Porsche Carrera GT

به نظر شما کار شایستگی ورود به گالری برگزیده ها را دارد?

• بلی

رای: 84 86.6%
  • خیر

رای: 13 13.4%

• مجموع رای دهندگان
    97

mr.spray

Member
باید ماشین واقعی شو دیده باشی که بتونی اینجوری بسازی,کسی اونجا ها پورشه داره اونم Gt .چرا سعی نمی کنید یه ماشین ایرانی در همین حد و اندازه ها بسازید مثلا پراید؟

ehsan_3dmax

Active Member
باید ماشین واقعی شو دیده باشی که بتونی اینجوری بسازی,کسی اونجا ها پورشه داره اونم Gt .چرا سعی نمی کنید یه ماشین ایرانی در همین حد و اندازه ها بسازید مثلا پراید؟

آخه دوست عزيز ساخت يك مكعب مستطيل چه لذتي ميتونه داشته باشه؟

mayapower
فكر كنم كلا يك هفته اي شد. دقيقا يادم نيست الان.
موفق باشي.

roohollah

Banned
سلام
عالیه...:D
کلا مشهدی ها کارشون عالیه...:lol:
چکارکنن دیگه ،دست خودشون نیست:wink:!؟!
حالا باید یه جورایی خودمونو بچسبونیم دیگه...:D (طبیعیش کننین!!!)

ali1011

New Member
سلام آقا احسان خیلی کارتون عالیه! چند تا از نمونه ها با نمونه واقعیش مو نمی زنه! اون عکسی که دیوارش تیر آهن داره خیلی طبیعیه فقط فکر کنم داشتی ماشینو می بردی که عکس بندازی زدی چراغ سمت شاگردو شکستیش!
فکر کنم یه کم باید بهش انعکاس بیشتری بدی.
اگه این دور و برای ما بودی هر جور شده میومدم واسم کلاس خصوصی بذاری تا حد پیشرفته
یه پیشنهاد هم دارم: اگه سرت خلوت شد یه طرحی از لامبورگینی گالاردو بذار با بی ام و ام3 فکر کنم تو طراحی خیلی جالب باشن!
به امید موفقیت بیش از پیش

hasan_m

Member
ایییییییییییییییییییییییی ییییییییییییول

داش احسان ایول من که کفشم برید :shock: کار خیلی تمیزی درست کردی. از نظر من که ایرادی نداره می تونی کارتو، تو برگزیده ها بذاری :wink:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
تو چراغاي جلو از همون متريال شيشه ماشين استفاده كردي.يكم رو نوع متريال شيشه چراغاي جلو كار كن.چراغاي عقب بايد يه برقاقي خاصي داشته باشه يه پيشنهاد دوستانه بهتون ميكنم يه سري عكساي واقعي همين ماشينارو ببين به چراغاي عقب و جلوش نگا كن.نميدونم چرا اكثر كسايي كه مادلينگ ماشين كار مي كنن زياد به شفافتو رنگ چراغاي عقب توجه نمي كنن:sad:

darkwish_2006

Well-Known Member
حرفی برای گفتن ندارم !

فقط میشه متریال بدنه ماشین رو آپلود کنی !؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون

vpic

Well-Known Member
بیشتر مواقع خود تکسچر چراغارو رو چراغ میکشن.
من که آئودی آر 8 رو ینطوری مدل کردم.

ali_118

کاربر VIP
قدیمی 11 مرداد 1386, 02:32
قابل توجه دوستانی که اخیرا اقدام به کامنت گذاشتن و نقد این کار میکنن، از زمان استارت تاپیک تا امروز بیشتر از چهار سال و پنج ماه میگذره که در همون زمان رندر جدید از یکی از کارهای قدیمی تر احسان بوده.
خوب اینم از آخرین کار تک فریم بنده که رندری جدید از یک کار قدیمیه.

rasoulvalli

Well-Known Member
آفرین کار خیلی خوبی شده. فقط تکسچر چراغ عثب خیلی ضعیفه همینطور متریالش

جدیدترین ارسال ها

بالا