یه مشکل در کانکشن !!!

webroamer

Member
با سیستم من یه نفر رفته توی یه سری سایتای ضد اخلاقی نمی دونم چیکار کرده که مداوم یه سری سایتا خود به خود وقتی به اینترنت وصل می شم باز می شن (http://540.filost.com/randomsites/banner.aspx)از طرفی شکل کانکشن من عوض شده و یه شماره با کد خارج از کشور داره که ماه پیش پدر ما رو در آورد پول تلفن خارج از کشورش به نظر شما باید چیکار کنم فکر کنم یه دیالر روی سیستم نصب شده من چطوری می تونم اونو پاک کنم اگه ممکنه یه راهنمایی کامل و جامع برام بذارین .
پیشاپیش از شما ممنونم

پیوست ها

• 1.gif
    1.gif
    25.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

knox

Member
عمو جان.
گير بدجور نرم افزار تبليغاتي افتادي!
منهم يه بار دچار شده بودم ولي سايتش مجاز بود.لازم به ذكره كه تا ويندوز عوض نكني،اين adwareمهمان شماست!
لامسب خيلي زيگيله!سرعت اينترنتت رو 50% مياره پايين.
بهترين كار نصب ويندوز هست.اينطوري پولي كه بابت كارتهاي اينترنتي ميدي هدر نميشه.
تو اينترنت هم هيچي در باره اين پيدا نميشه.
بهت توصيه ميكنم از نرم افزارهاي امنيتي به روز مانند mcafee و دكتر وب استفاده كني.
مشكل داشتي در خدمتيم

webroamer

Member
ممنونم از راهنماییت ولی ای کاش یه نفر یه خورده امیدوارم می کرد که می شه یه کاریش کنم یا یه راهی پیش پام می ذاشت غیر از نصب ویندوز

Sunboy454

Active Member
با نصب Anti Spyware , Firewall ,علاوه بر آنتی ویروس و استفاده از یه مرورگر امن مثل Opera یا FF جلوی این مشکلات رو بگیرید
یه Anti Spyware قوی مثل Xoft Spy یا Webroot Spyware Sweeper نصب و آپدیت کنید و بعد سیستم رو چک کنید ، در صورتی که شناخته نشد با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت شده هم اینکارو انجام بدید ،
لینک دانلود تمام نرم افزار های ذکر شده تو انجمن معرفی نرم افزار وجود داره ، کافیه جستجو کنید ،

webroamer

Member
سان بوی جان من هم انتی ویروس آپدیت شده نورتون 2005 روی سیستم دارم هم Xoft spy روی سیستم دارم ولی شناسایی نمی شه و کما کان داره اذیت می کنه
به هر حال از راهنمایی شما ممنونم

Sunboy454

Active Member
شما میتونی از آنتی های قویتری نسبت به نورتن استفاده کنی ، مثل KasperSky - Nod32 - F-Secure ... ؛ Webroot Spyware Sweeper رو هم نصب کن ، ببین جواب میده ...؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا