قطع صداي خواننده در جت آيديو

Saeid Taheri

Active Member
سلام
ميشه بگيد چجوري ميشه صداي خواننده رو در نرمافزار جت آيديو قطع كرد كه فقط صداي موزيك شنيده بشه
با تشكر :arrow:

سلام

آره ممكنه من قبلا اين كارو مي كردم ولي حالا يادم رفته!
هر چي باهاش ور رفتم فايده نداشت :(
اگه كسي مي دونه بگه لطفا

سلام به همگي مخصوصا آقا سعيد گل . اين كار تا اونجايي كه من ميدونم تو فايلايي ميشه كه به صداي خواننده روي يه باند باشه مثل شو هاي گروه آرين . كه با قطع يه باند اين كار انجام ميشه

Saeid Taheri

Active Member
ممنون از جواب شما دوستان گرامي پس توي موزيك هاي معمولي اين امكان وجود نداره؟
اگه لطف كنيد كه يك نرم افزار معرفي كنيد كه اين كار رو براي تمام موزيكها انجام بده ممنون ميشم
با تشكر

Saeid Taheri

Active Member
يكي بگه ديگه با چه نرم افزاري اين كار رو انجام بدم خيلي ضروريه اگه لطف كنيد لينك دانلودش هم بزاريد با تشكر

Salar

Active Member
شايد اين بدردت بخوره سعيد جان
Audio Maestro Pack v2.4
توضيح به فينگليش>
Audio Maestro is a powerful, comprehensive software that offers solutions to almost all problems related audio function.
You can extract pieces of music from audio CDs, save them into a variety of audio formats including MP3, and/or create a new CD only with music of your choice.
Also, you can convert music into audio format that you desire or create a music CD using Audio Maestro. You can make audio CD from cassette or vinyl with removing noise such as clicks, pops, and hiss. In addition, you can edit several audio files simultaneously using various audio effects and filters and save them with ease.

مقدار > 28.4mb
لينك دانلود> http://www.audiomaestro.com/download/aminst.exe
كرك برنامه>
Nm:Jack R Allison
Sn:498E-F8EA-103E-9215-B6F2-C5B6-1FA6-1095-E104

اميدوارم بدردت بخوره :wink:

Saeid Taheri

Active Member
ممنون آقا سالار خيلي لطف كردين ان شاء ا... كه بتونم جبران كنم .
موفق باشي

Salar

Active Member
خواهش مي کنم
اقا من قراره یه سری بزنم به رادیو شهرمون و ازشون می پرسم از چه برنامه ای استفاده می کنن هم بدرد خودم می خوره هم شما :wink:

omidak

Active Member
سلام : 8O
جل ال خالق... به حرف چيزايه نديده و نشنيده... 8O
عزيزان ... آهنگها كه برويه System هایه GeneralWave و همچنین Mpeg قرار دارند... به شرح زیر میباشند... و کلاً Frequncymetr هایه 1 صدا:
سری انواج هایه یک صدا تشکیل شده از Freq . Landa . DB میباشد...
Freq ضریب طول موج و همچنین Landa درازایه اون و DB مقدار میزان اون هستش...
که ترکیب اینها با هم صدایی رو برایه ما ایجاد میکنن که قابل شنیدن هستند...
Freq ها بر مدل هایه گوناگون هستند. سرنیزه ای سر تخت . سرنیزایه کشیده سرنیزایه پیوسته... مرتح... انواع گوناگون دیگر...
از ترکیب اینها با هم به حالات پیوسته و وارد شونده... انواجی تولید میشود که ظاهر گوناگون دارند...
و صدایه هر انسان از ترکیب هزاران Wave گوناگون و در حال تغییر است... و تفکیک اون از درون 1 آهنگ... 8O
شما خودتون بگید چطوری میشه از بین 10000000000 Freq ترکیب شده به حالات گوناگون و 10000 1 چیز سری Wave صدایه طرف رو درآورد؟ 8O
جل ال خالق

MrMohi

Active Member
بچه هایی که این برنامه هایی که سالار گفت رو داونلود کردن اگر واقعا تونستن که صدای خواننده رو از آهنگهاش جدا کنند و به دردشون خورده یه ندا بدن ما هم داونلود کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا