3ds max 2013 x64 و windows 8

IIIXI

Member
سلام.

می خواستم بدونم اینجا کسی هست که از مکس 2013 تو ویندوز 8 به راحتی و بدون مشکل استفاده کرده باشه؟
من چند روزه ویندوز 8 نصب کردم و از اون جا که تو سایت اتودسک فقط مکس 2013 رو از نسخه های مکس برای اجرا در ویندوز 8 تایید کرده بود اونو نصب کردم. product update 6 مربوط به
مکس 2013 رو هم از سایت اتودسک دانلود و نصب کردم اما متاسفانه یه مدتی که از کار تو محیط برنامه می گذره برنامه کرش می کنه. این اتفاق تو هر صحنه ای می افته و ربطی به صحنه های سنگین
یا مشکل دار هم نداره.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

IIIXI

Member
با تغییر compatibility به ویندوز 7 فعلا برنامه بدون مشکل کار می کنه..
احتمالا مشکل برطرف شد.

darklight

کاربر فعال
من دو ماهه دارم استفاده می کنم و هیچ مشکلی از این بابت نداشتم. فقط من هیچ آپدیتی انجام ندادم برای 3ds max اما ویندوزم کاملا آپدیته و سیستمم هم خیلی قدیمیه و مال 5 سال و 1 ماه پیشه پس ضعیف بودن سیستم هم به این موضوع ربطی نداره. در ضمن من 3ds max رو در درایو C نصب کردم و فقط پلاگین Vray روش ریختم و نه چیز دیگری.
امیدوارم این شرایط برای پیدا کردن مشکلت کمک کنه.

اویس

New Member
سلام. من هم این مشکل رو پیدا کردم. حتی مکس 13 رو هم نصب کردم اما مشکل باز اینه که کرش میکنه و اروری میده که میگه این مشکل رو برای مکس بفرستید. هیچ جوری مکس باز نمیشه.کسی راه حل نداره؟ گیر کردم. اگه مشکل رم باشه باید در حالت عادی که مکس باز بشه. توی این حالت هم نمیشه

IIIXI

Member
کاری که تو پست دوم گفتم رو بکنید ببینید مشکل برطرف میشه؟
کلا تجربه استفاده از ویندوز 8 برای منی که نرم افزارای زیادی رو نصب می کنم تجربه مزخرفی بود.. شاید باید یه مدت بگذره تا برنامه ها با این ویندوز سازگار بشن..

khatam.0761

Well-Known Member
من ویندوز 8 با با مکس 2013 و 2014 دارم.
مشکلی ندارم باهاش
شاید نسخه ویندوز 8 که استفاده میکنی مشکل داره،... ویندوز 8 شرکت گردو رو نصب کن، کاملتره. بهتره

اویس

New Member
این compatibility کجا هست؟ میشه بهم یاد بدید.
من یه لب تاب ایسوس کا 541 دارم. مثه اینکه فقط رووش ویندوز 8 نصب میشه. این شد که مجبورم از این ویندوز مزخرف استفاده کنم.

IIIXI

Member
رو آیکون برنامه کلیک راست کن و برو تو properties و بعدم کارای زیر رو بکن و اوکی کن و برنامه رو run کن :

compatibility.jpg

ویرایش :
تو تنظیمای بالا گزینه Run this program as an administrator رو هم فعال کنید.

آخرین ویرایش:

اویس

New Member
نشد. نه توی مکس 2013 شد نه توی مکس 2014. خیلی گیر کردم. کارم لنگ مونده

IIIXI

Member
فکر نکنم چیزی که شما در مورد لپ تاپت میگی درست باشه.. اگه ویندوز 8 نصب میشه ویندوز 7 هم باید نصب بشه.. شما برگرد به همون ویندوز 7 ضرر نمی کنی...

من که راه حل دیگه ای نمیشناسم..

mohammad@er

Well-Known Member
سلام.

می خواستم بدونم اینجا کسی هست که از مکس 2013 تو ویندوز 8 به راحتی و بدون مشکل استفاده کرده باشه؟
من چند روزه ویندوز 8 نصب کردم و از اون جا که تو سایت اتودسک فقط مکس 2013 رو از نسخه های مکس برای اجرا در ویندوز 8 تایید کرده بود اونو نصب کردم. product update 6 مربوط به
مکس 2013 رو هم از سایت اتودسک دانلود و نصب کردم اما متاسفانه یه مدتی که از کار تو محیط برنامه می گذره برنامه کرش می کنه. این اتفاق تو هر صحنه ای می افته و ربطی به صحنه های سنگین
یا مشکل دار هم نداره.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

منم بشدت با ویندوز 8 و مکس 2013 مشکل داشتم !

بعد یه مدت به این نتیجه رسیدم که ویندوز 8 با تمام نسخه های مکس مشکل داره !

پس بهتره از 8.1 یا همون 7 استفاده کنید !

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
من 8 دارم با 2013 و 2014 هیچ مشکلی هم نداره ... سرویس پک هارو نصب کنید .

اویس

New Member
مشکل اینجاست که7 نصب نمیشه و سایت ایسوس اصلن درایور این لب تاب رو برای ویندوز 7 تداره. من وینوزم 8.1 هست. یکی از استادان گفته با نصب دوباره ویندوز این مشکل حل میشه.
نمی دونم البته. هنوز امتحان نکردم. ولی کاش یه راه حل ساده تر پیدا میشد

جدیدترین ارسال ها

بالا