یک مشکل خنده دار! cast اکسترنال که درست میکنم موقع پروژه شدن نمیسازدش!

mizsia

Member
آقا من چه کار کنم! وقتی از cast های خارجی استفاده می کنم این مشکل پیش میاد! تا دو سه روز پیش کار میکر ولی الان نه!!!!!! من نمی فهمم چه اتفاقی افتاده!

کسی میدونه تنظیمات رو چطوری میتونم به حالت اول برگردونم؟

یکی به دادم برسه!

0012

Member
سلام
آقا من که تا حالا به یه همچین مشکلی نخوردم
بجای svae از save all یا save compact رو امتحان کن شاید درست بشه دیگه آخرش اگه نشد یا ویندوزت رو عوض کن یا دایرکتور رو پاک کن از دوباره نصب کن باید درست بشه.

mizsia

Member
این مسخره ترین مشکلی است که تا حالا بهش برخوردم! خیلی خنده داره کاری که گفتی رو انجام دادم یعنی دایرکتور رو عوض کردم و saveall رو هم زدم ! اما وقتی پروژه رو میسازی و میخوای اجرا کنی 2 ثانیه باز میشه دوباره بسته میشه و هیچ چیز رو هم تو اون 2 ثانیه نشون نمیده! من که هر کاری کردم نشد!
در هر صورت ممنون!

Farzad_Salmani

New Member
با سلام خدمت شما
آقا من قبلا به یه مشکلی مشابه مشکل شما برخورد کردم . شما اول ببین که مسیر Cast تغییر نکرده باشه بعد اگه میتونی دوباره Cast رو بساز این جوری فکر کنم بهتر باشه.

0012

Member
راست میگه من هم یه زمانی یه همچین مشکلی داشتم فکر کنم زمانی که خواستی فایل cst رو ذخیره کنی یه آدرس دیگه دادی یا اشتباه داخل یه فولدر دیگه ذخیرش کردی یه سرچ بکن با نام همون کستی که ذخیره کردی احتمال زیاد پیداش میکنی چون امکان نداره که دایرکتور برای کستی که ساختی فایل نسازه.

جدیدترین ارسال ها

بالا