data base درflash

shirini_forush

Well-Known Member
اگر در وب کار میکنید میتونید با واسطه قرار دادن صفحات داینامیک (مثلا asp , php) این کار رو انجام بدید و توی کلاینت میشه برای data یه طرفه از xml استفاده کرد ولی برای ارتباط دوطرفه تو کلاینت باید یه برنامه ای که خودتون با یه زبون برنامه نویسی نوشتید واسط قرار بدید.

rezaee

Member
با اين سوال دوستمون يه چيزي به ذهنم اومد اگه يه نفر بخواد ديتا بيس رو توي خود فايل فلش ايجاد كنه ميشه؟

shirini_forush

Well-Known Member
دوست عزیزم اولا که این تاپیک خیلی قدیمیه و بهتر بود سوال رو توی یه تاپیک جدید مطرح میکردید.
دوما سوالتون خیلی گنگه. لطف کنید یه تاپیک جدید باز کنید و سوالتون رو کامل توضیح بدید.
ممنون

mafton

Member
سلام دوستان من میخواستم ببینم میتونم یک ارایه از moviclip ها را در فلش بوجود بیارم که با دسترسی به هر خانه ان یک moviclipرا استفاده کنم

alfa.net

New Member
کار با ديتا بيس ها يه کم مشکل ولي يه راهي هست که بشه يه مقدار مشخص مقادير و ديتا به صورت متني رو تا وقتي که طرف سيستم يا ويندوزشو عوض نکرده نگه داشت که بهش session مي گن اگه دوست داشتين بگين تا توضيحات مفصلشو بگم ماهيتش شبيه کوکي هاست ولي قويتر از اوناست به راحتي هم از بين نميره ............
[email protected]

sinasadr

New Member
ساخت ديتا بيس كوچكي با فلش بدون نياز به asp يا php

به نام خدا .

سلام . نميشه اسمش رو گذاشت ديتا بيس ولي ميشه يه فايل هايي بسازي كه فلش بتونه بدون استفاده از هيچ رابط ديگه اي مثل asp يا php يه سري اطلاعات رو مثل ارايه ها - مشخصات يه شي - متن ها - اعداد و چند تا چيز ديگه رو بفرسته به اون فايل .
توضيحش خيلي مفصله . من به طور خلاصه مي گم .بعد سعي مي كنم يه نمونه كار براتون بزارم .

نمي دونم تا حالا از كوكي ها چيزي شنيدين يا نه . من خودم اين جور كه از چند نفر پرسيدم فهميدم كه كوكي ها يه سري فايل هاي كم حجم هستن كه مي تونن اطلاعاتي مثل نام كاربري يا رمز عبور رو توي خودشون ذخيره كنن تا دفعه بعد كاربر بدون وارد كردن اون اطلاعات بتونه اونا رو فراخواني كنه .
فلش هم قابليت درست كردن اين فايل ها رو داره . با اين تفاوت كه پسوند فايل هايي كه فلش مي سازه sol هستن و قابليت هاي بيشتري نسبت به كوكي ها دارن .

براي اينكه اطلاعات بيشتري بدست بيارين مي تونين برين به قسمت :

ActionScript 2.0 Classes / Movie / Shared Object

اين جا تمام اطلاعات مربوط هست .

خدانگهدار

UnknownUser

Well-Known Member
این موردی که شما می گین اصلا نمی شه بهش گفت database چون با یه format کردن از بین می ره data ها هم تو هر user فرق می کنه و تو سطح وب هم کاربرد نداره
برای استفاده از DB رو کلاینت ( به طور مستقیم ) از برنامه های مکمل مثل MDM استفاده کنین اما یه چیز اساسی هم نیست ! آموزشش رو یکی از دوستان تو صفحه اول انجمن گذاشته .
برای ارتباط تو سطح وب راهی جز استفاده از یه رابت مثل( PHP , ASP و ... ) نیست !

جدیدترین ارسال ها

بالا