14 مشکل از ویندوز یا سخت افزار برای اجرای بازی(خیلی ضروری)

soheil008

Member
مشکل از ویندوز یا سخت افزار برای اجرای بازی(خیلی ضروری)

با سلام
ماه پیش یه کامپیوتر بستم با این تجهیزات:
motherboard: asus p7h55 - cpu: core 3i 530 - ram:2gb - VGA: geforce px 9500gt
روشم ویندوز 7 نصب کردن و در اجرای بازی هم هیچ مشکلی نداشت.ولی بعد از یک هفته مجبور شدم ویندوزشو عوض کنم(genune نبود).یک ویندوز 7 دیگه نصب کردم + تمام درایورهای گرافیک و مادربورد.روش که بازی نصب کردم dumping memory میداد و یه صفحه آبی.از کسی شنیدم که مشکل از ویندوز است.تا الان دو نوع ویندوز xp نصب کردم+درایورها ولی روی هردو ویندوز به فایل های directx گیر می داد.(مثلxinput1_3.dll)برای همین جدید ترین directx رو روی کامپیوتر نصب کردم ولی بازم بر طرف نشد.بازی هایی ام که نصب کردم یکی battlefiel bad company2 و call of duty6. بازی call of duty 6 رو همون ویندوز سون اولی نصب کردم و تا آخر هم بازی کردم هیچ مشکلی نبود.
لطفا راهنمایی کنید که مشکل از ویندوزه یا از سخت افزار.
با تشکر

آخرین ویرایش:

winsent

Banned
سلام.
اون صفحه آبی که ظاهر میشه به "صفحه مرگ" معروف هستش.
این مشکل بیشتر سخت افزاری هستش تا نرم افزاری و تا جایی که من میدونم رابطه مستقیمی با رم داره.
شما ابتدا کیس خودتون رو باز کنید، سپس رم رو از جای خودش (slot) خارج کنید و در slot دیگه به طور صحیح قرار بدید.
به احتمال زیاد درست میشه.
پیشنهاد بعدی اینه که حتما از ویندوز 7 استفاده کنید.
از ویندوزهایی که در بازار هستند استفاده نکنید چون بسیاری از شرکت ها با دستکاری در ویندوز موجب ایجاد خرابی یا مشکل میشند، سعی کنید از سایت های دانلود خارجی ویندوز 7 خوبی رو دانلود کنید.
موفق باشید...

جدیدترین ارسال ها

بالا