یادگیری زبان php

mahshadd

New Member
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
راستش من میخام تو زمینه طراحی سایت فعالیت داشته باشم،پیشنهادی که به من شده یادگیری زبان php هست.با توجه به اینکه اطلاعاتم تو برنامه نویسی کم هست به نظرتون موفق میشم؟؟؟
اگه آره از کجا باید شروع کنم؟
با تشکر

Milad

Well-Known Member
شما اول باید اصول طراحی سایت های ایستا رو بدونید ... html , css , js بعد بیاید سراغ php ... اگر کمی درباره برنامه نویسی اطلاعات داشته باشید و واقعا کار کنید میتونید .

چرا که نه! باید اطلاعات خودتون رو تو برنامه نویسی گسترش بدید در ضمن php تنها گزینه نیست این روزا خیلی ها سراغ پایتون و جاوا هم میرن

chimikhay

Member
اول html رو بصورت آماتور یاد بگیر بعد براحتی با یه کتاب آموزش php می تونی موفق بشی

پیشنهاد من : آموزش PHP در 24 ساعت انتشارات علم و صنعت

سورس کدهای آماده و ساده php هم میتونه خیلی مفید باشه، من با سورس کد یاد گرفتم !

hamedmax73

Member
ببينيد فعاليت در وب و اونم يادگيري php خيلي وقت ميخواد

اگر شما ميدونيد كه تا اخر خط ادامه ميديد از html و css شروع كنيد به به php برسيد.

ولي اگر مثلا يك سال طراحي رو كاملا رها كنيد 50 درصدشون فراموش ميشه و تمام وقت و زحمتت به هدر ميره

و البته هم بگم خيلي اسون نيست كه موفق بشي

chimikhay

Member
بنده یه مجموعه یادگیری HTML رو روی سایتم گذاشتم برای استفاده عموم فکر کردم که میتونه برای ایجاد کننده تاپیک مفید باشه، تو پست قبلی لینکش رو گذاشتم ویرایش شده با عنوان تبلیغات سایت شخصی !

جناب mahshadd اگر احساس کردید بدردتون می خوره پیغام خصوصی بدید براتون می فرستم. خودم هم قبلا از همین استفاده کردم و عالی بوده

ویرایش: تو همون پست قبلی لینک شد

آخرین ویرایش:

pezeshkzade

Member
همانطور که دوستان گفتند،اول باید شما طراحی پوسته را یاد بگیرید.یعنی حتما html and css.اینا کافیه ولی اگه با javascript و jquery هم کار کنید عالی میشه.اگه زبان سی کار کرده باشید هم خوبه.بعد از اینا شروع کنید کتاب پی اچ پی اقای قمی را بخونید.من با این کتاب شروع کردم.یه سری عیب هایی داره ولی در مجموع واسه یادگیری عالیه.

جدیدترین ارسال ها

بالا