import واجرای موسیقی در مووی فلش

massoudn

کاربر فعال
Flash xml Action Script 3.0

با سلام
من از هر روشی که استفاده میکنم این پیام رو میده :

couldn't import addrese oon file mp3

به نظرتون چرا؟
کسی میتونه کمکم کنه؟ آیا شما میتونید این آهنگ رو و برای من تو فلش بیارین ؟
من دو تا آهنگار پیوست میکنم ممنون میشم یه نگاهی بندازین :rose:

خیلی خیلی برام مهمه ..................که آیا مشکل از آهنگ هست یا من ؟

راستی این برنامه ای که معرفی کردین چطور کار میکنه ؟
سلام - 04/04/1389،
دوست عزیز فایلهای صوتی شما مشکلی نداشتند،
من کاره شما رو راحت کردم،
حالا 2 تا فایل صوتی شما با این پلیر قابل اجرا خواهند بود،
اینم آدرسه دانلود با حجم 2235 KB:
http://rapidshare.com/files/402520947/Tarahcd.com-File-15.zip.html
rapidshare.com/files/402520947/Tarahcd.com-File-15.zip.html
موفق باشی.

Mr. LonelY

کاربر فعال
fla

پیوست ها

• Father Walks Out_CS5.rar
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 14
  • Father Walks Out_CS4.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 8

sanazf

Member
با سلام

ممنون اما این فایل رو چطور تو مووی کلیپ فلشم بیارم؟میشه لطفا دو تا فایل موسیقی رو بگید من چه طور میتونم جدا کنم که دوتا پلیر داشته باشم یعنی هر آهنگ جدا باشه ....و مهمتر از همه اینکه من چه طوری این پلیر رو در مووی کلیپ فلشم بیارم؟> ممنون :sad:راستی فایل شما آقای Mr. LonelY عزیز با فلش CS5 باز شد میشه زحمت اون یکی آهنگ رو هم بکشید .... من سعی کردم اما فرقی نداشت و نتونست تبدیل کنه ... راستی چطور بیارمش تو مووی کلیپ فلش؟

میشه کمک کنید نمیدونم چی کار کنم ....:-?

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
در امضای من یه لیست mp3 player هست که فک کنم با دان کردنش نصف بیشتر این مسایل حل می شه .
نصف دیگه اش هم time line و چیزای دیگه هست که اگه بخوایین سعی می کنم انشاءال... اونو هم درستش کنم ؟؟؟

sanazf

Member
مرسی ............. میدونین من الان مشکلم زیاده کمبود وفت :shock:... همون فایل هست اقای مسعود قرار دادن ... من میخوام همون رو بیارم تو مووی کلیپ فلش اما نمیشه ... البته فقط یه آهنگ داشته باشه ........؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟؟!!!!!!!!!!!!!؟!!!!؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید اون چلیر رو که اقا مسعود تو پستا گفتن رو چطور تو مووی کلیپ فلش بیارم ؟

کمکم کنید من وقت ندارم اصلا ....

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
اگه قراره کل اصوات فلشتون قرار بگیره ، بهترین راهش اینه :
از منوی فایل ، گزینه import رو انتخاب و import to library رو می زنین و بعدش صداهایی رو که می خواهین رو وارد می کنین . اگه با این روش به خطا برخورد کردین کافیه اون فایل صوتی رو از بیرون درگ و در پنل library ، اونو ول کنین تا به اونجا اضافه شه .بعد توی یه مووی کلیپ ، روی تایم لاین (فریمی ) کلیک و در پنل properties ، یه لیست باز شونده ای به اسم name هست که با باز کردنش ، اسم تمام صدا های ورودی رو می بینین و صدای مورد نظر رو انتخاب می کنین .
اگه بخواهین این صدا در طول پلی شدن تایم لاین پخش شه و هر جا که تایم لاینتون جریانش قطع شه ، صدا هم قطع شه (وابستگی صدا به جریان تایم لاین ) ،از گزینه Sync گزینه stream رو انتخاب کنین و اگر هم مثلا تایم لاینتون یه تک فریم هست و بخواهین در هر صورت صداتون کامل اجرا شه (مثلا صداهای کوتاه که یه وقتایی صد در صد می خواهیم کامل پخش شه ) از قسمت sync گزینه Event رو انتخاب می کنیم و دیگه همه چی حلله ...
یادتون نره حالت stream حالتی هست که همراه با جریان تایم لاین ، صدا پخش می شه و حالت event حالتی هست که صدایی که در اون هست حتما 1 بار کامل پخش می شه ...

Mr. LonelY

کاربر فعال
من آهنگ رو آوردم توی فلش و مشکلی پیش نیومد!
شما اول آهنگ رو بیارید تو لایبری و بعد درگش کنید تو فریم 4 (همون فریمی ک میخواین آهنگ توش پلی شه)

میل کردم واستون!!!

آخرین ویرایش:

massoudn

کاربر فعال
change xml

مرسی ............. میدونین من الان مشکلم زیاده کمبود وفت :shock:... همون فایل هست اقای مسعود قرار دادن ... من میخوام همون رو بیارم تو مووی کلیپ فلش اما نمیشه ... البته فقط یه آهنگ داشته باشه ........؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟؟!!!!!!!!!!!!!؟!!!!؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید اون چلیر رو که اقا مسعود تو پستا گفتن رو چطور تو مووی کلیپ فلش بیارم ؟

کمکم کنید من وقت ندارم اصلا ....
سلام - 05/04/1389،
دوست عزیز فعلا به یکی از دوتا سوال شما جواب میدم چون الان تو این سیستمی که دارم فلش نصب نیست که بتونم فایل fla رو قرار بدم، ولی سعی میکنم یه جوری کمک کنم،
3 تا تصویر پایین هست، واسه تغییره تعداد صوت های مورد استفاده در پروژه ی خود،
اون هارو ببین تا بتونی از یک تا هر تعدادی که مایلید صوت رو به پلیرتون اضافه کنید،
تصویر اول نشون میده که میتونی از Notepad واسه ویرایش استفاده کنی،
تصویر دوم نشون میده که تو اون فایلی که برای دانلود قرار دادم، در song_list.xml با اضافه یا پاک کردن سه خط نمایش داده شده میتونی یک صوت رو به پلیر اضافه یا از اون کم کنی،
تصویر سوم نشون میده که در قسمت زیر
<url>songs/01 - Beginning.mp3</url>
چه بخشی مربوط به نام و پسوند فایل صوتی مورد استفاده است،
موفق باشی.

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    108.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 2.jpg
    2.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 3.jpg