غیره FisherMan Old House

madmaster_3d

Well-Known Member
به نام خدا

سلام دوستان
خوبید؟
ماشالا سایت خیلی خیلی آفلاین هستش
ولی از اونجایی که هنوز تعدادی از دوستان به این سایت سر میزنن لازم دونستم این کار رو باهاشون به اشتراک بزارم و امیدوارم که خوشتون بیاد
ایده اصلی این که از من نیستش ولی من یکمی تغییرش دادم و حالت قدیمی بهش دادم
در کل یک کار فانتیزی هستش
روی متریال دریا و حالت دریا تو این کار خیلی کار کردم. و البته میخواستم حالت کاستیک هم داشته باشه کار. ولی امتحان کردم یک سری مشکلات داشت روی این کار و خیلی جالب نشد نتیجه.
امیدوارم خوشتون بیاد. این جدیدترین کارم هستش که 1 2 روز پیش تمومش کردم. البته این کار رو بعد از چندین ماه که تری دی کار نمیکردم زدم. دلیلش این بود که وقتی کانسپت رو دیدم خیلی دوست داشتم مثلش رو بسازم. اولش فکر کردم تری دی هستش . بعد فکر کردم 2 بعدی هستش و وقتی کار داشت تموم میشد فهمیدم تری دی هستش =))
:lol:عجب داستانی شد

راستی بالای 90% کار آنرپ شده.
داستانی هم برای این کار درست کردم به شرح زیر

داستان کار :
وقتی مرد ماهیگیر تو اقیانوس غرق شد قایقش مدت طولانی ای میشه که آواره و سرگردان هستش. اگرچه قایق به زودی صاحب خودش رو در اعماق اقیانوس ملاقات خواهد کرد...

برنامه های استفاده شده:
3DS Max + V-ray + Photoshop

امیدوارم خوشتون بیاد :mad:

پیوست ها

• FisherMan-Old-House-+-Post-Pro.jpg
    FisherMan-Old-House-+-Post-Pro.jpg
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 143
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام خوبی؟
جای یه fog با تنظیمات صحیح خیلی خالیه

مرسی که کار تو سایت میزاری
سلام بر مهران عزیز. شما چطوری؟ الو؟ بابا این تلفن ها هم که.... صدات نمیاد :mad:
خواهش می کنم . ما از این سایت و بچه ها خیلی چیزا یاد گرفتیم و دورانی داشتیم ^^
آره فوگ خوبه. البته چون من باید زیر دریا رو نشون میدادم نمیتونستم فوگ تو کار بزارم و یکمی هم چون روزه. ولی اگر فوگ بخواد داشته باشه کار باید تاریک تر باشه مثلا مثل شب یا غروب چیزی. یک محیط تارک و مرده تر
مرسی از پیشنهادت و نظرت

سلام دوست من به نظرم خیلی قشنگ شده فقط 2تا پیشنهاد
اگر به جای وسط قرار دادن یک سوم قرار میدادی به نظرم بهتر بود
2-گاما کارکت را انجام دادی ؟ یک ذره همه چیز روشنه اگر تیره تر بشه نه نظرم قشنگ تره

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دوست من به نظرم خیلی قشنگ شده فقط 2تا پیشنهاد
اگر به جای وسط قرار دادن یک سوم قرار میدادی به نظرم بهتر بود
2-گاما کارکت را انجام دادی ؟ یک ذره همه چیز روشنه اگر تیره تر بشه نه نظرم قشنگ تره
سلام بر حمید عزیز
والا اگر گوشه میزاشتم همه میگفتن چرا گوشس؟ چون معمولا کارها تو وسط دوربین هستش. ولی شاید روی این کار جالب بشه.
در مورد گاما آره. نه تو فتوشاپ روشنش کردم که کنتراست کار خوشگل تر بشه
اولش تاریک تر بود. همونجور که شما مد نظر داری. بعد دیدم کار یکمی مرده میزنه. برای همین روشن ترش کردم
مرسی نظر دادی :rose:

معلوم شد سایت خیلی هم آفلاین نیست ( 90% آفلاینه 10% هم خوبه :lol: )

hamed.f

Well-Known Member
سلام علی جان
کلیت کار خوب شده یه کار کارتونی جالب...
فقط به نظر من اون آسمونی که با فتوشاپ بهش اضافه کردی اصلا به صحنه ات نمیاد.
به رفکت روی آب نگاه کن سفید سفیده (مخصوصا تو افق) ولی آسمونت آبی هستش... یه عکسی پیدا کن که به رفلکشن روی آب بخوره.
راستی اون ماهی قرمز سفیده(که از پنجره داره بیرون رو نگاه میکنه) اون بالا چیکار میکنه؟چطوری رفته بالا؟:green:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام علی جان
کلیت کار خوب شده یه کار کارتونی جالب...
فقط به نظر من اون آسمونی که با فتوشاپ بهش اضافه کردی اصلا به صحنه ات نمیاد.
به رفکت روی آب نگاه کن سفید سفیده (مخصوصا تو افق) ولی آسمونت آبی هستش... یه عکسی پیدا کن که به رفلکشن روی آب بخوره.
راستی اون ماهی قرمز سفیده(که از پنجره داره بیرون رو نگاه میکنه) اون بالا چیکار میکنه؟چطوری رفته بالا؟:green:
سلام بر حامد عزیز
آره این رو موافقم و خودم هم دقت کردم. یعنی یک آسمون گزاشتم که به قول شما بهش بخوره. بعد دیدم این آسمونه خوشگل تر هستش و میدونستم یکی گیر میده به این قضیه دیر یا زود :lol:
ولی چون کلیت کار فانتیزی هستش منم خودم رو زدم به کوچه علی چپ ( خوب کار واقعی که نیست به هر حال )
ولی مرسی از نظرت و نکته ی مهمی که اشاره کردی
این گل رو هم بهت میدم ولی خشکه گلش.:rose: یاد میگیری دیگه از کار من ایراد نگیری :mad:
این رو هم قبول کن حامد :snap:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خیلی زیبا شده!
دلنشین و آرامش بخش.

جدیدترین ارسال ها

بالا