3 نما از موزیک ویدیو اخرم که در افترافکت کار شده

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
نزدیک 1 هفتست پخش موزیک ویدیو بدادم برس-داریوش اقدامی شروع شده. از اونجا که کلا کار تو افتر بسته شده گفتم چند نما هم از قبل و بعد از کامپوزیت براتون بزارم.

طراحی ، سناریو، فیلمبرداری ، نورپردازی ، ادیت و کامپوزیت کار رو خودم انجام دادم. حجمش زیاد نیست 7 مگه.

http://www.mediafire.com/?9b0mze842qtecr7
Snap_2013.01.15_00h43m51s_001_.png

از شات اولت خوشم اومد ، فضای جالبی شده

اما دوم و سوم رو اصلآ دوست نداشتم
یه سری مشکلات دارن که بهتره رفع بشه

اولآ اینکه همین شات دوم که اینجا تصویرشو گذاشتی ، این کاملآ بلار شده و محوه! کانتراست و شارپنسشو اگه بیشتر کنی تا حدودی درست میشه

و اینکه این 3 شاتی که دادی اگه خودت نمیگفتی من فکر میکردم برای 3 تا کاره مختلفه
چون اصلآ هارمونی و ارتباطی بین رنگ و فضا و باقی چیز ها وجود نداره!

Mostafa-3D

Well-Known Member
علی جان تبریک میگم
واقعا کار خوبی شده

چون من تمام کار رو کامل دیدم پس به عنوان کل کار نظر میدم
به جز یه سکانسش که خودت میدونی کدوم رو میگم بقیش عالی شده .

درحالی که اکثر ساکنس ها بر روی Green Screen فیلم برداری شده بود . ولی Environment ها رو توی افتر عالی در اورده بودی .
با المنت هم خوب راه افتادیا . با اینکه خیلی از زمان انتشار این پلاگین نمیگذره . بالاخره یه کار حرفه ای ایرانی هم ازش دیدیم

خیلی عالیه
موفق و پیروز باشی

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام مهندس
والا ما که سر در نمیاریم از این کارا،ولی دوست داریم ببینیم و یاد بگیریم تکنیک ساخت همچیم کارایی رو
آرزوی موفقیت روز افزون واسه شما علی جان:rose:

mooli63

ممنون از دوستان بابت نظرات. دوربین 5d بود. لنز ها هم از سری Ef کنون. مصطفی جان داداش شرمندمون کردی شما خودت استادی.. به هر حال اگر طالب داشته باشه کل کار رو براتون می زارم. اما دوستانی که می خوان کل کار رو ببینن از این لینک ها هم می تونن تماشا کنن.

http://www.radiojavan.com/videos/video/dariush-eghdami-be-dadam-beres

http://www.youtube.com/watch?v=R-DiEhJZ_rE

آخرین ویرایش:

mooli63

راستی سبلان چطوری برادر دلم برات تنگ شده بود 1000 تا.:wink:

mooli63

اساتید فرصت کردین یه سری به سایت pmctop20.com بزنین به ویدیو رای بدین پخشش بره بالا. dariush eghdami code: 9337

navvabdl

Member
علی جان واقعا کار زیبا و جالبی بود.:wink:
فقط در مورد شات اول اون خوشه ها فوتیج بودند؟

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز

اولآ اینکه همین شات دوم که اینجا تصویرشو گذاشتی ، این کاملآ بلار شده و محوه! کانتراست و شارپنسشو اگه بیشتر کنی تا حدودی درست میشه

عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوبید اخوی؟
اینو که مینویسم همشو با لحن آروم و دوستانه بخون یه موقع خدایی نکرده سوء تفاهم پیش نیاد
میدونید make up و روتوش چیه؟اصلاح رنگ را میدونید؟
یه جور دیگه هم مثال بزنم واسه ایراد بعدی،مثلا تو تریلر یه فیلم یه صحنه خیلی رمانتیک داره بعد صحنه درگیری و خون و خون ریزی،خوب اینا هم هارمونی نداره به قول شما
بزرگوار اصلا قصدم بی احترامی نیست یه موقع ها،اما دیدم نافورم نوشتید و خواستار جواب هستید،از آقای mooli63 هم درخواست میکنیم جواب بدن
بازم عرض ارادت اخوی:rose:

mooli63

quote_icon.png
در آغاز توسط
michael_bier
پست شده است

شرمنده من انگار جواب شما رو ندیده بودم. سوء تفاهم شد. در مورد اصلاح رنگ من هم با سبلان موافقم. رابطه ی ارگانیک در کالر گریدینگ به معنی همسانی در گردینگ نیست. هر صحنه با توجه به موقعیت مکانی ، موضوعی و تاثیری در هر فیلم اصلاح رنگ متفاوتی داره. در فیلم های هالیوودی هم موقعیت سوژه در افتاب تابستان آن هم در مزرعه اصلاح رنگی کاملا متفاوت از سوژه ایی دیگر وسط زمستان داره.

در مجموع من 3 تم اصلاح رنگ رو برای این ویدیو استفاده کردم. یکی نماهای زمستون. یکی تابستون و دیگری نماهای خوندن خواننده.

میدونید make up و روتوش چیه؟اصلاح رنگ را میدونید؟

این خط رو نمیدونم چطور باید دوستانه بخونم تا به قول شما سوء تفاهم نشه!

اما بله ، من میکاپ آرتیست نیستم اما میکاپ رو میشناسم

و موارد دیگه رو که فرمودید

من به واسطه ی تجربه ی حرفه ای 10 سالم توی این زمینه متونم بگم که بله من ریتاچ و اصلاح رنگ رو میشناسم
و توی ریتاچ علاوه بر روش های حرفه ای دنیا من روش های اختصاصی خودم رو هم دارم ( ابداعی خودم )

در مورد اصلاح رنگ هم بعضی از تکنیک هام تکنیک های شخصی خودمه

شرمنده من انگار جواب شما رو ندیده بودم. سوء تفاهم شد. در مورد اصلاح رنگ من هم با سبلان موافقم. رابطه ی ارگانیک در کالر گریدینگ به معنی همسانی در گردینگ نیست. هر صحنه با توجه به موقعیت مکانی ، موضوعی و تاثیری در هر فیلم اصلاح رنگ متفاوتی داره. در فیلم های هالیوودی هم موقعیت سوژه در افتاب تابستان آن هم در مزرعه اصلاح رنگی کاملا متفاوت از سوژه ایی دیگر وسط زمستان داره.

در مجموع من 3 تم اصلاح رنگ رو برای این ویدیو استفاده کردم. یکی نماهای زمستون. یکی تابستون و دیگری نماهای خوندن خواننده.

من با شناختی که ازت دارم احتمال این رو میدم که با دیدن کامل این کار نظرم برگرده
ولی خب حسی که این 3 نما به من داد این چیزی بود که بالا عرض کردم

من نگفتم تم اصلاح رنگ باید یکی باشه
اما توی یه کار کوتاه مثل موزیک ویدئو تضاد رنگ ها بیشتر خودشونو نشون میدن و این موضوع باعث میشه این تم ها رو حد اقل توی یک بازه ی کوتاه رنگی به هم مربوط کنیم!
وگرنه ما میمونیم و یک سری سکانس نامربوط!!

من بیشترین مشکلی که توی این کار دیدم همون شات دوم بود که بلار شده! اصلآ حس خوبه نمیده :rose:

موفق باشی دوست من :paint:

mooli63

من با شناختی که ازت دارم احتمال این رو میدم که با دیدن کامل این کار نظرم برگرده
ولی خب حسی که این 3 نما به من داد این چیزی بود که بالا عرض کردم

من نگفتم تم اصلاح رنگ باید یکی باشه
اما توی یه کار کوتاه مثل موزیک ویدئو تضاد رنگ ها بیشتر خودشونو نشون میدن و این موضوع باعث میشه این تم ها رو حد اقل توی یک بازه ی کوتاه رنگی به هم مربوط کنیم!
وگرنه ما میمونیم و یک سری سکانس نامربوط!!

من بیشترین مشکلی که توی این کار دیدم همون شات دوم بود که بلار شده! اصلآ حس خوبه نمیده :rose:

موفق باشی دوست من :paint:

شات 2 تو ویدیو اصلی و کیفیت بالا فوکوس خوبی داره ممکنه به خاطر کیفیت پایین ویدیویی باشه که اینجا گذاشتم. شاید هم به قول شما مقداری بلر شده باشه باز باید چکش کنم. به هر حال دمت گرم که با دقت نگاه کردی.

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

علف زار و اون شاخه اول که برگ جدا میشه فوتیج می باشند؟ از چه فوتیجهایی بوده مال کدوم برند؟
چون دارم یه کار می سازم به فوتیج های علف زار و درخت و شاخ و برگ و اینها ... نیاز دارم
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا