یک سوال کوچیک

m.h.124

Member
سلام و درود
یک مشکلی چندین روز ئه برام پیش اومده که هر کاری انجام دادم درست نشد.یه فرم داخل پروزم هست که سه لیبل داره.به شکل زیر
attachment.php

این لیبل ها باید با مقادیری پر شوند.ولی موقع اجرا به صورت زیر پر می شن.
attachment.php
ولی من می خوام همه از راست به چپ پر بشن.البته اینم بگم که من خیلی با خاصیت های تکست الاین و رایت تو لفت کار کردم ولی فایده نداشت.گفتم اینجا مطرح کنم شما کمک کنین که این مشکل کوچک اما مهم من حل شود.
ممنون

پیوست ها

• 1.png
    1.png
    8.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 2.png
    2.png
    8.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4

the_king

مدیرکل انجمن
سلام و درود
یک مشکلی چندین روز ئه برام پیش اومده که هر کاری انجام دادم درست نشد.یه فرم داخل پروزم هست که سه لیبل داره.به شکل زیر
این لیبل ها باید با مقادیری پر شوند.ولی موقع اجرا به صورت زیر پر می شن.
ولی من می خوام همه از راست به چپ پر بشن.البته اینم بگم که من خیلی با خاصیت های تکست الاین و رایت تو لفت کار کردم ولی فایده نداشت.گفتم اینجا مطرح کنم شما کمک کنین که این مشکل کوچک اما مهم من حل شود.
ممنون

هر وقت یک Label داشتید که RightToLeft اش فعاله، حتما AutoSize اش رو غیر فعال کنید. دلیلش اینه که منطق اش برای کنترل های راست به چپ
با چیزی که شما توقع دارید مطابقت نداره. از اونجایی که کنترل AutoSize بوده باید بر حسب طول متن اندازه اش عوض بشه. از اونجایی که
RightToLeft اش رو فعال کرده اید، نقطه سمت چپ کنترل رو مبنا قرار داده و طول کنترل رو بر حسب طول متن تنظیم کرده :

autosize1.png

و شما متن رو عوض کرده اید و کنترل مجددا طول کنترل رو بر حسب طول متن تنظیم کرده :

autosize2.png

AutoSize کنترل ها رو غیر فعال کنید و طول هر سه تا Label رو برابر کنید به طول ای که بزرگترین متن تان داخلش جا بشه و بعد زیر هم مرتب تنظیم شون کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا