farsidic?

miladmovie

Active Member
سلام

آقا اين farsidic كه يك اي دي در ياهو است و ديكشنري هست چه طور اين كار رو كرده

behsa

Member
آقا جان اين يه رباته.
تا اونجا كه من ميدونم يه برنامه است تحت لينوكس.( مصاحبه با نويسنده اونو خوندم )
طرف دانشجو صنعت شريفه. شما وقتي دستور about/ را بزني يه اطلاعاتي بهت ميده.

ImanYari

Member
همونطور كه دوستمون گفتن اين كار توسط يه ربات انجام ميشه
البته نه از اون رباتهايي كه معروف هستش!!!
در واقع يه برنامه است كه روي يه سرور كه هميشه آنلاين هست اجرا ميشه و به درخواستها پاسخ ميده
يكي از كاربردهاي اين رباتها همين آي دي هاي مسنجر هستش ولي در اصل براي كارهاي بزرگتر ساخته ميشن

اين آي دي ياهو هم از همين دسته هستش كه فكر كنم براتون جالب باشه:
[email protected]

miladmovie

Active Member
سلام

ممنون مي شوم اگر توضيح بيشتري بدي

و مي شود من هم چنين كاري كنم؟

behsa

Member
اقا به من ماهي 250000 بده برات هميشه آنلاين ميمونم . در ضمن از هر رباطي هم سريعترم . همه كار هم واست انجام ميدم. :eek: :D :lol: :p

ببخشيد فقط يك شوخي بود. :wink:
البته اگر 250000 را بردي ميكنم به خدا. :)

shahrokh_xp

Active Member
آقا البته اين farsi dic مدتي است كه هميشه خاموشه نمي دونم مشكل از منه يا اونا سرورشون خاموشه :!:

ara

Member
سلام
آقا اينو هم ميتونين اد كنين PHPHELPER اينم يه رباته كه براي كساني كه ميخوان ........................................................................ :wink:

shahrokh_xp

Active Member
behsa1110 گفت:
دوست عزيزم بايد آيدي farsidic2 را اد كني.
ما خيلي چاكريم.
آقا ديگه هر چي باشم ديگه اينقدر هم مبتدي نيستم مي دونم كه بايد ادش كرد ولي چراغش خاموشه :roll:

behsa

Member
آقا ديگه هر چي باشم ديگه اينقدر هم مبتدي نيستم مي دونم كه بايد ادش كرد ولي چراغش خاموشه

آقا من قصد جسارت نداشتم. شما استاد ما هستيد.
آخه بعضي ها Farsidic را اد ميكنند اما اكثرا آف لاينه اما Farsidic2 اينجوري نيست.
باز هم از سوتفاهم پيش آمده معذرت ميخوام.

shahrokh_xp

Active Member
نه آقا من هم farsidic2 و هم farsidic رو اد كردم ولي تا ديروز كه هر دوش خاموش بود ولي الآن كه ديدم ديدم هر دوش روشنه :roll:

behsa

Member
ميدني من معمولا روزي 7 يا 8 ساعت آن لاينم ( شغلم ايجاب ميكنه) اين آيدي خنگ كه خيلي از هوشمند بودنش تعريف ميكنند( نويسندش) روزي صد بار لوگين و لوگاف ميكنه. در ضمن ديتابيس فارسي ديك ديكشنري آريانپور هست.

mahdi22m

Member
با سلام خدمت دوستان
عزيزان در مورد چگونگي نوشتن يك روبات براي ياهو پرسيده بودند. بايد خدمت شما عرض كنم ياهو يك پروتكل ارتباطي داره در در اينترنت مي تونيد آن رو گير بياريد ( اگه پيدا نكردين بگين من براتون آدرسش رو بدم) اين نرم افزارها يا همون روبات هايي كه شما منظورتونه شما فقط كافي از اين پروتكل سر در بياريد. ياهو با شما صحبت خواهد كرد.در مورد روبات هاي MSN هم همينطور

و اما.... :wink:
با توجه به اينكه ياهو پروتكل ارتباطي اش رو عوض كرده به تازگي شما ميبينيد بسياري از روبات ها ديگر كار نمي كنند حتي مسنجر هاي عمومي نيز از كار افتاده اند. اگر هم ديديد كه من آدرس پروتكل ياهو رو نزدم چون هنوز پروتكل جديد ياهو كشف نشده . اگر مطلبي ديدم براتون ميفرستم.

در ضمن تولد حضرت مهدي رو هم تبريك مي گم. بهروز و منصور باشيد

farsinuke

Member
پروتوكل تغيير نكرده :wink: نحوه encryption و الگوريتم آن براي رمزگذاري password تغيير كرده :!:

قديم password ما يه چيزي شبيه اين ميشد:
کد:
2D6hQasaMBO1hSakKjf0MA--
حالا اينجوري ميشه:
کد:
n-r*h%z^k&h+j-2*c+d*l-y+(8|w+m)%v-j+g%1&z*n*g|i|e*r%x%h/(z|5)
ولي با اين حال الگوريتم جديد هم پيدا شده :D

daryvary

Member
آقا مهدي ممكنه آيدي مسنجرتون رو بديد با هم چت كنيم...
آيدي من اينه:
hamed_afshar

البته یاهو مسنجر
ممنون
حامد

behsa گفت:
ميدني من معمولا روزي 7 يا 8 ساعت آن لاينم ( شغلم ايجاب ميكنه) اين آيدي خنگ كه خيلي از هوشمند بودنش تعريف ميكنند( نويسندش) روزي صد بار لوگين و لوگاف ميكنه. در ضمن ديتابيس فارسي ديك ديكشنري آريانپور هست.
سلام
من
farsidic0
رو اد كردم و شد

راستي بهسا جان اين لوگين و لوگ آف كار روباته نه نويسندش همه روباتها اينجوريند براي اينكه ياهو فكر نكنه كه اشتباهي بوجودآمده و اونها رو غير فعال نكنه
از اين .بلاگ هم ديدن كنيد
درحال تكميل شدنه
http://project.blogfa.com

جدیدترین ارسال ها

بالا