بی بی کد kitchen . . .mfd cabinet

crissangel

کاربر فعال
خسته نباشی دوست عزیز...
کار خوبی شده...چند تا نکته که به چشمم می خوره رو می گم امیدوارم به کار بیاد :

1- به نظرم لامپ هایی که گذاشتید روی هوا مونده ...( به سایه ش دقت کنید می فهمید )
2- به نظرم اگر از گزینه gusse vertical در تنظیمات دوربین استفاده کنید تصویر بهتر می شه....الان انگار یه مقدار کجه...به خط کناری کابینت توجه کنید معلومه....
3- یه مقدار دیتیل فضا بیشتر باشه طبیعی تر می شه....خیلی خالیه فضا
4- پیشنهاد می کنم توی فوتوشاپ از گزینه Color Correct استفاده کنید...فضا یه مقدار زرد شده....
5- در رابطه با نوز هم می تونید توی فوتوشاپ از بخش filter گزینه reduce noise رو بزنید تا نویز فضا از بین بره...البته باید به میزانش توجه کنید چون اگه زیادی بشه ، دیتیل فضا رو هم می گیره....
6- سقف کار هم فکر می کنم مشکل اجرایی داشته باشه...فکر نکنم مناسب باشه که اون چوب ها داخل اون قسمت سفید رنگ بره.....
7- توی تنظیمات رندر در تنظیمات IM حتما میزان subdivide و int.sample رو در چنین شرایطی بالا بذارید تا مثل الان روی دیوارها و سقف لکه سیاه نیفته.....

امیدوارم باعث دلخوری نشه حرفهام
موفق باشی دوست عزیز

memaran

Well-Known Member
خسته نباشی دوست عزیز...

1- به نظرم لامپ هایی که گذاشتید روی هوا مونده ...( به سایه ش دقت کنید می فهمید )
2- به نظرم اگر از گزینه gusse vertical در تنظیمات دوربین استفاده کنید تصویر بهتر می شه....الان انگار یه مقدار کجه...به خط کناری کابینت توجه کنید معلومه....
4- پیشنهاد می کنم توی فوتوشاپ از گزینه Color Correct استفاده کنید...فضا یه مقدار زرد شده....
5- در رابطه با نوز هم می تونید توی فوتوشاپ از بخش filter گزینه reduce noise رو بزنید تا نویز فضا از بین بره...البته باید به میزانش توجه کنید چون اگه زیادی بشه ، دیتیل فضا رو هم می گیره....
6- سقف کار هم فکر می کنم مشکل اجرایی داشته باشه...فکر نکنم مناسب باشه که اون چوب ها داخل اون قسمت سفید رنگ بره.....
7- توی تنظیمات رندر در تنظیمات IM حتما میزان subdivide و int.sample رو در چنین شرایطی بالا بذارید تا مثل الان روی دیوارها و سقف لکه سیاه نیفته.....

موفق باشی دوست عزیز

سلام مهندس عزیز ممنونم بابت نکات و راهنماییهاتون
دلخور چرا اتفاقا خیلی خوشحال میشم ایرادات رو گوش زد کنید چون باعث میشه کارای خودم ایراداتش کمتر بشه

بازم ممنونم دوست خوبم بابت پیشنهادات و راهکارها

mohammad@er

Well-Known Member
خسته نباشی دوست عزیز...

موفق باشی دوست عزیز

دوست عزیز crissangel .

ماشاالله همه کار ها هم از نظر شما خوبه . بچه های کار با چند برابر کیفیت بالاتر از این کار میزاشتن هر کی میومد 200 تا نقص میگرفت .

البته نقص ها هم همه اصولی و با منطق گرفته میشد . اونم نه توسط هر کسی .

این کار شدیداً مبتدی و غیر حرفه ایه . بهتره بجای اینکه تشویق الکی کنید وادار به پیشرفت کنید . این کار ها جایگاهی تو بازار ندارند . البته بازار ایران منظورم نیست . بازار ایران کشش بیشتر از این کار ها رو نداره .

دوست عزیز memaran.

شما هم بهتره تمرکز بیشتری روی لایتینگ و متریال سازیتون کنید .

برای باکس های روی سقف بهتره از مودیفای uvw map کمک بگیرید .

بهتره از ابجکتهای بیشتری کمک بگیرید نه اینکه 2 تا فر روی هم کپی کنید و فر سوم رو معکوس قرار بدید .

بهتره یخورده نظم رو توی کارتونن حفظ کنید . (نمونه واضح لوستر ها هست .)

برای گاز رومیزی شما از یک تکسچر استفاده کردید که حتی یک بامپ هم بهش ندادید .

همینطور برای متریال چوب که استفاده کردید بهتر بود بامپ میدادید تا یخورده حس طبیعی بودن القاء کنه .

سعی کنید نورتون رو از روبرو به جسم تنابونید و روی شدتش بیشتر کار کنید .

هر چند این چند توصیه ساده بود . اما سعی کنید بیشتر تمرین کنید (البته اصولی).

در ضمن اون mfd شما اسمش mdf هست .

آخرین ویرایش:

memaran

Well-Known Member
سلام

باز هم ممنون دوست عزیز mohammad همه توصیه ها و ایرادات درسته و قبول دارم

من مکس و وی ری رو تو یه ماه اونم خودم و جایی کلاسی هم نرفتم و حتما بدون شک خیلی ایراد و نقص داره کارام تا بخوام به سطح های بالاتر برسونمش
با این حال چشم سعی میشه اصولی تر کار بشه

آخرین ویرایش:

crissangel

کاربر فعال
دوست عزیز crissangel .

ماشاالله همه کار ها هم از نظر شما خوبه . بچه های کار با چند برابر کیفیت بالاتر از این کار میزاشتن هر کی میومد 200 تا نقص میگرفت .

البته نقص ها هم همه اصولی و با منطق گرفته میشد . اونم نه توسط هر کسی .

این کار شدیداً مبتدی و غیر حرفه ایه . بهتره بجای اینکه تشویق الکی کنید وادار به پیشرفت کنید . این کار ها جایگاهی تو بازار ندارند . البته بازار ایران منظورم نیست . بازار ایران کشش بیشتر از این کار ها رو نداره .

دوست عزیز memaran.

شما هم بهتره تمرکز بیشتری روی لایتینگ و متریال سازیتون کنید .

برای باکس های روی سقف بهتره از مودیفای uvw map کمک بگیرید .

بهتره از ابجکتهای بیشتری کمک بگیرید نه اینکه 2 تا فر روی هم کپی کنید و فر سوم رو معکوس قرار بدید .

بهتره یخورده نظم رو توی کارتونن حفظ کنید . (نمونه واضح لوستر ها هست .)

برای گاز رومیزی شما از یک تکسچر استفاده کردید که حتی یک بامپ هم بهش ندادید .

همینطور برای متریال چوب که استفاده کردید بهتر بود بامپ میدادید تا یخورده حس طبیعی بودن القاء کنه .

سعی کنید نورتون رو از روبرو به جسم تنابونید و روی شدتش بیشتر کار کنید .

هر چند این چند توصیه ساده بود . اما سعی کنید بیشتر تمرین کنید (البته اصولی).

در ضمن اون mfd شما اسمش mdf هست .

دوست عزیز حرف هاتون رو با لحن دیگه ای هم می تونستید مطرح کنید...در ضمن بنده هیچ ادعایی در این زمینه ندارم ...نه گفتم کارشناسم نه گفتم همه فن حریف....به اندازه کافی ماشاالله همه فن حریف توی این مملکت هست....بنده از اول گفتم درس پس میدم و از عزیزان حرفه ای تر یاد میگیرم...
خیلی هم از گذاشتن اولین کارم توی این سایت نمیگذره که پر از ایراد بود و تقریبا نقطه قوتی نداشت اما دوستان با راهنمایی های درست و صد البته با لحن خیلی بهتر ایراد ها رو گوش زد کردن نه با این لحن که طرف از کار زدن زده بشه....آدم اول روی ادبیاتش کار کنه بهتره....

متاسفم....

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام محمد جان crissangel از کاربرای حرفه ای سایت محسوب میشن و جدا از این بچه بی ادعایی هستن. پس به نظرم شما خیلی تند رفتی ...
صاحب تاپیک عزیز کارتون رو توی آپلود سنتر سایت آپلود کنین راحت تر هست
کار زیبا و چشم نوازی شده
ترکیب بندی رنگ خیلی زیبا شده.
یه مقداری وجنتینگ رو کمتر کنین و مرکز کار اینقدر اوربرایت نباشه بهتر هست
زاویه دوربین هنری معمولا دید مستقیم هست. یا اگه اینجوری حداکثر 30 درجه
موفق باشید

memaran

Well-Known Member
ممنونم استاد عارف عزیز

حتما لحاظ میکنم تغییرات رو و اگه وقت شد باز رندر میگیرم و میزارم

KHURSHID

کاربر فعال
سلام کار خوبی شده ولی خیلی بهترم میشه کار کرد.....
یکم متریال ام دی اف رو اگه هایلایت و گلاسینسش رو تغییر بدی این نویز ها از بین میره
اونجایی که توی سقف باکس با پلکسی ترکیب شده یکم بد شده شاید اگه ao مرز بینشون مشخص میشد خیلی بهتر بود الان انگار باکشا روی هواست.........
در پایان از بچه ها میخوام یکم مهربونتر باشن با هم..از آقای کریس هم ک وقت میگذاره و به کارها نظر میده ممنونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا