Cpu

Maya Man

Active Member
سلام:rose:
براي يك سيستم واسه كار 3D به نظر شما تا 3 , 4 سال ديگه بهتره i7 ببندم يا Q9650؟
چون اصلا نميدونم سيستم i7 چقدر فرقشه تو كيس تنهاش.
يخورده هم به i7 شك دارم. ميترسم اينم فردا مثل ويندوز ويستا بدرد نخور بشه!
ميدونيد كه ويستا هم مونده بين XP و ويندوز 7. آدم نميدونه به تكنولوژي جديد اعتماد كنه يا نه. چون يهو ديدي فردا i7 هم مثل ويستا بهترش اومد و قبل و بعدش بهتر از خودش بود؛ مثلا فهميدي كه i7 ايرادات اساسي داره كه يا نگفتن يا نفهميده بودن و ميفهمي كه شما سيستمي داري كه از ارزش افتاده و مفتش گرونه!!! اونوقت ديگه حسابي ضرر كردي چون چيزي گرفتي كه اصلا فايده نداره.
اگه Q9650 جواب ميده همونو بگيرم.
از اين مدل دوتا ديدم :
1
_ Core 2 Quad Q9650
Core 2 Quad QX9650 _2
فرقشون چيه قيمتشون؟ چي؟
لطفا اساسي راهنماييم كنيد تا پولم هدر نره.
در ضمن بگيد آيا وايستم تا نمايشگاه از اونجا بخرم؟ يا نه تا اون موقع قيمتها فرقي نميكنه. يا شايد گرون بشه؟!
چي ميگين بچه ها؟:-?

براي CPU فقط حدود 400 هزار تومن ميخوام صرف كنم.

آخرین ویرایش:

seyyed

New Member
نه بابا i7 ببند. من Core i7-950 exterm بستم خیلی راضیم خیلی خوب لود روش میاد راحتم با اورکلاکینگ رم و گرافیک هم کنار میا.
فقط مسئله پولشه. 1/9 میلیون، دو رو بره q نرو چون با اورکلاکینگ ها خوب کنار نمیومد، i7 تکنلوژی های توپی داره

Maya Man

Active Member
نه بابا i7 ببند. من core i7-950 exterm بستم خیلی راضیم خیلی خوب لود روش میاد راحتم با اورکلاکینگ رم و گرافیک هم کنار میا.
فقط مسئله پولشه. 1/9 میلیون، دو رو بره q نرو چون با اورکلاکینگ ها خوب کنار نمیومد، i7 تکنلوژی های توپی داره

من كه نميخوام بازي كنمكه بخوام اوركلاك كنم.
مگه ديوونه امكه اينهمه هزينه كنم و بعد اوركلاكش كنم و عمر قطعه رو نصف ياحتي كمتر كنم!!!!
در ضمن شما متن رو كامل نخوندي.

جدیدترین ارسال ها

بالا