Backup از كاربران ويندوز 2000

xnux

Member
سولام

بابا من يه سرور دارم با ويندوز 2000
ميخوام يجوري بتونم برم روش و يه فايل اجرا كنم

ميدونم سوال عجيب و سختيه
ولي راه حل هاتون را ميخوام

در ضمن سوال دومي هم دارم
ميخوام ببينم چطوري من ميتونم از يوزرهاي ويندوز 2000 ام بكاپ بگيرم تا روي يه ويندوز ديگه
اونها را add كنم بدون اينكه بخوام مجددا اونها را تك تك وارد كنم

آيا برنامه اي سراغ داريد ياروش يا دستوري

بدو كه دارم خانمان سوز ميشم
:cry: :cry: :cry: 8O

hamed_xp

Member
سلام !
در مورد دومي من هم دنبالشم. اگه كسي مي دونه به من هم بگه. چون من خودم هم كلي دنباش اين ور و اون ور كردم.آدرس كلي فايل بهم دادن كه هيچ كدوم جواب نداد. ولي در مورد دوم مي توني به اون سرورت ترمينال كني و يه فايل اجرا كني؟ اين به كارت مي آيد‌؟

R_chizari

Active Member
درود
درمورد مطلب اول شما از امكان ترمينال ويندوز 2000 سرور ميتوانيد استفاده كنيد. براحتي امكان در اختيار گرفتن desktop سرور خود را بصورت remote خواهيد داشت. در مورد سوال دوم نيز ميبايستي در منوي dos command دستور ntbackup را تايپ نموده سپس گزينه emergency (اگر اشتباه نكنم) را اجراكنيد. ديسكتي خواهد خواست و بر روي آن از كاربران backup خواهد گرفت. منتهي اين backup فقط در همان ويندوز قابل استفاده ميباشد و نميتوان از كاربران يك ويندوز در ويندوز ديگر استفاده كرد. پيشنهاد ميكنم از help ويندوز استفاده بفرماييد تا اطلاعات دقيقتري بدست آوريد.

شاد باشيد
چيذري

xnux

Member
يعني منظورتون اينه كه نميشه روي يه ويندوز 2000 جديد اون يوزرهاي بكاپي را Import كرد ؟ :cry:

R_chizari

Active Member
درود
دوست گرامي تا آنجايي كه در مورد اين سوال شما تحقيق كردم (از همكاران سوال كردم) امكانش نيست و اصلا ماهيت ويندوز 2000 سرور اين است كه كاربرانش اختصاصي خودش است با تمامي تنظيماتش.

ميتوانيد از قسمت msdn سايت مايكروسافت كمك بگيريد. راهنمايي هاي خوبي در آنجا خواهيد يافت.

شاد باشيد
چيذري

xnux

Member
آقا اين چه وضعشه

من توي دهن اين ميكروسافت ميزنم
من خودم ويندوز ميسازم جا ويندوز ميكروسافت ميفرووشم
من خودم هر جوري شده بكاپ ميگيرم
من مگه چلاقم
تو دهن ويندوز و بر و بچه هاش ميزنم ، اساسي

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

kianrad

New Member
من مشكل رو اينجوري حل كردم

من مشكلمو اينجوري حل كردم كه قبل از اينكه بخوام يوزر ها رو توي ويندوز اضافه كنم توي يك database اضافه مي كنم الان هم 1000 تا يوزر شده حالا براي آوردن اين يوزر ها توي سرور جديد يه برنامه ساده نوشتم كه از توي Database يكي يكي يوزر ها رو مي خونه و اضافه ميكنه به يوزرهاي ويندوز

NasrinPour

New Member
سیزسیب

سلام kianrad
ما که آخرش نفهمیدیم شما چیکار کردین؟ میشه این برنامه ای رو که نوشتین به ما هم بدین؟ کلی دعات میکنیم!

mahdi22m

Member
سلام دوست ممن
اگر شما از دومين كنترلر استفاده مي كنيد فقط كافي يك پريمري دومين كنترلر نصب كنيد و بگيد كه اطلاعات سرور اصلي تون رو ايمپورت كنه . حالا اگر سرور اصلي تون رو هم خاموش كنيد هيچ مشكلي براي شبكه شما پيش نمياد
موفق باشيد

r_soori

Member
با سلام

دوستان عزيز من نيز اين مشكل راداشتم و با گرفتن بك آپ از
system state
خود را راحت كردم
bye

جدیدترین ارسال ها

بالا