یکرو موتورجراحی

amir9398

Member
میکروموتور چیست؟
تمام ابزار پزشکی طراحی شده توسط مهندسان پزشکی برای پزشکان، جراحان و بیمارستان ها ضروری است. میکروموتورها یکی از تخصصی ترین دستگاه ها در صنایع آزمایشگاهی، دندانپزشکی و زیبایی هستند. میکروموتور یک ابزار چرخشی با سرعت کم است که نیروی محرکه این دستگاه الکتریکی با ولتاژ DC متغیر است. هندپیس های جراحی قابل اتوکلاو به میکروموتورهای جراحی متصل می شوند.برای خرید انواع میکرو موتور جراحی با کیفیت بالا از یک فروشگاه معتبر پیشنهاد ما خرید از فروشگاه مدیک کالا با قیمت مناسب است.

میکروموتور جراحی مدل M33
میکروموتور Marathon HR155-1 M33 محصولی از سایانگ کره جنوبی می باشد. این دستگاه دارای طول 7 سانتی متر و قدرت 35000 دور در دقیقه می باشد.ویژگی های میکروموتور جراحی M33:
دارای سیستم چپ دست و راست دست است

بلبرینگ برای چرخش زیاد

دارای میکرو موتور با سرعت 35000 دور در دقیقه

برای مشاهده و اطلاع از قیمت اپکس روتاری با قیمت مناسب و کیفیت بالا فروشگاه مدیک کالا بهترین انتخاب است.

چرا باید میکروموتور جراحی M33 را از فروشگاه اینترنتی مدیک کالا انتخاب کنید؟
مدیک کالا یک فروشگاه اینترنتی پرشور در زمینه تجهیزات پزشکی در سراسر ایران است. ما نه تنها بر تبلیغات کافی برای جذب مشتری تکیه می کنیم، بلکه سعی می کنیم دلایل و شواهد معتبری برای تایید صحت ادعای خود ارائه دهیم.

نماد اعتماد: مفتخریم که نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت استان تهران دریافت کرده ایم. این نماد نشان دهنده اعتماد ما به ارائه لوازم دندانپزشکی معتبر و با کیفیت است.

گارانتی کیفیت: ما به اهمیت کیفیت میکروموتور جراحی M33 واقف هستیم و به عنوان نماینده رسمی این محصول ضمانت کیفیت آن را ارائه می دهیم. تمامی محصولاتی که از ما خریداری می کنید تحت کنترل کیفیت دقیق قرار می گیرند و تا زمان تحویل به شما بررسی و ارزیابی می شوند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا