یه راهنمایی می خوام!maya

mh-it

New Member
دوستان حرفه ای من مپتدی ام و سه چیز ازتون میخوام؟

1-یه مرجع سالم وکامل برای اموزش زیبراش؟(کتاب یا سایت یا مجموعه قابل تهیه)

2-یه نرم افزار یا یه پلاگین بهم معرفی کنید در مورد مورفینگ و لیپسنک(منظورم حرکات لب وصورت کارکتره):-?

{راستش من فقط اسم نرم افزار facial studio و پلاگین morphgizmo (لایت ویو) رو شنیدم کجا میشه گیرشون اورد؟با مایا هم کار میکنن؟؟}

3-با چی بهتره کارامو رندر کنم؟ پیشنهاد شما چیه؟

منو راهنمایی کنید ممنون میشم:wink:

آخرین ویرایش:

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام .
برای سوال اولتون میتونید به سایت پی سی وورد مراجعه کنید و مجموعه کامل آموزش زیبراش را تهیه کنید . ( البته اگه فروشگاه مجید آنلاین نداشته باشه )
برای سوال دومتون فکر میکنم نیاز به پلاگین نداشته باشید و خود مایا این امکان را داره اما خب چون به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت نکردم نمیتونم تخصصی و دقیق راهنماییتون کنم .
برای سوال بعدی هم پیشنهاد بنده منتال ری هست چون انجین رندر دیفالت مایا هست و سازگاری کامل داره با این برنامه و هیچ ضعیفی در رندر نداره.

mh-it

New Member
راهنمایی؟ maya

سلام .
برای سوال اولتون میتونید به سایت پی سی وورد مراجعه کنید و مجموعه کامل آموزش زیبراش را تهیه کنید . ( البته اگه فروشگاه مجید آنلاین نداشته باشه )
برای سوال دومتون فکر میکنم نیاز به پلاگین نداشته باشید و خود مایا این امکان را داره اما خب چون به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت نکردم نمیتونم تخصصی و دقیق راهنماییتون کنم .
برای سوال بعدی هم پیشنهاد بنده منتال ری هست چون انجین رندر دیفالت مایا هست و سازگاری کامل داره با این برنامه و هیچ ضعیفی در رندر نداره.

ممنونم سروش جان

کسی میتونه در مورد انیمه کردن اجزا صورت وهماهنگی با دیالوگ ها به صورت حرفهای برام توضیح بده؟؟؟:-?:-?

sharin

Member
سلام.
براي حركات صورت ، مي توني از cluster ها استفاده كني ...
مي توني از ZB هم استفاده كني ... .

يه آموزش digital tutors داره ... اون رو ببين ... اتفاقا يعني با لب خونيه ... ( براي مايا )
براي ZB هم كه آموزش هاي ZB رو كه از يه فروشگاه خريدي ... همون جا مي توني پيدا كني ... . ( gnomon و digital tutors و ... )

در مورد رندر ...
اگر دنبال رندر بي دردسر و راحت و در عيين حال با كيفيتي ... VRAY ( البته براي تك فريم ، زمان رندر هم زياد هست )
اگرم برا انيميشن مي خواي mental ray ( كه كمي سخته و كار زيادي مي طلبه ) و renderman ( كه اين هم مشكلات خاص خودش رو داره )

اميدوارم مفيد بوده باشه ...

موفق باشي.
يا علي.

mh-it

New Member
من یه خورده زبونم ضعیفه یه مرجع فارسی برای zb نداری؟
کمی در موردش توضیح میدی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا