یک سوال از استادهای وردپرس

Pedi7Khat

Member
سلام

خسته نباشید.

من قصد استفاده کردن از سیستم وردپرس رو دارم.از نسخه 2.2 می خوام استفاده کنم.

اما متاسفانه فارسی ساز نیست که استفاده کنم.اونی که نسخه 2 بتا هست هم ریختم که متاسفانه قاطی پاتی هست.

حالا میگید چیکار کنم من؟خیلی نیاز دارم.

پیوست : ببخشید اگر اسم تاپیک بده... :cry:

saeednajafi

Member
توصيه ميکنم از همون نسخه انگليسيش استفاده کني چون معمولا فارسي سازها با آپديت وردپرس جلو نمیان و يه جايي مجبور ميشي از وردپرس انگليسي استفاده کني، پس بهتره از همين حالا شروع کني.
خيلي هم سادست فقط کافيه يه هفته باهاش کار کني

reza699

Active Member
ببین فایل فارسی ساز فارسی پرس (نسخه 2.1.3 ) در نوبه خودش خیلی کامله این که خیلی از دوستان میگن فرقه وردپرس فارسی با فارسی پرس در چیه در همین مورده شما موقتا میتونی از فایل فارسی ساز این نسخه(فارسی پرس 2.1.3) استفاده کنی تا نسخه جدید فارسی ساز که انشالله تا 25 خرداد آماده میشه از اون استفاده کنی

Pedi7Khat

Member
نگاه کنید من می خوام وبلاگ شخصی بزنم.می خوام فارسی تایپ کنم.مشکلم فقط همینه.

sharvin

Member
فارسی سازها فقط محیط مدیریت رو فارسی می کنن.
شما می تونید بدون استفاده از فارسی ساز کارتون رو شروع کنید.

mizsia

Member
توی وردپرس مشکلی برای "نوشتن" فارسی وجود ناره. مشکل راست به چپ بودنه که اون هم با پلاگین آقای منجمی حل شده. تاریخ ها هم جلالی میشه و کلی امکانات دیگه. حتی بخشی اضافه میشه که میتونید از آخرین اخبار فارسی وردپرس هم مطلع بشید. به طور کلی هم بدونید (همون طور که دوستان گفتند) فارسی ساز 99.9 % به صفحه ی مدیریت سایت بر میگرده و نه محیط داخلی سایت. تنها پوسته هست که محیط ظاهری سایت رو عوض میکنه...

xvision

New Member
ببینید , چند اشکال عمده وجود داره :
1 ) با قالب های انگلیسی نمیشه فارس نوشت ...
2 ) اگه از قالب های فارسی شده استفاده کنیم بخش ویجت ها پر میشه یعنی در حقیقت کل امکانات وردپرس رو باید ببوسی بذاری کنار !!
پس چه کار باید کرد ؟!! اگه دوستانی که اصرار دارند استفاده از ورد پرس انگلیسی بهتره راه حلی دارند لطف کنن خوب توضیح بدن ما شیر فهم بشیم ( اینو جدی گفتم چون برای وبلاگم به شدت بهش نیاز دارم )

mizsia

Member
ببینید , چند اشکال عمده وجود داره :
1 ) با قالب های انگلیسی نمیشه فارس نوشت ...
2 ) اگه از قالب های فارسی شده استفاده کنیم بخش ویجت ها پر میشه یعنی در حقیقت کل امکانات وردپرس رو باید ببوسی بذاری کنار !!
پس چه کار باید کرد ؟!! اگه دوستانی که اصرار دارند استفاده از ورد پرس انگلیسی بهتره راه حلی دارند لطف کنن خوب توضیح بدن ما شیر فهم بشیم ( اینو جدی گفتم چون برای وبلاگم به شدت بهش نیاز دارم )

این چه حرفیه شما میزنی...چرا باید با فارسی شدن پوسته Widget غیر فعال بشه؟ یا به قول شما پر بشه؟ من از پوسته ی فارسی استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم با Widget هام نداشتم.
متاسفانه کلیه ی اطلاعاتی که از وردپرس دارید اشتباهه...این که می گید فارسی ساز ! تنها یک فایله که متون محیط مدیریت از اون لود میشه. فقط و فقط همین.پس فارسی ساز فقط به بخش مدیریت مربوطه!
برای اینکه از چپ به راست در محیط مدیریت بنویسید پلاگینی نوشته شده توسط آقای منجمی .
برای اینکه متونتون توی محیط سایت یا وبلاگ درست و از چپ به راست نمایش داده بشه باید از پوسته ی فارسی استفاده کنید.

Pedi7Khat

Member
ببخشید من یک قالب طراحی کردم.روی نسخه های فارسی تست شده.روی 2.2 انگلیسی با پلاگین شمسی بریزم مشکلی برای ظاهر قالب پیش نمیاد؟

sharvin

Member
بابا شما فکر می کنید پلاگین وردپرس رو خراب می کنه به خدا پلاگین فقط برای راحتییه بیشتره همین.
فارسی یا انگلیسی هیچ فرقی ندارن با هم.

Pedi7Khat

Member
ببخشید باعث شدم عصبی بشید.قط می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد.

ممنون از پاسختون

جدیدترین ارسال ها

بالا