گذاشتن تايمر روي انيميشن

nemesis

Member
سلام دوستان
من مي خواستم يك زمان سنج بر روي يك فايل فلشي كه با سويش درست كردم بذارم. بدين طريق كه پس از 30 ثانيه كه كاربر هيچ عملي را انجام نداد مثلا از برنامه خارج بشه يا برگرده به Scene قبلي.
در صورت امكان مرا راهنمايي كنيد. كه تابع اين اسكريپت چي ميشه؟

ممنون

overcrash

Active Member
اولین و راحت ترین روش اینه که یه movie بسازی ازاولین فریم تا آخرین فریمش 30 ثانیه باشه و بعد هروقت کاربرت کاری نکرد!!! این اجرا بشه و آخرین فریمش ازبرنامه خارج بشه .(البته کی کاربرت کار نکرد بستگی به نوع movie اصلی داره)

nemesis

Member
خوب اينكه فرقي نكرد
من مي خواهم 30 ثانيه بعد از اينكه كاربر با برنامه كار نكرد از برنامه خارج بشه. بايد يك اسكريپتي باشه كه تابع time توش باشه.
مي دونيد منظورم چيه؟

overcrash

Active Member
شما مشکلتون اینه که چجوری 30 ثانیه رو حساب کنید؟
چقدروقته فلش کارمیکنید!
توفلش برای رد شدن هرفریم به فریم بعدیش زمان مشخصی وجود داره که هم میتونید اونو تغییر بدید. و هم ازاین زمانها استفاده کنید.

من فکرکنم این موضوع میتونه کمکتون کنه (لا اقل موضوع سوالتونو عوض کنه)

nemesis

Member
overcrash گفت:
شما مشکلتون اینه که چجوری 30 ثانیه رو حساب کنید؟
چقدروقته فلش کارمیکنید!
توفلش برای رد شدن هرفریم به فریم بعدیش زمان مشخصی وجود داره که هم میتونید اونو تغییر بدید. و هم ازاین زمانها استفاده کنید.

من فکرکنم این موضوع میتونه کمکتون کنه (لا اقل موضوع سوالتونو عوض کنه)

درسته. نمي دونم چطوري بايد 30 ثانيه را از وقتي كه كسي با برنامه كار نكرد حساب كرد. يعني بايد يك طوري باشه كه هميشه اين اسكريپت كار كنه تا وقتي كه به 30 ثانيه برسه.
در ضمن با خود فلش هم كار نمي كنم. با Swish مي خواهم اين كار را بكنم.

ممنون اگه راهنمايي بفرماييد.

astalavista

Member
این یه نمونست

دوست عزیز البته من هم مثل شما مبتدیم
ولی فکر کردم این نمونه کار که برایت در این قسمت گذاشتم که به قول فرنگی ها countdown یا به قول خودمان شمارش معکوس است به دردت بخورد...
در ضمن می توانی به جای آنکه در نظر داشته باشی که کی کاربرت با برنامه کار نمی کند زمان شمارش معکوس را بیشتر کنی و آن را همیشه و تا وقتی که کاربر دکمه خاصی را نزده فعال باشد....

موفق باشی:razz:
-----------------------------------
پرواز را بیاموز - پرنده مردنیست

پیوست ها

• if_else.rar
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 38

جدیدترین ارسال ها

بالا