CALL of DUTY4 و یک ایرانی!!

Sherlock_Holmes

Active Member
آقا کسی اطلاعاتی نیافت که این دوستان معرفی شده درصد ایرانیتشون چقدره؟ من نمیدونم دنبال چی باید بگردم..! با گوگل هم به چیز خاصی نرسیدم... alionline1366 جان شما اینا رو از کجا میابی؟ :)
ممنون...

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
مدتيه اون جو دوستانه ي سابق در اين بخش به دست فراموشي سپرده شده و جاي اون رو يكسري بحث و جدل هاي بي فايده پر كرده.
لطفا اجازه بديد حداقل تو اين دنياي مجازي دقدقه هاي روزانه ي خودمون رو اضافه نكنيم والا مجبورم طبق قوانين با فرد خاطي برخورد كنم.
موفق باشيد.

punisher_30

New Member
سلام دوستان
از تمامی دوستان و مدیران به خصوص Rzt عزیز معذرت می خوام اگه یه وقت چیزی گفتم که کسی ناراحت شده ، به بزرگی خودتون ببخشید
بازم شرمنده دوستان
به قول احسان جان ، این فضای مجازی ارزش این دلخوری ها رو نداره
ممنون
موفق باشید

roohollah

Banned
با توجه به وضعیت عجیبی که دچارش شدم, فقط حلالمون کنین...
ببخشید، من کسی نیستم که دلگیر بشم، مهم باشه...
لطفا امضام رو حتما بخونین...

alionline1366

Active Member
Sherlock_Holmes جان اینا یک سری اطلاعاتشون توی imdb.com هست یک سری اطلاعاتشون تو سایتهای شخصیشون و مجموعشون تو گوگل :)

ali3dtech

Member
مدتيه اون جو دوستانه ي سابق در اين بخش به دست فراموشي سپرده شده و جاي اون رو يكسري بحث و جدل هاي بي فايده پر كرده.
لطفا اجازه بديد حداقل تو اين دنياي مجازي دقدقه هاي روزانه ي خودمون رو اضافه نكنيم والا مجبورم طبق قوانين با فرد خاطي برخورد كنم.
موفق باشيد.

امیدوارم با کمک دوستان این جو از همیشه بهتر و قشنگ تر و پربار تر بشه

از همه دوستانی که توی اینجا فعالیت دارن صمیمانه خواهش میشه به جای پرداختن به این بحث ها که آخرش به همین جاها کشیده میشه ، بیاییم و با هم یه جو خوب و سالم و بدور از هر گونه دغدغه بسازیم تا هرکی که جدید میاد اینجا از این جو و از این بچه های گل خوشش بیاد و بتونیم در کنار همدیگه با رقابت کاری باعث پیشرفت همدیگه بشیم.

این هم برای خودمون و هم برای کسای دیگه ای که تازه وارد این انجمن میشن میتونه خیلی مفید باشه.

بازم از همه دوستان تشکر میکنم.

بامید موفقیت و پیشرفت برای یکایک شما دوستان

جدیدترین ارسال ها

بالا