Regedit من كار نمي كنه؟!فوري

[MASOUD]

Active Member
سلام

من هرچي در Run كلمه Regedit را مي زنم صفحه آن باز ميشود و سريع بسته مي شود.

در ضمن من از Windows Xp Professional استفاده مي كنم.

مرا راهنمايي كنيد...

اِ این پست هم ماله یو بید که ،

دوست عزیز کامت ویروس گرفته توصیه میکنم که اگه برنامه ای برای بهینه سازی ویندوز داری ازش استفاده کنی مثل سیستم مکانیک که خیلی قوی و عالیست مخصوصا" ورژن جدیدش که فکر میکنم 6 باشه اگه داری حتمی ازش استفاده کن یه بار باهاش رجیسترتو اسکن کن یه بار هم باهاش ( جانک فایلها ) رو پاک کن بگردی گزینه های خوبی رو توش برای اسکن کام پیدا میکنی ، باهاش حتمی فولدر تمپ رو اسکن تا فایلهای زاید رو پاک کنه ، البته خودت هم میتونی بری توی ( فولدر تمپ ) از طریق مای داکومنت باید بری ( دیگه حتما خودت میدونی که چطوری بری ) فولدر تمپ ها نه فولدر تمپلوری که ماله اینترنت اکسپلورر هست ، بری اون تو و هرچی فایل هست رو پاک کن هیچ نگران هم نباش چون اونجا فایلهای موقتی و زاید نگهداری میشه که اکثر دردهایی که ویندوز میگیره از اونجا آب میخوره . بد نیست که یه بار هم با آنتی ویروست البته اگه بروزه اسکن کنی ، بد نیست اگه نورتون داری و سیستم ورک هم داره با سیستم ورکش ( گزینه فایند اند فیکس پرابلم ) که توی قسمت نورتون یوتیلیتی هست اونم خیلی خوبه .

من خودم خیلی به این مشکل برخوردم و هر دفعه هم با همین روشها خیلی راحت مشکلم رو حل کردم ، بضی موقه ها هم میشه که تسک منجرت ممکنه مثل رجیسترت اون طوری بشه که اون با همین روشها خیلی راحت حل میشه .

قربونت ، امیدوارم موفق بشی

سلام دوست عزیز
راحت ترین راه برای رفع این مشکل این میباشد که از طریق Safe Mode سیستم رو بوت کنی و به Run بری و regedit را استفاده کنی .
و بعد بگردی فایلی را که در رجیستری باعث اجرای آن ویروس در سیستم میشد را پاک کنی.
در ضمن هرچه سریعتر آنتی ویروست رو آپدیت کن و ویروس را به کلی ریشه کن کن .
با تشکر

Sunboy454

Active Member
قبلا تو انجمن این مشکل مطرح شده بود و من یه سری فایل پیوست پست هام کرده بودم ، اگه بتونی پیداشون کنی ، کارتو راه میندازن...

جدیدترین ارسال ها

بالا