[phpNuke] 2 تا سوال درباره PHP Nuke 6.5

Irmelody

New Member
با سلام آقا من چند 2 سوال درباره php nuke داشتم:
1:يكي مي خواستم بدونم من چه جوري مي توانم در سايتم يه كاري كنم كه كاربران بتونن آدرس لوگو خود را وارد كنن؟
2: دوم اينكه مي خواستم بدونم چطوري مي توانم در اين php nuke 6.5 كه براي فعال كردن كاربر مي بايست ميل خود را چك كند و سپس Active كند اين كار را بردارم و ديگر نيازي نباشه كه كاربران ميل خود را چك كنن و مثل سايت آقا مجيد راحت ثبت نام نمايند.
متشكر مي شم اگه به من جواب بدين.
علي ج.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.irmelody.com For download Any Music &...‌‌‌‌‌Bye

Irmelody

New Member
سلا م آقا
پس يكي جواب منا بده بابا :cry:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.irmelody.com For Download any music and any thing

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

براي سوال اولت بايد بري توي كنترل پنل انجمنها و بعد به قسمت Configuration و بعد به بخش Avatar Settings بريد اونجا گزينه Enable remote avatars رو فعال كن

براي سوال دومت يادمه واسه nuke 6 يك همچين ماژولي بود حالا واسه 6.5 رو نميدونم اگر پيدا كردم ميگم

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
Majid گفت:
سلام

براي سوال اولت بايد بري توي كنترل پنل انجمنها و بعد به قسمت Configuration و بعد به بخش Avatar Settings بريد اونجا گزينه Enable remote avatars رو فعال كن

براي سوال دومت يادمه واسه nuke 6 يك همچين ماژولي بود حالا واسه 6.5 رو نميدونم اگر پيدا كردم ميگم

مجيد
آقا قسمت اول من براش رديف كردم ولي قسمت دوم رو يه زره گشتم ولي پيدا نكردم

m-sh

Member
من سوال دوم را از آقا محمد پرسيدم گفت بايد يه سري از فايل ها را تغيير داد و گفت درست مي كنم و در سايت قرار مي دهم!

soheilweb

Active Member
من امروز سایتم راه می افته یه نمه کمکم کنید

سلام آقا یه سوال.
من وب سایتم امروز یا حد عقل فردا به راه می افته.
و میخام اونو با PHP NUKE مدیریت کنم!!! به نظر شما چه طوره؟؟؟
PHP NUKE مثل مامبو هستش یا بهتره؟؟؟
تو هاست من PHP NUKE اوتوماتیک نصب میشه ؟؟؟ آیا من مشکلی تو نصبش نخواهم داشت.
اگه من از PHP NUKE استفاده کنم آدرس مدیریت چی چی میشه؟؟؟
آیا PHP NUKE فارسی هم داریم چه طوری نصبش کنم.
قالب های اونو از کجا گیر بیارم - البته فارسی باشه؟؟؟

آقا شرمنده همش من سوال کردم - آخه سواد من گوشه نداشته بید.

مرسی از همتون و دم همتون گرم.
[email protected]

sinakhan

Member
با سلام

اگر امکانش هست فایل های ادیت شده را برای ثبت نام کاربران بدون لینک فعالسازی برای نیوک شش و نیم را بگذارید

با تشکر از شما

جدیدترین ارسال ها

بالا