یه تحولی یه چیزی

james007

New Member
سلام
راستش الان چند وقتیه که مدام به بخش مایا سر میزنم اما دریغ از یه فعالیت کوچیک. بر و بچ طرفدار مایا کجا هستید؟ چرا یه تکونی نمیخورید؟ یه آموزشی، یه همکاری، یه فعالیتی یه میز گردی مربعی چیزی

اینجا دیگه داره خیلی خشک و کساد میشه. از دوستان خواهشمند هستم اطلاعاتشون رو در اختیار دوستان مجازیشون قرار بدن و اینجا رو شبیه به بخش تری دی مکس یکم راه بندازند.

منتظر جواب شما
ممنون

pythoN

Active Member
من از زمانی که توی مجید انلاین فعالیت میکنم متوجه این مشکل شدم .
میزان کسای که توی این بخش فعالیت میکنن خیلی کمتر از بخش 3dsmax هست . نمیدونم چرا . هر وقت هم که به تاپیک ها نگاه می ندازم نصفشون در مورد نسب مایاست ونسف دیگشون متعصفانه به یه جای بره چت کردن تبدیل شده . من خودم توی قسمت 3dsmax بیشتر فعالیت میکنم . چون توی این تاپیک ها تاحالا چیز تازه ای ندیدم .

maya.user

Member
به نظر من باید کسایی که تو این نرم افزار ( مایا ) تا حدی حرفه ای هستن با هم دیگه بشینن به طور مشترک یه کار مدلینگ یا هرچیز دیگه رو شروع کنن تا هم به تجربیاتشون اضافه بشه و هم افراد مبتدی مثل من استفاده کنن.مطمئنا خیلی تاثیر داره فقط یه همت می خواد تا چند نفر شروع کنن بقیه جذب میشن.
به عنوان مثال میگم : میشه از طراحی یه ماشین شروع کنن و هرکس یک قسمتی رو به عهده بگیره اینطوری فرهنگ کار گروهی هم جا می افته .

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
lمی دونین یاد یه ضرب المثل افتادم که
یه دونه ایرونی جای 8 تا خارجی کار می کنه اما 8 تا ایرونی اندازه یه خارجی هم کار نمی کنن
حالا چه ربطی داشت بعدا می گن
ضمنا در ضرب المثل اورژینال قید شده بود 10 نفر ایرانی

pythoN

Active Member
ببینید راه حل رو باید از روی مشکلات پیدا کرد .
1. مدیریت بخش ( البته منضورم پیگیری بیشتره ) 2. ایجاد نشدن تاپیک ها مثل هم و بیمورد . 3. ایجاد نشودن تاپیک ها خالی بندی .
خب راه حل چیه .

belderchin

Member
سلام
python جان هر مشكلي يه راه حلي داره ! راه حل اين قضيه هم به نظر من اينه كه ما خودمون دست به كار بشيم تا يواش يواش بچه ها هم علاقمند بشن و فعاليت خودشونو بيشتر كنند ......... حتما" كه نبايد يه نفر حرفه اي تو مايا پيدا شه و هي مقاله بزاره ها و ما بخونيم ! منم مثل بقيه مبتدي هستم ولي تصميم دارم براي حل اين مشكل خودم شروع كنم
از همه شما هم تقاضا دارم تا دست به دست هم انجمن مايا رو كنيم فعال ........ من از همين الان شروع ميكنم و تو قسمت آموزش مايا مطلب ميزارم ....... شما هم ميتونيد با مقالات و آموزشهاي خوبي كه از سايتهاي مختلف پيدا ميكنيد به فعال شدن اين بخش كمك كنيد ... زحمتش يه سرچ ساده تو گوگله ......... من شروع ميكنم به اميد حمايت تك تك شما عزيزان .
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم :)
ياعلي

james007

New Member
همونطور که میدونید مقالات، کتب، ویدئو و انجمن انگلیسی تا دلتون بخواد هست. میتونیم از اونا برداریم و بعدش ترجمه کنیم که خودم کار ترجمه رو به عهده میگیرم (اگه کسی نبود)

چیز مهمی که اینجا هست اینکه آموزشهای انگلیسی زبان Step-by-Step نیستند. یعنی اگه شما مایا رو در حد معمولی و نرمال بلد نباشی اواسط کار که نه، همون اوایل کار گیر میکنید.

برای اثبات همچین چیزی یه آموزش ساخت ماشین به زبان انگلیسی میزارم تا متوجه شی. جالبه کسایی که در مورد این آموزش کامنت گذاشته بودن همه تشکر و قدردانی میکردند در حالی که اگر من بودم فحش میدادم.

پس هدف هممون باید این باشه که ریزترین چیزها رو بگیم (یه سر به بخش آموزشی انجمن مایا بزنید و آموزش ساخت فنجان رو دریافت کنید. اونوقت میبینید که حتی یک بچه هم میتونه این فنجان رو درست کنه. )

pythoN

Active Member
سلام
python جان هر مشكلي يه راه حلي داره ! راه حل اين قضيه هم به نظر من اينه كه ما خودمون دست به كار بشيم تا يواش يواش بچه ها هم علاقمند بشن و فعاليت خودشونو بيشتر كنند ......... حتما" كه نبايد يه نفر حرفه اي تو مايا پيدا شه و هي مقاله بزاره ها و ما بخونيم ! منم مثل بقيه مبتدي هستم ولي تصميم دارم براي حل اين مشكل خودم شروع كنم
از همه شما هم تقاضا دارم تا دست به دست هم انجمن مايا رو كنيم فعال ........ من از همين الان شروع ميكنم و تو قسمت آموزش مايا مطلب ميزارم ....... شما هم ميتونيد با مقالات و آموزشهاي خوبي كه از سايتهاي مختلف پيدا ميكنيد به فعال شدن اين بخش كمك كنيد ... زحمتش يه سرچ ساده تو گوگله ......... من شروع ميكنم به اميد حمايت تك تك شما عزيزان .
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم
ياعلي

با اینکه اینجا زیاد فعالیت نمیکنم ولی سعیه خودم رو می کنم

maya.user

Member
در کل فکر نکنم اینکه یه نفر بشینه برای بقیه آموزش ترجمه کنه روش خوبی باشه .می تونم بگم 50% راه تسلط کامل به زبان انگلیسی (البته این نظر شخصی من ) .نباید انتظار داشت اینجا مایا رو از اول یاد گرفت. باید هر کس خودش دنبال یادگیری بره بعد می تونه اینجا مشکلی اگر داشت با بقیه در میون بزاره و حتی با بقیه همکاری کنه و یه جوری تبادل تجربیات کنه. اینکه یه نفر از نصب برنامه تا ساخت انیمیشن به صورت حرفه ای رو اینجا یاد بگیره یک تصور دور از ذهن و نشدنیه .

جدیدترین ارسال ها

بالا