phpadsnew فارسي شده رو ميخوام ...!

هميشه نبايد ترجمه دقيق يك متن رو گذاشت چون تو فارسي يه كم مسخره مي شه. براي سه جمله اول متوني از اين ترجمه استفاده كنيد. ساخت/تهيه گزارش از حساب نمايش دهنده / دسته (campaign) / آگهي دهنده انتخاب شده. گزارش به صورت يك فايل CSV توليد/تهيه مي شود.
براي جمله چهارم
ساخت/تهيه يك گزارش كلي. گزارش به صورت يك فايل CSV توليد/تهيه مي شود.
جمله پنجم مثل سه جمله اول
ساخت/تهيه گزارش از منطقه (zone) انتخاب شده. گزارش به صورت يك فايل CSV توليد/تهيه مي شود.

spsgorgan

Active Member
caspianblog گفت:
هميشه نبايد ترجمه دقيق يك متن رو گذاشت چون تو فارسي يه كم مسخره مي شه. براي سه جمله اول متوني از اين ترجمه استفاده كنيد. ساخت/تهيه گزارش از حساب نمايش دهنده / دسته (campaign) / آگهي دهنده انتخاب شده. گزارش به صورت يك فايل CSV توليد/تهيه مي شود.
براي جمله چهارم
ساخت/تهيه يك گزارش كلي. گزارش به صورت يك فايل CSV توليد/تهيه مي شود.
جمله پنجم مثل سه جمله اول
ساخت/تهيه گزارش از منطقه (zone) انتخاب شده. گزارش به صورت يك فايل CSV توليد/تهيه مي شود.
منم يه چيزي شبيه اين ترجمه كردم كه مال كاسپين بهتره .

دوستان توجه داشته باشند كه ترجمه هاشون دقيق درست و در عين حال روان باشه

ehsan-ets

Member
كار واقعا سختيه
یه سری اصطلاح داره که اگر بخواد فارسی بشه نمی تونه منظور رو برسونه و اگر هم فارسی نشده فهمش مشکله
===========================
کاسپین جان بابت ترجمت دستت دردنکنه
راستي براي همين منظور(فارسي سازي بهتر) اگر كسي از دوستان هست كه مايل باشه با هم همكاري كنيم به من ايميل يا پي ام بده
بخش هاي كلي ترجمه و تست شد و فقط جزپيات مونده
موفق باشيد

zanis

Member
منم دارم دانلودش ميكنم اميدوارم كار باهاش ساده باشه

farhad23

New Member
چطور بايد در يك سايت از اون استفاده كرد ؟ طريقع نصب؟//////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينو ميشه به nuke ربطش داد؟؟

من هركاري كردم نشد!

كسي ميتونه؟؟؟
ممنون!

ehsan-ets

Member
دوستاتن عزيز ببخشيد يه مدتي بود به خاطر يه سري مشغله نتونستم نه آن بشم و نه باهاش كار كنم
انشاا... به زودي براي انتشار عموم يآماده مي شه
-----------------
devilscholarجان:
برای ربط دادنش به نوک خیلی راحت می شه کد اون رو به هرکجا که دلت خواست اضافه کنی؛ می تونی بذاری تو یه بلوک-یا پیغام و یا هر چیز دیگه(پیشنهاد من قرار دادن کد اون توی تم سایته)
-----------------
omid30_88جان:
اگر می شه اون بخش رو برام ارسال کن تا اون رو همراه با بقیه فایلا قرار بدم تا کار زود تر تموم بشه
-----------------
در آخر هم دوباره معذرت می خوام و یه تبلیغ می کنم :D
چون این سیستم دارای اصطلاحاتیه که اگر قرار باشه فقط ترجمه بشه به درد نمی خوره، و باید اونا رو مفهومی قرار داد؛ از کلیه علاقه مندان دعوت می شه که با من تماس بگیرن تا از وجودشون استفاده بشه.
-- اگر کسی هست که با این سیستم خوب کار کنه و تقریبا به اون مسلطه حتما با من تماس بگیره --

ehsan-ets

Member
اجازه بدين يكم سرم خلوت يبشه چشم
در ضمن من چندبار هم دعوت به همكاري كردم ولي فعلا .....(به خصوص omid30_88 كه يه بخش رو فارسي كرده)
اگر خدا بخواد به زودي آماده مي شه :)

جدیدترین ارسال ها

بالا