یه پیشنهاد! البنه دوستانه

آیا با پیشنهاد بنده موافقید؟(قسمت اول گزینه ها مربوط ب?

• کاملا درست گفتم- پس باهوشم

رای: 0 0.0%
  • یه کم درست گفتم- پس منطقیم

• تجزیه ام خوب بود مرده شور ترکیبم را ببرد- پس so so

• حرف رایگان بود- پس نیاز به تجدید نظر فکری دارم

• مجموع رای دهندگان
    0

mahdi5789

Member
یه پیشنهاد! البته دوستانه

سلام
و خدا قوت
یه پیشنهاد داشتم و اونم اینکه اگه میشه یه جوری این تعداد سوالات و درخواست ها را کمتر کنید
چون تعداد صفحاتش بیش از 100 صفحه است و برای جستجوی یک مطلب باید وقت زیادی گذاشت و پست های زیادی را دید و همین امر باعث به وجود آمدن سوالات تکراری تری می شود چرا که حال و حو صله و وقت سر زدن به 100 صفحه برای مطلب خاص نیست!
البته این فقط یه پیشنهاد بود آن هم از نوع دوستانه و توجه نکردن به آن هیچ تغییری درکیفیت خوب این انجمن ندارد:rose:
با تشکر

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام ، عذر میخوام من دقیقن نفهمیدم منظورتون چی هستش
البته موتور جستجوگر انجمن قدرت بالای داره و باسه هر سوالی یا درخواستی میشه از اون ها استفاده کرده
اما اینکه میگین درخواست ها رو کم تر کنیم یعنی چی؟

mahdi5789

Member
سلام
منظور خاصی نداشتم فقط اینکه خیلی از سوالات رایج در مورد برنامه ها چندین بار پرسیده می شود مثل سوالات خود من!
حداقل یه جوری سوالات و درخواست های پر کاربدر و متداول مثل مشکلات ویندوز باگ ها و ارور ها و ... برجسته و جدا باشند
البته درست می فرمایید موتور جستجو هم راه حل خوبی است
یا علی

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز،
سیستم فروم به گونه ای هست که مباحث بر اساس تاریخ آخرین پست مرتب میشن، و البته میشه بعضی از پست ها رو مهم کرد تا همیشه و در همه ی صفحات بالاتر و مجزا از بقیه دیده بشن
قطعاً این امکان وجود نداره که همه ی پست ها مهم بشن
اما در مبحث مهمترین و بهترین مباحث تالار همگی در یک مبحث + کتاب رایگان و کامل بیلدر یک تعداد از مباحث که احساس میشده پرکاربرد تر هستن لیست شدن، که کاربران بتونن راحت تر به اون مباحث دسترسی داشته باشن.
همچنین یک بخش بنام بانک ابزار و فایل های سودمند وجود داره که در اون پلاگین ها و مثالها و ابزارهای مرتبط قرار داده میشن

با توجه به سیستمی که انجمن ازش استفاده میکنه، اینها بهترین راهکارهایی بودن که به ذهن میرسیدن تا انجمن نظم بیشتری به خودش بگیره.

اگر شما (همه ی دوستان) پیشنهادی دارید که احساس میکنید باعث میشه انجمن منظم تر و بهتر از اینی که هست بشه، تقاضا میکنم مطرح بفرمایید، مطمئناً مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

موفق و پیروز باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا