افزار منبع باز (Open Source) شرکت Blender زدند و خود این شرکت هم اسپانسر کار بوده . بودجه تولید نزذیک 500 هزار دلار (نزدبک 500 میلیون تومان ! ) شده که در مقابل رقم های چند ده میلیون دلاری کارهای بزرگ خیلی کم به نظر میرسه (با توجه به زمان 15 دقیقه ای کل کار)
متاسفانه تمام لینک های کیفیت کامل HD با حجم حدود 200 مگ که من پیدا کردم دیگه کار نمی کردند یا فیل... شده بودند یا...

zwk4s917kyonddqtn4n.jpg

ولی برای دوستانی که سرعت پایین تری دارند یک لینک سالم و مستقیم با سرعت خوب پیدا کردم که میذارم .
حجم اینم 76 مگابایت هست و کاملاً قابلیت Resume داره .یک تریلر کوچیک 13 مگی هم هست که با کیفیت HD و فول بیتریت هست .تصور اینکه کیفیت اصلی کار 4 برابر این هست واقعا حیرت آوره :shock: .در ضمن لینک تریلر هم از خود شرکت Blender گرفتم و این هم مستقیم هست .

توصیه می کنم از دست ندینش .
از طرحهای اولیه تا رندر انتهایی در سایت این کار هست . حتماً یک سری بزنید .

WWW.SINTEL.ORG

موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

pclord

کاربر متخصص
این انیمشن در کل 4 دی وی دی هست که توضیحات ساخت و آموزش هم فکر کنم همراهش باشه. من دارم 4 دی وی دی شو از تورنت دانلود میکنم.

saeedeh_st

Member
سلام دوست عزیز
مرسی واقعا عالی بود
دونبال یک سری مطلب بودم سپاس:wink:

saeedeh_st

Member
من که واقعا لذت بردم و کلی استفاده
سپاس بابت معرفی این سایت
باز از این سایت ها بود معرفی کنید.:rose:

pclord

کاربر متخصص
لینک تورنت دانلود نسخه کامل این انیمیشن با کیفیت بالا که به غیر از خود انیمیشن شامل تمام مدل ها،تکسچر ها و کلا هر چیزی که در ساخت این انیمیشن استفاده شد رو دارا میباشد. iهمچنین توضیحات و میکینگ آف ساخت این انیمشن زیبا:

4-DVD-verti-feb2011.jpg

حجم = 24.16 گیگابایت

کد:
http://up.iranblog.com/images/7jn6h3z15ofh9fvloa.rar

هر کی نتونست دانلود کنه بهم بگه هر وقت دانلودش تموم شد براش بفرستم.

.
.

آخرین ویرایش:

yamikazy

Member
عزيزان من نتونستم دانلود كنم راهي هست كه بشه اين 4 dvd رو كامل خريد؟
فروشگاه سايت نداره اين 4 تا رو؟

ممنون.

pclord

کاربر متخصص
عزيزان من نتونستم دانلود كنم راهي هست كه بشه اين 4 dvd رو كامل خريد؟
فروشگاه سايت نداره اين 4 تا رو؟

ممنون.

من دانلودش کردم، اما اینجا خلاف قوانین هست، اگه خواستین بهم پیغام خصوصی بزنین.

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا