غیره Abandoned Village

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام بچه ها

به علت کم سوادی بنده تکسچر کار یکم زیادی زمان برد و نتونستم بیشتر از این روی محیط کارکنم
واسه تکسچر هم بعد از اینکه با فتوشاپ یکم روی تکسچر اصلی تغییرات دادم از روش composite خوده مکس استفاده کردم
نور از VRAYSUN و VRAY LIGHT استفاده کردم
رفرنس 3dtotal
امیدورام خوشتون بیاد :rose:
:tavajoh:آپدیت شد:tavajoh:
---------------------------------------------------------------------
VRAY + PHOTOSHOP + 3DMAX 2013 + SHADER MAP PRO

پیوست ها

• Final.jpg
    Final.jpg
    809.4 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • final-02.jpg
    final-02.jpg
    512.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
مهران جان کار قشنگیه .ولی تعدادی ایراد داره که فیکسش کنی توپ میشه( فقط ایراد ها رو که می خونی عکس رو باز بزار که قشنگ بفهمی منظورم رو و ناراجت هم نشی که دلخور میشم )
1. یک رنگ آبی پشت ساختمون و سمت راست تصویر هستش که معلوم نیست می خواسته دریا بشه روش نشده معلوم نیست چیه؟!:shock:
2. ستون ها پل می خواستن چوبی باشن ولی تکسچرشون به بتون میزنه!!!!
3. تکسچر پل و سقف خونه هات که آبی هستش اصلا جالب نیست. مخصوصا پل
4.یک چیزی تو رود خونه هستش که هویتش معلوم نیست که سنگه یا آشغاله؟!
5.آسمونت هم که بک گراند gardient map میزنه. یک آسمون بهتر بزار.
6.چراغ ها خوبه ولی اگر می خوای شب باشه قشنگ آسمون شب بزار
7.پیاده روی کارت یعنی دیوار رودخونه رو بیا بالا جایی که ملت می خوان از خونه بیان بیرون. اونجا تکسچرت کشیده شده . یو وی چیزی می خواد
8.تکسچر تیر چراغ برق ها هم باید بهتر باشه.

دیگه چشمام ایراد نمیبینه. ولی مهران من و شما رفیقیم . خودت هم می دونی اگر ایرادی گفتم نمی خوام ارزش کارت رو بیارم پایین فقط می خوام کارت که کلی زحمت کشیدی براش یک کار 20 بشه. الانم خوبه ولی این ها رو درست کنی خیلی توپ میشه

یک نمای روز هم بزار با وری سان. حالش رو ببریم. ( دیگه همه ایراد ها رو گفتم برای بقیه چیزی نموند:lol: )

مهران جون میخوامت:rose:

maxpin206

Well-Known Member
سلام کار خوبیه
اصولا برای پل هایی به این شکل از سازه خرپا استفاده می کنند اگر هم از ستون استفاده کنند با چوب اونم با این محار اصولی نیست شاید بگید نه اینجا!! ولی
حتی تو دور افتاده ترین جاهم باشه این روش اجرا درستشه و عمومیت داره که غیر این باشه برای چشم غریب میاد و کارو از واقعیت دور میکنه
خسته نباشی

Mehran coyote

Well-Known Member
مهران جان کار قشنگیه .ولی تعدادی ایراد داره که فیکسش کنی توپ میشه( فقط ایراد ها رو که می خونی عکس رو باز بزار که قشنگ بفهمی منظورم رو و ناراجت هم نشی که دلخور میشم )
نه بابا ناراحتی چیه کارو میزارم واسه همین دیگه ممنون که وقت میزاری :rose:
1. یک رنگ آبی پشت ساختمون و سمت راست تصویر هستش که معلوم نیست می خواسته دریا بشه روش نشده معلوم نیست چیه؟!:shock:
رندر من کامل شب نیست و اون نور هم نور ابییی هست که مخلوط میشه شاید یکم اغراق کردم ولی تکنیک باید همین باشه
توی رندر شب همیشه نور را با یه نور آبی مخلوط میکنن و توی رندر روز با نور زرد
2. ستون ها پل می خواستن چوبی باشن ولی تکسچرشون به بتون میزنه!!!!
به جون خودم چوبه :green:فقط رنگه چوبه قهوه ای نیست
3. تکسچر پل و سقف خونه هات که آبی هستش اصلا جالب نیست. مخصوصا پل
تکسچر آبی نیـــــست ، تاثیر نور آبیه
4.یک چیزی تو رود خونه هستش که هویتش معلوم نیست که سنگه یا آشغاله؟!
خوب شد چیزه دیگه نگفتی :green:
این شد ایراد یه سری آشغاله ریخته اونجا که جالب نشده باید تکسچرو عوض کنم خودم قبول دارم جالب نشده
5.آسمونت هم که بک گراند gardient map میزنه. یک آسمون بهتر بزار.
6.چراغ ها خوبه ولی اگر می خوای شب باشه قشنگ آسمون شب بزار
وقت شد چشم سعی میکنم
7.پیاده روی کارت یعنی دیوار رودخونه رو بیا بالا جایی که ملت می خوان از خونه بیان بیرون. اونجا تکسچرت کشیده شده . یو وی چیزی می خواد
متوجه نشدم
خونه ها دراشون از پشته اینا پنجره ی رو به ساحله آشغاله:green:
8.تکسچر تیر چراغ برق ها هم باید بهتر باشه.
تکسچر درست درمون باید پیدا کنم که تایل طولی میشه پیدا نباشه

دیگه چشمام ایراد نمیبینه. ولی مهران من و شما رفیقیم . خودت هم می دونی اگر ایرادی گفتم نمی خوام ارزش کارت رو بیارم پایین فقط می خوام کارت که کلی زحمت کشیدی براش یک کار 20 بشه. الانم خوبه ولی این ها رو درست کنی خیلی توپ میشه
دست شما دردنکنه یکمم میدون میدادی به باقی میدادی :green:
یک نمای روز هم بزار با وری سان. حالش رو ببریم. ( دیگه همه ایراد ها رو گفتم برای بقیه چیزی نموند:lol: )
اگه خوب شد باشه چون خودم رندر روزو تو این کار زیاد دوست ندارم

مهران جون میخوامت:rose:
ما بیشتر :rose:

سلام کار خوبیه
اصولا برای پل هایی به این شکل از سازه خرپا استفاده می کنند اگر هم از ستون استفاده کنند با چوب اونم با این محار اصولی نیست شاید بگید نه اینجا!! ولی
حتی تو دور افتاده ترین جاهم باشه این روش اجرا درستشه و عمومیت داره که غیر این باشه برای چشم غریب میاد و کارو از واقعیت دور میکنه
خسته نباشی
مرسی دادا
پلم مث رفرنس هست خودم چیزی خلق نکردم ،بریم یقه یارورا بگیریم:green:

خوب شده بد هم نیست فقط کی جرات میکنه از روی پلت رد بشه ؟
آسمونت رو همونطور که دوستان گفتن عوض کن و یه اسمون شب بزار . متریال خونه ها یکم غیر طبیعیه
متریال خونه ها کثیف هست کلا موضوع روستای مخروبه هست واسه همین کسی زیاد نمیره بیاد اونجا :green:

madmaster_3d

Well-Known Member
رندر من کامل شب نیست و اون نور هم نور ابییی هست که مخلوط میشه شاید یکم اغراق کردم ولی تکنیک باید همین باشه
توی رندر شب همیشه نور را با یه نور آبی مخلوط میکنن و توی رندر روز با نور زرد
منظورم این بود تو عکس پیوست کردم

متوجه نشدم
خونه ها دراشون از پشته اینا پنجره ی رو به ساحله آشغاله
تو عکس مشخص می کنم با شماره 2.

یادگاری هم نوشتم

پیوست ها

• Final.jpg
    Final.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 23

Mehran coyote

Well-Known Member
منظورم این بود تو عکس پیوست کردم تو عکس مشخص می کنم با شماره 2. یادگاری هم نوشتم
همون موقع فهمیدم کجا را میگی این همون نور آبی هست که تقریبا توی ساعت های 7 نیم عصر دیده میشه میگم من زیادیش کردم تا جمعه شاید آپدیت کردم برای نورپردازی بهتر و پشت صحنه بهتر ممنون

Mehran coyote

Well-Known Member

taghi abbas

Well-Known Member
سلام. کار بسیار عالیی شده خوشم اومد فکر کنم همون نکات رو رعایت کنی بهتر میشه. اون رنگ آبی پشت صحنه کار رو خراب کرده.البته این نظر من بود.در کل عالیه.آفرین

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام. کار بسیار عالیی شده خوشم اومد فکر کنم همون نکات رو رعایت کنی بهتر میشه. اون رنگ آبی پشت صحنه کار رو خراب کرده.البته این نظر من بود.در کل عالیه.آفرین
مرســـــــــ عباس جون
اگر خدا بخواد وقت شد حتما جمعه میشینم رندرو اصلاح میکنم منتظر باشین :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام بچه ها

کار آپدیت شد

فقط روی نورپردازی کار کردم
امیدوار بهتر شده باشه

3D Art

Member
کار جالبی شده مهران
استفاده از کامپوزیت مکس کار هوشمندانه ای هست
میتونست کارت یک مقدار گرد و غبار داشته باشه که با fume fx خیلی راحت میتونستی بسازیش
و همچنین boke میتونست به کارت روح بیشری بده

Mehroo

Member
کلا تکسچرینگ فرایند زمان بریه
انتخاب تکسچر و همخوانیش با کل تصویر خودش کلی وقت میبره
رک و بدون تعارف بگم
باید کاری کنی تا صحنه ات رئال تر بشه الان چیزی که من میبینم به گرافیک گیم میزنه
به نظرم جزئیات صحنه انقدر باید بالا باشه تا بیننده رو مجذوب خودش کنه برای مثال گرد و غباری که 3D Art بیانش کرد یا سایر نظراتی که دوستان نوشتن
روی حاشیه در و پنجره های باید کار کنی در واقع مدلت نباید ساده رها بشه و تا یه جاهایی باید جزئیات رو روی مدل پیاده کنی و همه چیز رو به عهده تکسچر نسپاری چون کارت رو از رئال بودن دور میکنه
کلوز اپ از جزئیات صحنه هم بسیار تاثیر گذار خواهد بود
موفق باشی عزیزم

Mehran coyote

Well-Known Member
کار جالبی شده مهران
استفاده از کامپوزیت مکس کار هوشمندانه ای هست
میتونست کارت یک مقدار گرد و غبار داشته باشه که با fume fx خیلی راحت میتونستی بسازیش
و همچنین boke میتونست به کارت روح بیشری بده
به به مدیر جان جدید :rose:
فرشید جون تا حالاfume کار نکردم حالا که گفتی مشتاق به یاد گرفتنش شدم خدا رو شکر هم خودشا دارم هم آموزشهاشو
واسه تکرسچرینگ اولین بار بود از کامپوزیت مکس استفاده کردم
boke چیه؟؟

خوبه فقط رو آسمون کار کن ک طبیعی تر بشه !
:rose:

کلا تکسچرینگ فرایند زمان بریه
انتخاب تکسچر و همخوانیش با کل تصویر خودش کلی وقت میبره
رک و بدون تعارف بگم
باید کاری کنی تا صحنه ات رئال تر بشه الان چیزی که من میبینم به گرافیک گیم میزنه
به نظرم جزئیات صحنه انقدر باید بالا باشه تا بیننده رو مجذوب خودش کنه برای مثال گرد و غباری که 3D Art بیانش کرد یا سایر نظراتی که دوستان نوشتن
روی حاشیه در و پنجره های باید کار کنی در واقع مدلت نباید ساده رها بشه و تا یه جاهایی باید جزئیات رو روی مدل پیاده کنی و همه چیز رو به عهده تکسچر نسپاری چون کارت رو از رئال بودن دور میکنه
کلوز اپ از جزئیات صحنه هم بسیار تاثیر گذار خواهد بود
موفق باشی عزیزم
مرسی حرفای تو و فرشید حس خوبی بم داد تا بیشتر روش کار کنم
بازم کاملترش که کردم آپ میکنم خبرتون می کنم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا