غیره AK 47 Rusha

BomFunk

New Member
سلام !
سلاح پیش رو، یک نمونه ak47 روسیه است، که با توجه به نیاز سازندگان بازی ها و انیمیش های جنگی طراحی شده، این سلاح یکی از بهترین و خوش دست ترین سلاح های طول تاریخ است و بزرگان بسیاری با آن خاطره دارند، اکنون اگر به دنبال سلاح برای بازی یا انیمیشن خود هستید،
فروشگاه هنر های دیجیتال

پیوست ها

• ak47-01.jpg
    ak47-01.jpg
    94.1 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • ak47-02.jpg
    ak47-02.jpg
    96.2 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • ak47-03.jpg
    ak47-03.jpg
    145.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • ak47-05.jpg
    ak47-05.jpg
    115.1 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • ak47-06.jpg
    ak47-06.jpg
    114.8 کیلوبایت · بازدیدها: 9
سلام
سر و تهشو بزنی 1 ساعت مدلینگش میشه 5 دقیقه هم تکسچر میدیم
فک نمی کنم 60 هزار تومن قیمت مناسبی واسه کسایی باشه که میخوان مدل هاتون رو بخرن
موفق باشی

madmaster_3d

Well-Known Member
منم با دوستان موافقم. البته مدل خوب شده ولی تکسچر خوب نیست. در ضمن مدل ها معمولا دور 10 دلار یا کمتره. یک چیز مثل این. نه 60000 تومان :)

BomFunk

New Member
از دوستان عزیز ممنون کار رو نگاه کردید و نظر دادید !
در مورد تکسچر و مدل باید بگم، برای گیم هست و سطح کیفیت کفایت می کنه،
در مورد قیمت هم پیمان جان فکر کنم کمی ساده نگاه کردی، همچین مدلی بیشتر از 25$ قیمتش هست و با تومان حدود 80 ت در میاد ! شما یه سرچ کن مدل های فری رو که با این کیفیت نمی تونی پیداکنی ولی تو turbosuid سرچ کن قیمت ها مشخص هست !
اگر مدل فری مناسبی پیدا کردید خبر بدید !
دوستان هدف این فروشگاه ایجاد بستری برای فروش مدل های سه بعدی هست، فروشگاه دارای سیستم همکاری در فروش است و عزیزانی که مایل به همکاری هستند میتوانند محصول های خود در معرض فروش قرار دهند :oops:
به امید پیشرفت این صنعت!

در مورد قیمت هم پیمان جان فکر کنم کمی ساده نگاه کردی، همچین مدلی بیشتر از 25$ قیمتش هست و با تومان حدود 80 ت در میاد ! شما یه سرچ کن مدل های فری رو که با این کیفیت نمی تونی پیداکنی ولی تو turbosuid سرچ کن قیمت ها مشخص هست !

خوب از اینکه قیمت های TURBOSQUID فضایی هستند شکی نیست هر کی واسه دل خودش قیمت میده و البته شرایط اونا فرق میکنه تا ما ایرانی ها میدونی با 60 تومن الان میشه چه کارایی کرد حالا یکم قیمت ها رو پایین بیار تا دوستان اذیت نشن :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا