یک مشکل عجیب با لینک به یک صفحه

edris60

New Member
سلام
تا حالا به این مشکل برخوردین؟

من یه فایلو آماده کردم به صورت html پابلیشش کردم ، رو سیستم خودم وصل میشد به لینکی که داده بودم !

اما مشکل عجیب اینکه وقتی منتقلش کردم به یه سیستم دیگه ، موقع کلیک کردن هیچ اتفاقی نمیفتاد ، سیستمو به اینترنت وصل کردم یه پیغام sequrity داد و وقتی setting رو زدم به این صفحه هدایت شدم
http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager04.html

اونجا always allow رو زدم ، مشکل حل شد
من از Flash MX2004 استفاده میکنم

اگه به لینکی که بالا دادم مراجعه کنین میبینین مشکل مال اینه:
(Flash Player 8 only) For a finer level of control, you can let specific Flash content on your computer use older security rules to access any Internet site it wants. This option, at the bottom of the panel, applies only to Flash content that is stored locally on your computer, not accessed from a website. Read about Flash content stored on your computer (Flash Player 8 only).

بحث رو اینه که آیا وقتی رو سایت قرار بگیره بعضی کاربرا رو سیستمشون برای باز گردن لینک مشکل خواهند داشت؟
اگه بله ؟! لطف کنین یه لینک برای دانلود فلش پلیر 8 بدین تا من تو سایت بذارم و بنویسم در صورتیکه لینک باز نمیشه اینجا کلیک کنید
و تازه آیا فقط بانصبش باز میشه ؟ یا طبق توضیحات صفحه سایت ماکرومدیا باید چیزی allow بشه؟؟
تا حالا به این مشکل برخوردین؟

فایلام موردی نداره ، احتمالا مشکل از نوع لینکه
لینکهام مثل اینه:
http://www.weather.ir/farsi/hava/cur.asp?station=40745

شما این لینکو ست کنین و امتحان کنین ، احتمالا به شما هم رو سیستمتون گیر میده!!

حالا چرا به این گیر میده ، الله اعلم
شاید چون یه station داره!!

برا رفعش من رو سیستم جدید که امتحان کردم وقتی همون لینک ماکرومدیا باز شد و always allow رو زدم درست شد!
مشکل اینجاست که نمیخوام کاربر وقتی سایت آپلود شد این مشکلو داشته باشه ! یا لااقل میخوام برای رفعش تو خود سایت یه لینک بشه گذاشت که با یک کلیک رفع بشه مشکل، یعنی اجازه رو لوکال داده بشه دیگه به سایت دیگه ای هدایت نشه!

اگه همین لینکی که گذاشتم رو باز کنین میبینین هیچ مشکلی نداره ، فقط این فلش پلیر هست که اونم فقط تو ورژن 8 ، (طبق توضیحات ارائه شده در لینک ماکرومدیا) به خاطر sequrity مانع میشه باز بشه و باید اجازشو بدین رو لوکال:-? :-?

ممنون میشم کمک کنین یه راه حل منطقی پیدا کنم ، اونم فوری !

amir_s

Active Member
فکر می کنم با allowDomain مشکل شما حل بشه .
از دستور زیر استفاده کنید :

کد:
System.allowDomain("siteURL");
در هلپ فلش هم یه جستجو بکنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا