یک فارسی ساز کامل برای مامبو

vahid_3d

Active Member
دوستان هر کی فارسی ساز مامبو رو داره لینکش رو بزاره چون که مامبو فارسیش به درد نمی خوره.
نسخه مامبو من 4.6.2 که اگر نداشتید جور دیگش هم خوبه.
و می خواهم صفحات رو Utf-8 بکنه.ممنون از تمام دوستان

vahid_3d

Active Member
کسی فارسی سازش رو نداره .فقط یک فایل fa.xml هستش و یک پوشه fa_ir که اینها رو دانلود کنم بقیه حله
لطفا کسی که از مامبو استفاده می کنه برام بفرسته

Pedi7Khat

Member
دوست عزیز نسخه فارسی توی MamboLearn.Com هست.خیلی هم کامله.با یه خورده جستجو پیدا می کردی.نیازی به این تاپیک نبود.

vahid_3d

Active Member
می دونم ولی او مال نسخه های قدیمی تر بود .مگه برای این هم کار می کنه؟

vahid_3d

Active Member
دوستان لطفا اگر فقط فارسی سازش رو دارید بدید چون بقیش بدردم نمی خوره

vahid_3d

Active Member
هر کی داره سریع لینکش رو بذاره که خیلی لازمه .نوشته ها اینطوری در می اد:
Mambo License Guidelines
Written by vahid
Jun 30, 2007 at 01:29 AM
????.

?? ???? ???? ???????? ??? ?????.??? ???? ???? ???? ??? ?? ?? ??? ??? ????? ????? ??? ???? ??? ?? ????. ? ??????? ?????? ?? ?????? ??? ???? ?? ????.

??????? ??? ???????? ????? ?? ?? ??? ???? ??? ?? ?? ????? ?? ???? ???? ?? ????.

قالب زیبایی هم داشتین، لطف کنید بذارید

mambolearn

Active Member
دوست عزیز

در سایت مامبولرن همواره آخرین نسخه ها قرار میگیره ...

نسخه هایی که در سایت مامبولرن قرار میگیره به گفته سایت mambo-foundation حتی از نسخه انگلیسی هم کاملتر و بدون باگتر هست ... !!

شما با کپی تنها فایل languages میتونید نوشته ها رو فارسی کنید !!!! اما مامبو فارسی تنها ترجمه 4 فایل نیست بلکه در نسخ مامبولرن روی خیلی از فایلها کار شده و تغییراتی کرده که برای زبان فارسی سازگار بشه ...

پس پیشنهاد میکنم به http://www.mambolearn.com مراجعه کنید

یا علی

vahid_3d

Active Member
ببینید دوست عزیز مامبو لرن جان فرمایش شما صحیح .
ولی یک مشکلی هست که میشه گفت بزرگترین مشکل هم هست اینکه سرعت اینترنت اینجا کمه اگه 12 مگابایت باشه تو یک ساعت دانلود می کنه .بعد برای آپلود دیگه خدا می دونه چقدر طول می کشه.شما که کاملش رو دارید فقط فارسی سازش رو زیپ کنید و بزارید اینجا برای دانلود .
اگه می گید چطور این رو نصب کردم از طریق فانتاستیکو سایت بوده.ممنون می شم من رو نا امید نکنید

vahid_3d

Active Member
ببخشید . در حجمش اشتباه کردم.فکر کردم 12 مگ ولی 2 مگ بود زودی دانلودش کردم.ممنون. ولی این باگ چیه آیا تو نسخه 4.6.2 هم مشکل داره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا