یه اسکریپت برای این فایل می خواستم

Hes25

Active Member
سلام
من یه پمپ ساده رو طراحی کردم اما موقع متحرک سازی اون میلنگ هاش به مشکل برخوردم و وقت بسیار زیادی ازم گرفت تا بصورت دستی حرکت گردشی انها رو با هم تنظیم کردم اما باز هم نمی دونم چرا توی هم مقداری فرو میروند

الان خواستم بدونم باید برای این مورد برنامه ای چیزی نوشت که مثلا موقعی که میلنگ حرکت دورانی دارد (که نمودار آن سینوسی هست) حرکت کسینوسی اون شاتون ها باید بهش برنامه بدیم تا باهاش حرکت کنه؟(نمیشه که فریم به فریم کلید زد که!)

با تشکر

پیوست ها

• pomp.rar
    582.3 کیلوبایت · بازدیدها: 36
آخرین ویرایش:
دوست عزیز مدل هات رو همینطوری دو دستی تقدیم نکن.یه عکس بذار.الآن همه از اون مدل قشنگت استفاده می کنند.سریع موضوع رو ویرایش کن و لینک دانلود رو پاک کن.

Hes25

Active Member
سلام
نه بابا این که چیزی نیست فقط یه کار تمرینی هست برای سیستم جک هیدرولیک

قضیه ش هم اینه که من در دوره نوجوانی یه بیل مکانیکی هیدرولیک با چند تا سرنگ و تخته جعبه درست کرده بودم (خیییییییلی زور داشت!)
اون موقع همش ارزو داشتم یه سیستمی درست کنم که با موتور الکتریکی این روغن های سرنگ ها رو به بازو های بیل مکانیکی پمپ کنه!

الان چون نرم افزار سه بعدی یاد گرفتم اومدم شبیه سازیش کردم هرکی خواست استفاده کنه مشکلی نیست
این پمپ می تونه با قدرت دوتا آرمیچر 12 ولت تا ده کیلو نیرو وارد کنه !(بازوی اصلی بیل یعنی)

اینم مدل ساده بیل مکانیکی

پیوست ها

• b2.rar
    395.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:

Hamed_8

Member
ریگی شبیه به لوکوموتیو قطار باید بزنین ، من قبلاً زده بودم و توی انجمن گذاشته بودم ( تو دموریلم که تو امضامه هست )
تست کنین به جواب میرسین

جدیدترین ارسال ها

بالا