بی بی کد bath

memaran

Well-Known Member
attachment.php

پیوست ها

• 2_Snapseed.jpg
    2_Snapseed.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 82

madmaster_3d

Well-Known Member
من از اون شیدر وردوی حموم و کف حموم خوشم نیومد و همینطور شیدر بیرون حموم :)
راستی این سنگ های حمومت یک تیکه هستند باید یک شیاری بینشون باشه که مثلا مثل موازیک چیزی که قطعه مثلا 30 40 سانت در 30 40 تاسنت چیزی هستش
مگه آموزش Viscorbel رو ندیدی؟ اون دقیقا یاد میده شیدر کف موازیک چوبی بسازی
حالا من یک راهنمایت می کنم شاید به کارت بیاد
یک فایل 1024 در 1024 درست کن. بعد وسطش یک + باشه و البته دورش هم سیاه کنی که وقتی تایل می کنی درست در بیاد.
یعنی به 4 قسمت مساوری تقسیم بشه. بعد اون خط مشکی که این + رو درست کرده رو یکمی بلورش بکن . بعد در هر مربع یک تیکه موازیک بزار
البته اگر شمایی که معماری کار می کنی می تونی به جای 1024 ذر 1024 مثلا ابعاد 160 سانتی متر در 160 سانتی متر بگیری که اینطوری 4تا 40 در 40 داری. ( من چون معماری نستم دقیقا سایز موازیک این چیزا رو نمیدونم )
بعد تکسچرهات رو درونش قرار بدی . البته این روشی که الان گفتم من در آوری بود ولی فعلا کارت رو راه میندازه و به نظرم جواب بده
ولی اون آموزش رو ببینی بهتره
راستی من اون خط سیاه ها رو روی مولتی پلی گزاشتم و لایه اش 40 درصد. می تونی روی سفت لایت هم بزاری ولی من میخواستم یکمی مشکلی باشه
و اگر دیدی بامپش خوب نبود می تونی یکمی این خط مشکی ها رو بلور تر کنی که لبه ها نرم تر بشه.یا خط مشکی ضخیم تر براشون بسازی
من یک نمونه همین الان درست کردم در ابعاد 30 سانتی متر در 30 سانتی متر
یک تستی بکن روی کارت یا یکی تو مایه های این درست کن و تست کن
البته گفتم این روش من تقریبا مثل اون هستش با این تفاوت که اون این خط مشکی ها رو تو مکس درست میکرد من ک گشادی تو فتوشاپ کردم که سریع تر هم هستش ولی نتیجه همون هستش :lol:
البته فکر کنم مپ رفکت رو باید روشن ترش کنی. من همینطوری درستش کردم . به نظرم باید سفید تر باشه :shock:
برات بامپش و رفلکتش رو هم درست کردم :mad: چی از جون من میخوای دیگه :snap:

پیوست ها

• Marble & Granite.jpg
    Marble & Granite.jpg
    521.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • Marble 69 Bump.jpg
    Marble 69 Bump.jpg
    243.8 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • Marble Reflect.jpg
    Marble Reflect.jpg
    2 مگایابت · بازدیدها: 8
آخرین ویرایش: