غیره jeep

sassyboy

Member
سلام اینم از آخرین کار بنده با همکاری دوست عزیزم امیر حسین گنجی
کار رندرینگ با من بوده و کامپوزیت و vfx با دوستم خوش حال میشم نضرتون رو بگید ممنون
راستی یادم رفت :green:
maya2012
after effects cs5
mental ray

حجم کم اضافه شد

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    2 مگایابت · بازدیدها: 36
  • 3.jpg
    3.jpg
    1,005.5 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • 1.jpg
    1.jpg
    207.9 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش:

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
خیلی زیبا بود. اگر اجازه بدید مشکلاتشو بگم:green:
اول که بهتره اون افکت چراغ رو که با افتر افکتز گذاشتی رو بر داری چون هم یکی از چراغا بیشتر نیست و هم اینموقع روز غیر منطقیه.
دوم اینکه برای Blur کردن بهتر بود از Depth of field خود دوربین استفاده میکردی، آخه محو شدن ها اصلا روی قانونش نیست و به صورت رندم بعضی از جاهارو محو کردی، مثلا ساختمون سمت راستی نصفش محو شده، بقیه شم دست نخورده.
موفق باشی

sassyboy

Member
خیلی زیبا بود. اگر اجازه بدید مشکلاتشو بگم:green:
اول که بهتره اون افکت چراغ رو که با افتر افکتز گذاشتی رو بر داری چون هم یکی از چراغا بیشتر نیست و هم اینموقع روز غیر منطقیه.
دوم اینکه برای Blur کردن بهتر بود از Depth of field خود دوربین استفاده میکردی، آخه محو شدن ها اصلا روی قانونش نیست و به صورت رندم بعضی از جاهارو محو کردی، مثلا ساختمون سمت راستی نصفش محو شده، بقیه شم دست نخورده.
موفق باشی

مرسی از نظرتون واقعا درست گفتین ممنون
راستش خیلی عجله ای شد کار ایشالا وقت کردم دوباره میشینم پاش
موفق باشید:rose:

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
می دونم زحمت زیادی کشیدی اما
به نظر من زاویه ای که برای نمایش ماشین در نظر گرفتی خوب نیست
و این باعث میشه زحمتی که کشیدی نشون داده نشه
زاویه دوربین بهتری میشه انتخاب کرد

yas_d

Member
آفرین خیلی قشنگ بود دوستم
یکم بیشتر روی post pro وقت میزاشتی میتونس خیلی بهتر باشه:rose:

GoOd LuCk

sassyboy

Member
مرسی از نظراتون :rose:
آره میدونم آخه این بلر ی که تو فریم هستش با افتر داده شده بازم سعیمو میکنم مرسی:)

SinaTR

Well-Known Member
بازم مشکل هميشگی...
حجم عکسا بالاست (از اونجايی که می دونم می گی سايز اصلی گذاشتی از الآن جوابتو بدم: حجم عکس نسبت به سايز عکس بالاست)

سلام دوست عزیز

از رینگ و لاستیک ها خیلی خوشم اومد نسبت به جاهای دیگه ماشین بهتر در اومدن اما خود ماشین یکم جای کار بیشتری داره . . .

موفق باشی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.فضای قشنگی شده.تکسچرگزاری ها رو خیلی خوب انجام دادی.
اما فضای اطراف زیادی با وجنتینگ بلور شده.از زیبایی کار کم شده.
نور محیطی خوب شده.یه جورایی حس بازی ها رو الفا میکنه.اما نمی دونم چرا مایا نمی تونه رندر شفاف بگیره.شایدم مایا کارای ما نمی تونن.
تابلو هست رندر با مایا هست.نمی دونم میتونم مظورمو بگم یا نه.انگار همه چی خمیری هست.شاید فاز شیدرسازیش خیلی سختتر از مکس باشه.

sajad_VFX

Member
سلام دوست عزیز
تکراری میشه ولی بزا منم نظرم رو بگم
من از همه جهات سر در نمیارم ولی میتونست یه
نمای بهتر دوربین + یه فایل Z خروجی برای DOF و Blur شاید تست میزدید بهتر می بود.
:rose:

Seyed3D

Member
سلام دوسته من !
یه نکته ای که به ذهنم رسید که حس بهتری رو به کار بده اینکه که یه مقداری محل تماس لاستیک رو بازمین صاف تر کنید.اینطوری حس وزن ماشین بهتر منتقل میشه .می دونید یه مقدار لاستیک ها رو کم باد ترکنید

sassyboy

Member
مرسی از نظرات همگی حتما دوباره باید یه رندر بگیرم ولی با کار بیشتر روی تکسچر ها و البته حجم عکس رو کم کنم:green:
خیلی ممنون واقعا کمکم میکنید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا