یه مشکل در کانکشن !!!

webroamer

Member
با سیستم من یه نفر رفته توی یه سری سایتای ضد اخلاقی نمی دونم چیکار کرده که مداوم یه سری سایتا خود به خود وقتی به اینترنت وصل می شم باز می شن (http://540.filost.com/randomsites/banner.aspx)از طرفی شکل کانکشن من عوض شده و یه شماره با کد خارج از کشور داره که ماه پیش پدر ما رو در آورد پول تلفن خارج از کشورش به نظر شما باید چیکار کنم فکر کنم یه دیالر روی سیستم نصب شده من چطوری می تونم اونو پاک کنم اگه ممکنه یه راهنمایی کامل و جامع برام بذارین . در ضمن عکس کانکشن خودمو به پیوست این کامنت گذاشتم یه نگا به اونم بندازین و لطفا یه جواب کاربردی برام بذارین .
پیشاپیش از شما ممنونم

پیوست ها

• 1.gif
    1.gif
    25.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2
آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
این کانکشن رو پاک کن و از یه برنامه ی Anti Spyware و Anti Virus قوی برای اسکن کل سیستمت استفاده کن تا فایلشو پیدا کنه ؛

dark-man

Member
روی دستگاهت را هم بگرد ببین از این برنامه هایی که سایت ها اتوماتیک نصب می کنند هر چی بود unistall کن ...

webroamer

Member
بیشتر نمی شه راهنمایی کنین ؟ یه چهارتا واژه کلیدی که بتونم باهاش سیستم رو سرچ کنم شاید بتونم پیداش کنم .

آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
این چیزی که شما میگی یعنی یه dialer رو سیستمت نصب کرده ، ممکنه همراه اون چیزای دیگه ای هم نصب باشه ، که همه ی اینا میشه گفت زیر مجموعه ی bad ware و trojan هستن و با یه اسکن کامل توسط یه Anti Spyware خوب و بعدش یه آنتی ویروس خوب رفع میشه ؛ بهتره مرورگر پیش فرض ویندوزت رو هم به firefox یا opera تغییر بدی و از اینا استفاده کنی تا امنیت سیستمت تا حدی حفظ بشه ، همیشه یه فایروال قوی مثل Agnitum Outpost رو سیستمت نصب و فعال باشه ؛
Anti Spyware پیشنهادی :
Webroot Anti Spyware
Xoft Spy
Spyware Doctor

آنتی ویروس پیشنهادی :
Nod32 , F-Secure , BitDefender , KasperSky , ....

* لینک اکثر برنامه های معرفی شده رو با جستجو تو انجمن بدست میاری ؛
حتما قبل از اسکن برنامتو آپدیت کن
گزینه ی اسکن کامل رو برای نوع اسکن فایلها انتخاب کن

webroamer

Member
با تشکر از شما دوست عزیز
من ابتدا با نورتون اسکن کردم که نتیجه اون در تصویر اول هستش می تونین ببینید نتیجه اسکن رو بعد همه اونا رو دیلیت کردیم . بعد از اون با نرم افزار XoftSpy 4.21 سیستم رو اسکن کردم کلی تروجان و از این چیزا پیدا کرد همه رو پاک کرد به جز یکی ( vbajet32.dll) که از نوع Ad click-ac هستش که توی فولدر system 32هستش اومدم دستی پاکش کنم که نشد هر کار می کنم نمی تونم پاکش کنم . یه عکس از فولدر system 32 خودم گرفتم و اون فایل مورد نظر رو زیرش خط قرمز کشیدم شما یه نگا بندازین به فایل های دور و برش ببینین کدوم یکی از اونا اضافی هستش که باید با فولد مورد نظر پاکش کنم که دیگه نیاد رو سیستم . یه راهی پیشنهاد کنین که بتونم از شر این فایل راحت بشم !
راستی مشکل دیالر دیگه حل شد از لطف شما ممنونم سان بای جان .

پیوست ها

• 2.gif
    2.gif
    20 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 3.gif
    3.gif
    15.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1

Sunboy454

Active Member
اون dll از فایلهای ویندوزی هستش و پاکش نکنید ، اگه ویروسی شناخته ، میتونید از رو CD ویندوزتون جایگزین کنید ، در غیر اینصورت بهش کاری نداشته باشید ؛
--- جهت اطلاع :
برای پاک کردن فایلهایی که ویندوز این امکان رو نمیده ، میتونید از برنامه ی UnLocker که تو معرفی نرم افزار تاپیکش هست استفاده کنید ؛

webroamer

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
ببینید سان بوی جان وقتی دیلیتش می کنم پاک می شه ولی بعد از چند ثانیه دوباره بر می گرده انگار خود به خود دوباره متولد می شه ! خلاصه یه جورایی رویین تن شده .
من فکر می کنم اگه هم با یه فایل از سی دی ویندوز جایگزین کنم منبع الودگی دوباره اون فایل رو آلوده کنه . حالا خود سورس این آلودگی کجاس من نمی دونم . اگه بتونیم اونو پیدا کنیم و پاکش کنیم خلاصه حالشو گرفتیم .
بازم از لطف و محبت شما دوست عزیز ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا