[phpNuke] Phpnuke نسل جوان مشهد

aspnet_22

Member
سلام.
ميخواهم از phpnuke كامپيوتر نسل جوان مشهد استفاده كنم.winlamp خطاي عجيبي ميگيرد و نصب نميشود.وقتي كه ميخواهم php وmysql و apache را جداگانه نصب كنم دوتا مشكل دارم.
1:نميدانم كه چگونه انها را هماهنگ كنم.البته در اموزش سي دي مشهد تيم اين مساله گفته شده ولي نميدانم كه كافي است يا خير.(اگه كسي از دوستان نحوه هماهنگ ساختن را ميداند ممنون ميشوم.)
2:وقتي APACHE را نصب ميكنم هيچ فولدري را پيدا نميكنم در واقع نميدانم روت كجاست؟

S4DEGH

Well-Known Member
هميشه گفتم بازم ميگم !‌ از نيوك نسل جوان استفاده نكنيد !‌مشكل زياد داره !

براي نمايش نيوك روي كامپيوتر از WAMP5 استفاده كني آموزششم كه تو همين انجمن بالا گفتم !

aspnet_22

Member
ممنون صادق خان
خدا به نسل جوان ......ندهد.يك هفته معطل اين سي ديها بودم.

S4DEGH

Well-Known Member
من نمي دونم اينهمه نيوك رايگان ريخته توي اينترنت ! اون وقت شما ميريد ميخريد !
الان بهترين نيوك ها :
مشهد تيم
ايران نيوك
آفاق

موفق باشي !

سلام من هم ميخواستم براي اولين بار از يه سيستم مديريت محتوا استفاده كنم و همين سي دي هاي نسل جوانو ميخواستم بگيرم چون گفته بود كه از مبتدي تا حرفه اي آموزش داره حالا اگه سي دي هاي كاملتري براي من ميتونيد معرفي كنيد متشكر مي شم و اصلا از كجابايد شروع كنم و براي مقدماتي چي بايد بدونم؟

S4DEGH

Well-Known Member
ببين ميتوني از آموزشش استفاده كني !
( البته من آموزشش رو نديدم )
اما نيوكش نه !

درضمن توي هيمن انجمن يا جاهاي ديگه بچه ها سوالاتي كه كردن خودش مثل آموزش هست !

zanyar

Member
دوست عزيز من بدبخت هم اول با اين نسل جوان آشنا شدم .

اصلا بدرد نمي خوره
بابا نه اديتور داره نه دوتا ماژول درست حسابي داره . نه درست حسابي فارسي كردن . اصلا پر از اشكاله .

خداييش آقا صادق از معرفتت حال كردم :::
مشهد تيم
ايران نيوك
آفاق

shidehy

New Member
با سلام
یکی راهنماییم کنه !
برای ساخت یک فروشگاه آنلاین از چه برنامه ای استفاده کنیم؟
xoops or phpnuke or mambo or... r

shidehy

New Member
باسلام
برای ساخت یک فروشگاه آنلاین از چه برنامه ای استفاده کنم؟
زوپس یا نیوک یا مامبو؟
لطفا راهنماییم کنید.

ali-msh

Member
آخه نوک یا اون چیزهایی که گفتید به درد فروشگاه نمیخوره
باید پرتال مخصوص فروشگاه نصب کنین

S4DEGH

Well-Known Member
ماژول فروشكاه براي نيوك هست !

اما بستگي به نوع كارتون هم داره !

LordEfazati

Member
بزارید من هم یه کم از این دلم بگم !
منم اول با نسل جوان شروع کردم که باعث شد که هم وقتم و هم امیدم را از دست بدم که با کمک بچه ها به سیستم های دیگر روی آوردم !
برای فروشگاه هم ماژولش وجود داره ولی اون چیزهایی که از یک فروشگاه کامل انتظار میره را بر آورده نمی کند !

S4DEGH

Well-Known Member
برای فروشگاه هم ماژولش وجود داره ولی اون چیزهایی که از یک فروشگاه کامل انتظار میره را بر آورده نمی کند !
فقط تو اينران اين مشكل هست !

وگرنه همين ماژول shopingcar... كه توي پلاتينيوم هست حدود 10 حساب ارزي رو پشتيباني ميكنه و اگر شما در خارج باشي و اين حساب هارو داشته باشي براحتي ميتوني جنست رو بفروشي .

mobpro

New Member
با سلام...
نمی‌دونم چرا و چه اتفاقی افتاد که تصمیم گرفتم PHP کار کنم واسه همین منظور رفتم و یک نسخه از آموزش مقدماتی-متوسطه نسل جوان رو خریداری کردم.با توجه به تعریفاتی که از NUKE شنیده بودم ترجیح دادم شروع کارم با این نرم‌افزار باشه!
تا اینجا مسئله‌ای نبود اما اشکال از اونجا شروع شد که تصمیم به نصب winlamp گرفتم؛ phpdev رو که رو سیستم نصب بود پاک کردم و winlamp نصب شد! my-sql اجرا شد، apache هم خیلی خوب کار می‌کنه! زمانی‌که localhost رو درخواست میدم براوزر site found میده و شروه به پرکردن می‌کنه به نصفه که می‌رسه متوقف میشه! تا 10 دقیقه هم صبر کردم اما هیچ فایده‌ای نداشت و براوزر درجا می‌زد!
با firefox هم امتحان کردم اما نتیجه مشابه بود؛ از 127.0.0.1 هم کمک گرفتم بی‌فایده بود!
دوستی پیشنهاد داد از Xampp استفاده کنم، نصب شد اما از localhost خبری نشد! از اونجایی که phpdev به درستی کار می‌کرد و منم تقریبا هرچیزی رو امتحان می‌کردم easyphp رو نصب کردم! localhost سرانجام اجرا شد؛ پوشه nj-nuke رو در root کپی کردم و صفحه install.php رو درخواست کردم دقیقا نتیجه‌ای مشابه اونچه تو CD گفته شده بود مشاهده کردم.نصب هم شد اما زمانی که localhost درخواست داده می‌شد در صفحه اول سایت پر بود از ارورهایی که از اشکالی در برقراری ارتباط با دیتابیس حکایت می‌کرد!
دیگه واقعا کلافه شدم؛ می‌دونم شرط اجرای صحیح سایت nj-nuke نصب winlamp هستش اما با winlamp مشل اساسی دارم!
طی چند مرحله سر و کله زدن اساسی که با PHP داشتم به این نتیجه رسیدم که نرم‌افزارهایی که Root اون‌ها htdocs هستش روی localhost من مشکل دارن مثل winlamp یا Xampp و اون‌هایی که پوشه root، پوشه www هستش به راحتی اجرا می‌شن مثل phpdev یا easyphp؛چرا؟ واسه بنده هم عجیبه!
root نرم‌افزار winlamp رو تغییر دادم؛ کلا پوشه رو rename کردم اما هیچ فایده‌ای نداشت!
در ضمن پورت 80 هم بازه! پورت apache تو کانفیگش رو هم عوض کردم باز بی‌نتیجه بود!
مستاصلم؛ از تعویض ویندوز نگید که ممکن نیست!
شاید ناچار شم PHP و NUKE رو کلا کنار بذارم؛ الحق که ASP حرف نداشت!
اگر برای حل مشکلم راه‌حل یا پیشنهادی دارین واقعا از این‌که با بنده در میونش بذارین متشکر میشم!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن بعد از این‌که از نصب localhost تقریبا نا امید شدم تصمیم گرفتم طبق آموزش CD روی یک سرور رایگان تست و باهاش کار کنم؛ این‌بار هم آموزش‌های CD رو مو به مو انجام دادم اما نتیجه!!! می‌تونین تو fortest.mygig.ir خودتون مشاهده کنید!
واقعا نمی‌دونم این Nuke چه مشکلی با من داره! اگه راه حلی واسه رفع مشکل تحت وب هم دارین لطف می‌کنید بنده رو راهنمایی کنید!
متشکرم!!!

***************************************************************************************
من که دیگه از خیر نسل جوان گذشتم و تصمیم به استفاده از یک Nuke دیگه گرفتم اما مسلما برای استفاده از اون هم باید بتونم یه طوری این localhost رو راه بندازم پس لطفا....................کــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــک!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا