10 تا عکس hdri با کیفیت از آسمون و چمنزار . دانلود کنید ...

prince_Persia_7

Well-Known Member
10 تا عکس HDRI با کیفیت از آسمون و چمنزار واستون گذاشتم که امیدوارم خوشتون بیاد .
حجم : 411 Mb
ronenbkr.mn/y2u0Zt
اینم یکی از عکسا با حجم پایین تر (4.5 مگابایت) واسه دوستانی که امکان دانلود ندارن . ( عکس سمت راستی)

پیوست ها

• Sky.jpg
    Sky.jpg
    157.7 کیلوبایت · بازدیدها: 156
  • Sky02.jpg
    Sky02.jpg
    117.4 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • Sky03.jpg
    Sky03.jpg
    164 کیلوبایت · بازدیدها: 86
  • Sky04.jpg
    Sky04.jpg
    109.2 کیلوبایت · بازدیدها: 82
  • VizPeople_non_commercial_hdr_v1_03_Edit.rar
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 1,103
آخرین ویرایش:

h.khafan

Active Member
البته این اچ دی با اون اچ دی فرق میکنه ها... اچ دی (High-Definition) یک استاندارد برای فریم ریت و سایزه تصویره (معمولا تصاویر ویدئویی) اما اچ دی ار (High Dynamic Range Image) که HDRI هم میگن بعضی اوقات یکی از روشهای عکاسیه ک عکسهاش داینامیک رنج بالایی دارن (چون از تلفیق چندین عکس با نور دهی های متفاوت از یک صحنه تولید میشن و برای ویدئو کاربدری نداره تا اونجا ک میدونم) و برای نور پردازیه توی محیط سه بعدی مناسب هستن این مقولش جدای از سایز عکسه ممکنه عکسی کوچیک باشه اما hdr باشه اما هیچ وقت یک تصویر کوچیک مثلا 640 در 460 پیکسل هیچ وقت hd نیست چون تصویر اچ دی سایزه مشخصی داره... حالا ممکنه یک عکس اچ دی باشه سایزش و نوع عکس برداریش هم اچ دی ار باشه ....راستی همیشه هم عکسهای اچ دی ار 360 درجه نیستن...به این میگن پانوراما همونطور ک گفتی...بعضی اوقات ممکنه عکس پانارومامون رو به صورت اچ دی ار عکاسی کنیم و خیلی از مواقع هم نمیکنیم اما باز عکس اچ دی ار هست اما 360 درجه یا 180 درجه نیست و یک عکس با قطع معمولیه.....

موفق باشی و ممنون از لطفی که کردی

آخرین ویرایش:

prince_Persia_7

Well-Known Member
البته این اچ دی با اون اچ دی فرق میکنه ها... اچ دی (High-Definition) یک استاندارد برای فریم ریت و سایزه تصویره (معمولا تصاویر ویدئویی) اما اچ دی ار (High Dynamic Range Image) که HDRI هم میگن بعضی اوقات یکی از روشهای عکاسیه ک عکسهاش داینامیک رنج بالایی دارن (چون از تلفیق چندین عکس با نور دهی های متفاوت از یک صحنه تولید میشن و برای ویدئو کاربدری نداره تا اونجا ک میدونم) و برای نور پردازیه توی محیط سه بعدی مناسب هستن این مقولش جدای از سایز عکسه ممکنه عکسی کوچیک باشه اما hdr باشه اما هیچ وقت یک تصویر کوچیک مثلا 640 در 460 پیکسل هیچ وقت hd نیست چون تصویر اچ دی سایزه مشخصی داره... حالا ممکنه یک عکس اچ دی باشه سایزش و نوع عکس برداریش هم اچ دی ار باشه ....راستی همیشه هم عکسهای اچ دی ار 360 درجه نیستن...به این میگن پانوراما همونطور ک گفتی...بعضی اوقات ممکنه عکس پانارومامون رو به صورت اچ دی ار عکاسی کنیم و خیلی از مواقع هم نمیکنیم اما باز عکس اچ دی ار هست اما 360 درجه یا 180 درجه نیست و یک عکس با قطع معمولیه.....

موفق باشی و ممنون از لطفی که کردی
ممنون از توضیحاتتون . شما هم موفق باشین . :rose:

prince_Persia_7

Well-Known Member
عکس شماره 4

عکس شماره ی 4 با حجم 4.49 مگابایت

پیوست ها

• VizPeople_non_commercial_hdr_v1_04_Edit.rar
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 309
  • 4.jpg
    4.jpg
    112 کیلوبایت · بازدیدها: 20

prince_Persia_7

Well-Known Member
عکس شماره 5

عکس شماره 5 با حجم 4.49 مگابایت.

پیوست ها

• VizPeople_non_commercial_hdr_v1_05_Edit.rar
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 297
  • 5.jpg
    5.jpg
    156.4 کیلوبایت · بازدیدها: 25

sasoke

New Member
ممنون از prince_Persia_7 به خاطر عکسها.در تکمیل توضیحات دوست عزیز h.khafan باید عرض کنم که اینجور عکسها در فیلم هم کاربرد داره.در حقیقت من در افتر افکت وقتی از پلاگین element 3d استفاده میکنم از این عکسها بهره میبرم به عنوان environment که نور و رنگ عکس روی آبجکت من منعکس میشه و خیلی کار رو واقعی میکنه.موفق باشید همگی

archman3d

Member
سلام ممنون
فقط من نمیتونم دانلودش کنم، ارور میده، باید با ف برم؟

prince_Persia_7

Well-Known Member
آره متاسفانه مطلب مال خیلی وقت پیشه لینکش خرابه
من عکسای jpg ـشو میزارم شما بگو کدوما رو میخوای (مثلا بگو عکسای سری اول، دومی از سمت راست یا اولی از سمت چپ، یا وسطی ) تا من سر فرصت واست آپلود کنم. البته حجم هرکدومش حدود 50 مگه :
این سری اول :

پیوست ها

• 05.jpg
    05.jpg
    520.1 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 02.jpg
    02.jpg
    381.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • 03.jpg
    03.jpg
    530.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 01.jpg
    01.jpg
    425.2 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • 04.jpg
    04.jpg
    442.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:

prince_Persia_7

Well-Known Member
اینم باقی عکسا سری دوم

پیوست ها

• 06.jpg
    06.jpg
    370 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 07.jpg
    07.jpg
    429.2 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • 08.jpg
    08.jpg
    427.1 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 09.jpg
    09.jpg
    418.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 10.jpg
    10.jpg
    309.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

amin256

Well-Known Member
آقا همه اش قشنگه و پر کاربرد. ترافیک داری همه رو واسمون آپ کنی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا