mmb

mohamadarab

Active Member
سلام دوستان
من تازه کار با mmbرو شروع کردم.
میخواستم واسه متن هایی که در کارم هست دستور جستجو بزارم.....(.متن هام pdf هست.)
یعنی اگر عنوان یا کلمه ای خواست اون روتایپ کنه و اون عنوان یا کلمه از متن پیدا کنه............مرسی.............
:paint:

ansoft

Active Member
سرچ برای فایلtxt

سلام به جمع کاربران مجید آنلاین خوش آمدی
یه سری به این مثال بزن (پیوست کردم)
فقط در فایل های txt جستجو میکنه شاید هم در بقیه فرمت ها کار بده من امتحان نکردم
خداحافظ
:mad::snap::cool::lol::)

پیوست ها

• ansoft.zip
    2.9 کیلوبایت · بازدیدها: 38

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام دوستان
من تازه کار با mmbرو شروع کردم.
میخواستم واسه متن هایی که در کارم هست دستور جستجو بزارم.....(.متن هام pdf هست.)
یعنی اگر عنوان یا کلمه ای خواست اون روتایپ کنه و اون عنوان یا کلمه از متن پیدا کنه............مرسی.............
:paint:

دوست عزيز

اول اينكه خوش اومديد.

دوم اينكه در mmb به طور عادي امكان جستجو در متون pdf رو نداريد.

براي نمايش متون با فرمت pdf بهتره از شي HTML استفاده كنيد. در اينصورت براي جستجو در متون ميتونيد از همون ابزار جستجو Adobe Reader استفاده كنيد.

موفق باشيد.

ma30h

Member
سلام درووووووووووووووووود!
دوستان من يه مشكلي داشتم كه به سوال ايشون ربط داشت ولي به مراتب ساده تر، من فقط مي خوام اسم اون فايل هاي پي دي اف سرچ كنم يعني من مثلاً 20 باتن دارم تو mmb كه 20 تا فايل فايل پي دي اف رو باز مي كنه من فقط مي خوام اسم اين 20 تا فايل قابل جستجو باش ....همين
سپاس

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام درووووووووووووووووود!
دوستان من يه مشكلي داشتم كه به سوال ايشون ربط داشت ولي به مراتب ساده تر، من فقط مي خوام اسم اون فايل هاي پي دي اف سرچ كنم يعني من مثلاً 20 باتن دارم تو mmb كه 20 تا فايل فايل پي دي اف رو باز مي كنه من فقط مي خوام اسم اين 20 تا فايل قابل جستجو باش ....همين
سپاس

دوست عزيز
پيشنهاد ميكنم يك فايل متني كنار برنامه قرار بديد و نام فايلهاي pdf تون رو به ترتيب و خط به خط تو اين فايل متني بنويسيد.

بعد تو يك حلقه و تابع POS متني كه تو كادر جستجو نوشته ميشه رو تو اين فايل جستجو كنيد و نتيجه رو با StrFromFile بدست بياريد.

جدیدترین ارسال ها

بالا