غیره M16 Defender

BomFunk

New Member
با سلام و عرض ادب به جامعه سه بعدی، :rose:

اسلحه سری m16 همیشه یکی از خوش دست ترین سلاح های نظامی بوده به همین سبب از محبوبیت زیادی برخوردار است، این سلاح از یک سو فرم زیبایی دارد و از سوی دیگر به دلیل آتش، ریزی (rate Fire) که دارد می تواند سطح گیم پلی بازی را تا حد زیادی ارتقا دهد، تا کنون کانفیگ های متنوعی با کارایی های خاص برای این سلاح ساخته شده است، اکنون تصویر پیش رو یک کانفیگ دفاعی (Defender) است، این ترکیب بندی به دلیل وجود قطعات Laplu Handgun و Grip و Scope وزن سلاح را تا حد مناسب کاهش می دهد و باعث می شود سلاح درون دست انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد، همچنین باعث می شود سرباز در موضع دفاعی و تهاجمی سرعت بیشتری داشته باشد و نقش مهمی را در پوشش تیم از لحاظ تاکتیکی ایفا کند. :cool:

دوستان این هم لینک سایت خودم هست حتما سر بزنید ! فروشگاه هنر های دیجیتال

پیوست ها

• Screen(01).jpg
    Screen(01).jpg
    69.8 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • Screen(02).jpg
    Screen(02).jpg
    63.2 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • Screen(03).jpg
    Screen(03).jpg
    88.3 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • Screen(04).jpg
    Screen(04).jpg
    48.9 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • Screen(05).jpg
    Screen(05).jpg
    49.2 کیلوبایت · بازدیدها: 18
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
جواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد :mad:
نامرد ( شوخی ):lol: فکر کنم دوشک رو انداخته بودی تو سایت تا بنده خدا داشته توضایحات کار رو میداده تو کامنت رو دادی :))
عیب نداره

بالاخره ( پایین خر نیست ) یک تفنگی چیزی بعد از مدت ها دیدیم تو سایت. خیلی هم قشنگ شده. فقط تکسچرش به نظرم باید سیاه تر باشه همین. دوربین هم جلوش یکمی اسمون می خواد انگار. بقیه عالیه

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام
خسته نباشی تفنگ خوبی برای گیم شده
یه سوال
تفنگ رو تمام مدل کردی و بعد از تکنیک رندر تو تکسچر(Render to texture)استفاده کردی و از نرمال برای تو رفتگی ها استفاده میکنی؟
یا الان کله اسلحه تماما پلی داره؟
یه وایر بدون اسموس از زاویه بهتر با خوده geometry بزار لطفا ینی wire نباشه خوده ابجکت هم باشه

ممنون:rose:

Yar.kh

Member
سلام
برا گیم طراحی شده؟ اگه اینطوره که به نظرم خیلی خوبه.
ولی اگه برا گیم نیست بعضی جاهاش low poly شده. مثلا قسمت اتصال قنداق به بدنه
از تکسچرش خیلی خوشم اومد...

BomFunk

New Member
بله برای گیم طراحی شده ! قسمت اتصال قنداق خارج از کادر می افته و پلیر نمیتونه ببینتش !

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مرسی کار خوبی شده.اما یه سوال.رندر تو تکسچر چه کاربردی داشت اینجا؟

SinaTR

Well-Known Member
سلام دوست عزيز
واسه بازی عالی مدل شده، می تونم بپرسم اسم بازيت چيه؟
می تونی عکس از uvw که تنظيم کردی رو بذاری؟
و اينکه می خوام بدونم اول high poly ساختی بعد به آبجکت low نسبت دادی درسته؟
خروجی هايی که از render to texture گرفتی چيا بوده؟

آخرین ویرایش:

BomFunk

New Member
قبلا برای بازیه مبارزه در خلیج عدن با آمیتیس بازی رایان مشارکت داشتم، بخشی از کارم طراحی سلاح ها بود، با توجه به این، خودم یک دید صنعتی نسبت به سلاح ها پیدا کردم و اکنون صرفا به دلیل فقدان یک مدل کاربردی با چنین موضوعی، دست به طراحی یک پک اسلحه زدم که هنوز تموم نشده !
مدل ها رو در سایت فروشگاه هنر های دیجیتال برای گذاشتم.

به طور کلی، render to texture میتونه مپ های مثل ambient, normal, و سایر مپ های دیگر (بسته به موتور رندر) تحویل بده که با استفاده از اونها میتونید در نهایت یک تکسچر خوب داشته باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا