غیره Fountain

younes ebrahimi

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز.... این کاریه که جدیدا انجامش دادم ... امیدوارم خوشتون بیاد ....

منتظر نظرات و انتقادات شما هستم..:rose:

3ds Max - Mental Ray - Real Flow

System :

Dell 5010

4GB ram
Cpu: Core i5

پیوست ها

• Z-Final Render.jpg
    Z-Final Render.jpg
    810.5 کیلوبایت · بازدیدها: 61

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.آفرین کار خوبی شده.سه بعدی با عکس خیلی خوب مچ شدن
فقط نقاط ضعف روی رنگ بندی و کادر بندی هست
مثلا عکس رفرنس خیلی زرد داره.خب تعدیلش کنی مطمئنا بهتر میشه
همینطور لازم نیست اینقدر زمین دیده بشه.
برای بهتر شدن میتونی آسمون رو حذف کنی وآسمون خوبی براش بسازی.آرشیو تکسچر vis people sky خیلی آسمون های معرکه ای داره
برای بهتر شدن رندر و طبیعی شدن برای رندر از فیلتر area استفاده بکن.چون عکس خودش بلور هست بنابراین با هم میشن.
زیر آبجکت که توی تصویر افتاده هم مقداری سایه اضافه کن مثل ambient ocasion که خیلی بهتر میشه.
سیستم ذره ای کار هم خوب شده.برای واقعی تر شدن رفکلت های توی آب برو تکنیک matt paint رو یاد بگیر.
یه صفحه بکش از جنس vray light بهش تکسچر عکس بک گراند رو بده.منتهای مراتب کاری بکن که توی تنظیمات bitmap روی حالت screen باشه.اینطوری عکس بصورت برعکس توی رفکلت آب میافته.
فاز آخر کار هم پست پروداکشن به کارت اضافه بکن.مطنئنا مقداری glow شدن نقاط اوربرایت و کمی فیلتر شارپ و فوکوس و سر آخر lenz vegenting می تونی کارو زیرو رو کنه
موفق باشی.به کارت از 10 میشه 6 داد.

yas_d

Member
سلام رفیق کار خوبی‌ شده بهت تبریک میگم اما چند تا نکته وجود داره
اول از همه اینکه عموماً مردم چیز هاییو توی زندگی‌ روزمره می‌بینن و بیهشون اشنا هستن و می‌دونن در حالت تبیی‌ اجسام چجوری و به چه حالتی هستن
به طور مثل من فکر نمیکنم جایی‌ تاحالا دیده باشم یه حوزه قشنگیو و به این تمیزی رو یه جای کثیف و گلی بزارن
این خیلی‌ غیر طبیعی که یه حوضی‌ توی این محیط کثیف باشه
اگرم باشه حوض کثیفیه محیط رو به خودش میگیره
نکتهٔ بعدی که وجود داره اینکه
جسم 3D که شما داخل عکس واقعیی‌ استفاده میکنی‌ sharpness بالاتره عموماً باید دقت کنی‌ که حتما مچ باشن این‌ها باهم، الان جسم شما شارپ تر از محیط یعنی‌ اینکه یک مقدار کمی‌ blur باید بهش اضافه بشه البته نه زیاد فقط تا جایی‌ که احساس کنید باهم مچ هستن
بحث بعدی رنگ محیطی‌ هستش
الان محیط شما یک محیط گرم هستش نور خورشید بسیار زرده
شما ۲راه دارید یا باید محیط رو با 3D مچ کنید جوری color correct کنید که رنگ محیط به جسم سی‌جی نزدیک شه یا سی‌جی رو به محیط نزدیک کنید
که پیشنهاد من اینکه هر ۲ رو به یه نسبت انجام بدین یعنی‌ هم محیط باید color correct شه هم جسم سی‌جی
البته اینها فقط نظرات بنده بودن شاید اصلا شما موافق نباشید
موفق باشی‌ رفیق :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام رفیق کار خوبی‌ شده بهت تبریک میگم اما چند تا نکته وجود داره
اول از همه اینکه عموماً مردم چیز هاییو توی زندگی‌ روزمره می‌بینن و بیهشون اشنا هستن و می‌دونن در حالت تبیی‌ اجسام چجوری و به چه حالتی هستن
به طور مثل من فکر نمیکنم جایی‌ تاحالا دیده باشم یه حوزه قشنگیو و به این تمیزی رو یه جای کثیف و گلی بزارن
این خیلی‌ غیر طبیعی که یه حوضی‌ توی این محیط کثیف باشه
اگرم باشه حوض کثیفیه محیط رو به خودش میگیره
نکتهٔ بعدی که وجود داره اینکه
جسم 3D که شما داخل عکس واقعیی‌ استفاده میکنی‌ sharpness بالاتره عموماً باید دقت کنی‌ که حتما مچ باشن این‌ها باهم، الان جسم شما شارپ تر از محیط یعنی‌ اینکه یک مقدار کمی‌ blur باید بهش اضافه بشه البته نه زیاد فقط تا جایی‌ که احساس کنید باهم مچ هستن
بحث بعدی رنگ محیطی‌ هستش
الان محیط شما یک محیط گرم هستش نور خورشید بسیار زرده
شما ۲راه دارید یا باید محیط رو با 3D مچ کنید جوری color correct کنید که رنگ محیط به جسم سی‌جی نزدیک شه یا سی‌جی رو به محیط نزدیک کنید
که پیشنهاد من اینکه هر ۲ رو به یه نسبت انجام بدین یعنی‌ هم محیط باید color correct شه هم جسم سی‌جی
البته اینها فقط نظرات بنده بودن شاید اصلا شما موافق نباشید
موفق باشی‌ رفیق :rose:
تایییید کلمه کلمه :rose:
------------------------
شما خسته نباشید
اگه این کارو واسه دله خودت انجام دادی پیشنهاد من اینه که عکس بهتری انتخاب کنی

madmaster_3d

Well-Known Member
منم دقیقا میخواستم بعضی از حرف های یاس رو بگم .فقط فونت یاس خیلی کوچیک بود :) . به نظرم این فانشن خیلی قشنگ شده به قول دوستان به این محیط نمیاد. تو یک باغی چیزی باشه خیلی قشنگ تره. روی این قضیه مچ کردن با تصویر پشتی که خودم هم مشکل دارم کار کن

راستی یاس این color correct تو فتوشاپ منظورت بود کجا بود؟

جدیدترین ارسال ها

بالا