ﻋﻟﮯ

Mandana

Active Member
سلام خوبی دوست جونه کم پهنا؟ ^.^
شرمنده انقدر دیر اومدم نظر دادم.نت ام مدت مدیدی بنکلن قطع بود دچار اسخون درده حادی شدم العان بهترم شکره خدا :دی
در مورد کار هم بقیه گفتن می چیزی نمونده بگم..اما رنگهاشو خوشم اومد خوبه اینهمه جسارت برای کار مذهبی..اصولن کم پیش میاد
موفق بباشی همیشه ی همیشه :rose:

MEGA WAVE

Active Member
قشنگ شده فقط همين
remybussi.gif

مرسی عرفان جان ... :rose:

سلام
به به ریفیق عسیس !
بنیامین عزیز
خیلی قشنگ شده
خوشمان آمد
ممنان
یا علی

مرسی اسمایل عسیس ، خدا رو شکر که خوشتان آمد ... :rose:

مگا جون اين كار كه تركوند باز هم تبريك به خاطر رفتن تو تاپ گالري
راستي برو يه سر به كارت ويزيت بزن لينكشو درست كردم نظرتو ميخوام

بازم مرسی خواهر گیلاسه :دی
باشه اون رو هم بعد از نوشتن این پست حتماً میبینم :rose:

خيلي خوب شده بنيامين جان، تبريك ميگم.
هم بابت كار قشنگت، هم بابت تاپ گالري

هركاري ميكنم نميتونم ايراد بگيرم، ميترسم تو گلوم بمونه، تبديل شه به عقده :lol:

خارج از شوخي واقعا قشنگ شده، خسته نوباشيد
عليرضا :rose:

سلام علیرضا مرسی عزیزم از لطفت.
من راضی نیستم چیزی تو گلوت گیر کنه ها ... :rose:

بسيار لذت برديم. خيلي حرفه اي بود

ممنون مهدی جان و مرسی از نظر انرژی زا :rose:

خوشگله
زيباست
وديگر هيچ ... :cool:

مرسی دوست عزیز :rose:

بسی زیباست ...

چشمهات بسی زیبا میبینه عسیس، ممنون از نظرت :rose:

به نام خدا
خیلی قشنگ شده.
بهتون تبریک می گم.
موفق باشید!

خعلی مرسی یه دونه فراهانی گل شما هم موفق باشی :rose:

من که چیزی ازش نمی فهمم اما از این سبک خوشم میاد

عالی شده :rose:

مرسی از نظرت ، باز خوشحالم از اینکه خوشتون اومد. :rose:

سلام !
چی بگم ، ! ؟
فقط زیباست نه فقط زیبا نیست خیلی زیباست .

سلام عزیزم.
چیزی نمیخواد بگی همین که اومدیو کارم دیدی دنیا دنیا برام ارزش داره.
مرسی از نظرت :rose:

سلام خوبی دوست جونه کم پهنا؟ ^.^
شرمنده انقدر دیر اومدم نظر دادم.نت ام مدت مدیدی بنکلن قطع بود دچار اسخون درده حادی شدم العان بهترم شکره خدا :دی
در مورد کار هم بقیه گفتن می چیزی نمونده بگم..اما رنگهاشو خوشم اومد خوبه اینهمه جسارت برای کار مذهبی..اصولن کم پیش میاد
موفق بباشی همیشه ی همیشه :rose:

اوه نوبت غول آخرش شدش :دی
چطوری مانی ، خواهش میکنم که دیر اومدی ، خدار رو شکر که نتت بعد از مدت مدیدی وصل شد و از استخون درد خلاص میشی

بنکل مرسی از نظرت، شما هم موفق باشی همیشه :rose:

شاد زی همگی

__amir__

Well-Known Member
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:shock:
پسر چه قدر تو باحالییییییییییییییی
دمت قیژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ
حال کردم
شرمنده که دیر اومدم
خیلی خوشکل شده
خسته نباشید:rose:

memol_515

Active Member
خیلی ناز شده بنیامین جان. با اون بال و پرها خیلی حال نکردم چون به نظرم به تیپ کار نمیومد اما با طرح علی و رنگهاش به شدت حال کردم.

خیلی هم خوشحالم که این کار و بقیه کارهات رو روی دیوار ئه نمایشگاه میبینم. امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی:rose:

golenarges321

New Member
سلام
خیلی عالی شده هم ترکیب رنگها و هم ایده ای که بکار برده اید در ضمن کلمه علی خیلی قشنگ شده :rose:

MEGA WAVE

Active Member
/ mehdi.okok /
مرسی دوست عزیز :rose:

/ امیر /
خودت باحالی ...

بعدشم این قیییییییییییییییژ منو یاد 2تا چیز میندازه یکی دنده ماشین که بد جا میره و دوم یاد آب هویج مینداز ... انقده دوست دارم.

مرسی از نظرت گل پسر :rose:

/ مائده /
ممنون خانومی .

راستی اون ژوژمان رو خودم درست کردم واقعی نیستا !!!

شما هم موفق بباشی دوست جان :rose:
/ گل نرگس/

ممنونم. :rose:

شاد زی همگی

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
سلام بنی جون:d
عذرخواهی من رو بپذیر از جهت دیرکردم در ارائه نظر!
حالا که پذیرفتی برم سر نظر و البته چندین پیشنهاد و انتقاد و در آخرهم کمی تعریف و تمجیدآنلاینی:
1. به نظرم گرافیک کار خوب شده و خطوط و قوس ها به اونجایی که باید برسن، میرسن.
2. بازم به نظر من رنگ ها و چیدمان اون ها در فضای طرح خوب و بجا بوده و طرح رو کامل کرده.
3. اون عبارت علیهما السلام رو که دیدم، اول پیش خودم گفتم که حتماً اشتباه کردی، چون برای حضرت علی (ع) باید بنویسی "علیه السلام". بعد دوباره گفتم نه، شاید منظورش دو نفره! بعد گفتم آره همینه! خوب که دقت کردم دیدم فاطمه (س) رو هم میشه در طرح خوند. پس یا اشتباه کردی یا اشتباه نکردی.:)
4. اصلاً نمیفهم که چرا اصرار داشتی طوطی و مرغ عشق و فرشته و ... رو با هم توی این طرح نشون بدی؟ شاید خواستی تضمینی داشته باشی به آثار نقاشی استاد فرشچیان. اگه یه کم توضیح بدی بد نیست.
5. کلاً دارم حس میکنم که قسمت فنی کارات داره تقویت میشه و کم کم داری توی طراحی دستی هم حرفایی برای گفتن رو میکنی. خیلی از این بابت خوشحالم.
6. توی 1 گفتم اما بازم با شدت و حدت بیشتر میگم که کار گرافیکی خیلی خوبی شده و تاپ گالری فقط یکی از چند امتیازی هست که میشه به این کار داد.

موفق باشی دوست من. بنی جون.

MEGA WAVE

Active Member
سلام بنی جون:d
عذرخواهی من رو بپذیر از جهت دیرکردم در ارائه نظر!
حالا که پذیرفتی برم سر نظر و البته چندین پیشنهاد و انتقاد و در آخرهم کمی تعریف و تمجیدآنلاینی:
1. به نظرم گرافیک کار خوب شده و خطوط و قوس ها به اونجایی که باید برسن، میرسن.
2. بازم به نظر من رنگ ها و چیدمان اون ها در فضای طرح خوب و بجا بوده و طرح رو کامل کرده.
3. اون عبارت علیهما السلام رو که دیدم، اول پیش خودم گفتم که حتماً اشتباه کردی، چون برای حضرت علی (ع) باید بنویسی "علیه السلام". بعد دوباره گفتم نه، شاید منظورش دو نفره! بعد گفتم آره همینه! خوب که دقت کردم دیدم فاطمه (س) رو هم میشه در طرح خوند. پس یا اشتباه کردی یا اشتباه نکردی.:)
4. اصلاً نمیفهم که چرا اصرار داشتی طوطی و مرغ عشق و فرشته و ... رو با هم توی این طرح نشون بدی؟ شاید خواستی تضمینی داشته باشی به آثار نقاشی استاد فرشچیان. اگه یه کم توضیح بدی بد نیست.
5. کلاً دارم حس میکنم که قسمت فنی کارات داره تقویت میشه و کم کم داری توی طراحی دستی هم حرفایی برای گفتن رو میکنی. خیلی از این بابت خوشحالم.
6. توی 1 گفتم اما بازم با شدت و حدت بیشتر میگم که کار گرافیکی خیلی خوبی شده و تاپ گالری فقط یکی از چند امتیازی هست که میشه به این کار داد.

موفق باشی دوست من. بنی جون.

اوه دوستهای قدیمی ... خرسند گشتیم از حضور منورتون.
ایتمها رو تک تک جواب میدم :دی
1- مرسی ( یه چیز شاید برات جالب باشه اینه که این طرح رو با مداد بدون هیچ پیش زمینه ای و فقط با دونستن اینکه میخوام بنویسم علی، فقط یک بار کشیدم و همون رو اسکن کردم )
2- بازم مرسی :دی
3- دقیقاً اشتباه کردم :shock: چرا ندیده بودم الف آخرش رو ...
4- طوطی فرشته چیه مهدی جان ... :lol:
من موقع کشیدن فقط تمرکزم روی سطوح و ارتباطشون با هم بوده .... اگر هم اون چشم گمراهت کرده باید بگم توی تمام طراحی های دستیم اون چشم یه جای کار همیشه هست .
5- خیلی انرژی مثبت خوبی هست ، حتماً بهم انگیزه میده ... ممنون
6- توی 1 گفتم :دی ممنون.

کلاً انرژی مثبت هستی ها ... ماشاا...

شاد زی

Saeed-masih

Member
به به میبینم کعه پیشرفت فوق العاده ای داشتی.......... کار خیلی زیبایی شده....... امیدوارم بازم اگه سری اینورکی زدم ازین کاری زیبات بازم ببینم...
آرزومند آرزوهات
سعید

آخرین ویرایش:

Saeed-masih

Member
راستی یه چیز جالبو الان دیم من اولین روز سال 85 چه حوصله ای داشتم ........ تاریخ عضویتو یه نیگا بندازین

MEGA WAVE

Active Member
به به میبینم کعه پیشرفت فوق العاده ای داشتی.......... کار خیلی زیبایی شده....... امیدوارم بازم اگه سری اینورکی زدم ازین کاری زیبات بازم ببینم...
آرزومند آرزوهات
سعید

ممنون دوست جان قدیمی... :rose: ستاره سهیل شدی ها ...

راستی یه چیز جالبو الان دیم من اولین روز سال 85 چه حوصله ای داشتم ........ تاریخ عضویتو یه نیگا بندازین

واقعاً که .... چه جالب !!!

MrHossein

Well-Known Member
چیز شد. چیزم چیز شد. یعنی مخم داغ شد. 4 صفحه همه پست ها رو خوندم ولی درست نفهمیدم چی به کجا. بحث تخصصی شده. فقط یک سوال بپرسم که شما ژوژمان رو با چی کار کردی ؟

چون موفق هستی برا شما می نویسم موفق تر باشی. البته رسم مجید آنلاینی ها اینه که از نخبه ها انتقاد نکنند. ولی ما اونقدر تجربه هم نداشتیم که بخوایم انتقاد کنیم یا ایراد به کار بگیریم. برای مثل من هنوز خیلی جای کار داره تا برسیم به اینجا.

جدیدترین ارسال ها

بالا