!/Iman Stand!/

moejeze2007

Member
با سلام می خواستم نظرتونو درباره این استند بدونم اندازش 1*2 هستش مر30 که نظر میدید :rose:

پیوست ها

• Majidonline12.jpg
    Majidonline12.jpg
    65.5 کیلوبایت · بازدیدها: 16

masiha_186

Member
خیلی قشنگه البته به نظر من حرف نداره ، کارتم بیسته رنگبندیشم خوبه ، یک کلام باحال بید

mayapower

Well-Known Member
سلام
خوبي
كار قشنگيه فقط اي كاش رنگش بهتر بود
اون فلش هم برام قشنگ نبود بقيه اش ولي بيست بودا:paint:
موفق باشي:rose:

moejeze2007

Member
سلام
خوبي
كار قشنگيه فقط اي كاش رنگش بهتر بود
اون فلش هم برام قشنگ نبود بقيه اش ولي بيست بودا:paint:
موفق باشي:rose:

مایا مر30 که نظر دادی نمی دونم شایدم فلشها نباشه بهتر باشه هرچند یه کم کچل میشه اما امتحانش می کنم در مورد رنگم زیاد باهات موافق نیستم چون تا حالا از این رنگ کار نکرده بودم به نظرم خوب اومد حالا ببینیم نظر بقیه چیه

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
سلام امیدجان. بهتر از اینا میشد کار کنی. لوگو تایپ خوب درنیومده (خیلی بزرگ هم هست). ضمناً رنگ سایانی که انتخاب کردی اصلاً با قهوه ای و کرم جور نیست. باید تیره تر بشه. اما تلاش خوبیه.

نمره و بررسی:
[LTR]

Top.gif

Left.gif
04.gif
0.gif
1.gif
2.gif
0.gif
1.gif
Right.gif

Bottom.gif

[/LTR]

موفق باشی دوست عزیزم.

MEGA WAVE

Active Member
آفرین امید ، پشتکار خوبی داری جدا از اینکه کارت بد باشه یا خوب خیلی خوشحالم که با اراده کارتو ادامه میدی.

چون دوست دارم ، سعی میکنم نکاتی رو که از نظر من باید اصلاح بشه عرض میکنم:

اول از همه توی این طرحت خوب نتونستی به یه ترکیب رنگی مناسب کار دست پیدا کنی ، ببین قهوای برای این کار مناسبه اما کار وقتی خراب میشه که توی قهوای تیره قهوای گلی استفاده میکنی و باعث میشه تا قسمت اصلی کار از باطن شلوغ بشه.

سعی کن ترام رنگ قهوای روشن رو بالا پاین کنی ببینی چی میشه. اگه خوب نشد به کل از یه رنگ دیگه استفاده کن.

دوم تضاد تاریک و روشن رو اینجا خوب نتونستی ایجاد کنی شاید اگه بجای رنگ سفید رنگ دیگهای بزاری بهتر بشه.

با فلش ها به کل مخالفم و اگه نباشن کار خیلی سبک تر و راحت تر میشه.

ما بقی ابجکت ها رو با نظر مهدی وافقم و نیازی نیست دوباره من بگم.

jzkfp.jpg

اگه شناخت زیادی از رنگها و تضادها نداری ، برنامه Color Weel تا حدودی کمکت میکنه.

راستی یه برنامه فلش دیگه هم هست که یادمه مانی گذاشته بود برات آپلود میکنم امتحانش کن شاید بدردت بخوره . هم رنگهای RGB رو میده و هم CMYK.
مشاهده پیوست colorcalc.rar

memol_515

Active Member
واي، زرد، قرمز، آبي، نارنجي ! خيلي رنگ داره كارت. خيلي خط خطي ئه.

به نظرم حجم اين فلش هايي كه گذاشتي رو كمتر كني، خيلي بهتر بشه.

كار ساده‌ايه، نظر خاصي نميتونم بدم.

موفق باشي.

جدیدترین ارسال ها

بالا