Jason Ryan - Animation Video Tutorials

pclord

کاربر متخصص
Jason Ryan - Animation Video Tutorials

این هم یه آموزش خوب دیگه برای ریگینگ و انیمیت که خیلی هم کمیاب هیت.

c0evnn0bl2uieccayqzt.jpeg

فقط تنها مشکلش اینه که هیچ لینک دانلودی ازش پیدا نمیشه و فقط از تورنت میشه دانلود کرد.

دانلود:

کد:
http://up.iranblog.com/images/7bbxgpj1z4io0t0wtbyr.zip

Sherlock_Holmes

Active Member
فقط تنها مشکلش اینه که هیچ لینک دانلودی ازش پیدا نمیشه و فقط از تورنت میشه دانلود کرد.

به نظر من كه حسنه! :wink:
من خوراكم تورنت شده تازگيا!
يكم زوم كنيم رو اين تورنت! به نظرم سجاد بيا اگر چيزي تورنت پيدا كرديم توي يه تاپيك جدا بذاريم.. هيچوقت هم كه از بين نميره..

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
برای کسی که محدودیت دانلود نداره تورنت چیز خوبیه واسه من که فقط شبا دانلود رایگانم با سرعتی که تورنت داره واقعا نمیارزه الان تنها کار خوب برای دانلود فایل خرید اکانت رپیدشیر هست که مد شده برا خوراک دانلودی ا../

ولی داشتن تاپیک مجزا براش کار خیلی خوبیه /

سجاد ابت لینک هم سپاس

Masoud.Maya

Member
jason-ryan-animation-training-online.jpg

1The Bouncing Ball

2) The Skip

3) The Jump

4) The Walk

5) The Run

6) The Side Step Dance

7) The High Dive

8)The Weight Push

9) The Tennis Serve

10) The Jump in Perspective

11) The Run to Fast Run

12) The Guy on Ball Cycle

13) Shot 1 – Pantomime

14) Shot 4 – Subtle Acting with dialogue

15) Shot 5.5 – Subtle Acting with dialogue 2

16) Shot 6 – Acting, Dialogue and Physical movement

17) Shot 7 – The Walk and Talk shot

18) Shot 8 – Subtle Dialogue with gestures

jani.www.alborzdownload.com.part1.rar
jani.www.alborzdownload.com.part2.rar
jani.www.alborzdownload.com.part3.rar
jani.www.alborzdownload.com.part4.rar
jani.www.alborzdownload.com.part5.rar
jani.www.alborzdownload.com.part6.rar
jani.www.alborzdownload.com.part7.rar
jani.www.alborzdownload.com.part8.rar

پسورد فایل فشرده : www.alborzdownload.com
منبع :www.AlborzDownload.com

آخرین ویرایش:

pclord

کاربر متخصص
خوب اگه اینطوری باشه و کسی با تورنت مشکلی نداره خیلی خوبه من خودم با تورنت بیشتر حال میکنم.

یه تایپیک برای دانلود آموزش های ویدیویی با لینک تورنت میزنم و مثل تایپیک قبلی آموزش های ویدیویی کاملش میکنم.

موفق باشید.

Sherlock_Holmes

Active Member
ببينيد براي تورنت تعداد seed ها يا همون كسايي كه ازشون داريد دانلود ميكنيد مهمه..
مثلا براي دانلود فيلم كه seed هاي بالايي داره من با 50 تا 60 كيلو دانلود ميكنم كه نهايت سرعتمه!
براي اين آموزشي دارم با 20 كيلو دانلود ميكنم چون ظاهرا seed هاش 9 تا بيشتر نيست..

براي من قابليت resume داشتن هميشگي نسبت به سرعت در اولويته..
توي محدوديت دانلود هم فرقي نداره چون با هر روشي بالاخره بايد اون حجم رو دانلود كرد..

بابت اون تاپيكي كه ميزيني هم ممنون سجاد.. به نظر من مهمش كن تا بالا بمونه هميشه چون لينكي نداره كه از كار بيفته..

این آموزش های 3ds max هستش؟
بابا ما که اینترنت پر سرعت نداریم چه کنیم بهتر نیست این آموزش ها رو در فروشگاه سایت بزارید تا افرادی مثل من که اینترنت پر سرعت ندارند از اونجا بخرند

pclord

کاربر متخصص
ببينيد براي تورنت تعداد seed ها يا همون كسايي كه ازشون داريد دانلود ميكنيد مهمه..
مثلا براي دانلود فيلم كه seed هاي بالايي داره من با 50 تا 60 كيلو دانلود ميكنم كه نهايت سرعتمه!
براي اين آموزشي دارم با 20 كيلو دانلود ميكنم چون ظاهرا seed هاش 9 تا بيشتر نيست..

براي من قابليت resume داشتن هميشگي نسبت به سرعت در اولويته..
توي محدوديت دانلود هم فرقي نداره چون با هر روشي بالاخره بايد اون حجم رو دانلود كرد..

بابت اون تاپيكي كه ميزيني هم ممنون سجاد.. به نظر من مهمش كن تا بالا بمونه هميشه چون لينكي نداره كه از كار بيفته..

ممنون ایمان جان، من حتما تا چند روز دیگه تایپیک رو میزنم و مهمش میکنم برای هر پست تعداد سید و لیچرش رو هم قرار میدم.

این آموزش های 3ds max هستش؟
بابا ما که اینترنت پر سرعت نداریم چه کنیم بهتر نیست این آموزش ها رو در فروشگاه سایت بزارید تا افرادی مثل من که اینترنت پر سرعت ندارند از اونجا بخرند

این آموزش برای مایا ست، راستش پارسال که تو تایپیک آموزش های تری دی مکس آموزش معرفی میکردم بچه های زیادی درخواست میکردن که فروشگاهی این آموزش ها رو دانلود کنه منم هر چی صبر کردم حتی چند بار برای مدیریت فروشگاه همین انجمن پیغام دادم اما مثل اینکه براشون امکان پذیر نبوده حالا شاید به دلیل مشغله زیاد یا هر چی خودم یه فروشگاه زدم و اکثر آموزش ها رو دانلود و با قیمت مناسب در اختیار بچه ها گذاشتم، لینکشو تو امضام هست.

موفق باشی.

batcompany

New Member
سایت ................. همه این آموزش ها را برای فروش قرار داده من که همشو خریدم

تبلیغ مستقیم سایت ایرانی خلاف قوانین هست رعایت کنید.

با تشکر
مدیریت
pclord

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا