کیفیت تصاویر در فلش cs 5

aliwaver

New Member
با سلام به همه دوستان
من یه مشکلی که بعد از publish کردن پروژه ام توی flash cs 5 دارم اینه که عکسام (مثلا متن فارسی که با فتوشاپ به صورت عکس درش آوردم و توی پروژه import کردم) خیلی ناخوانا میشه حتی توی publish setting هم کیفیت رو بالا بردم اما تاثیری نداشته !! ولی وقتی از منوی control>test movie in flash professional رو میزنم یکم از بالا و پایین پروژه رو میزنه ولی کیفیت عکسا خیلی بالاست
توروخدا اگه کسی میتونه کمک کنه چون واقعا کارم لنگه
در ضمن رزولوشن stage این پروژه 1024*800 هست

خیلی ممنونم

mmz2006

Active Member
با سلام

وقتی از منوی کنترل ، تست مووی رو می زنید در واقع پروژه شما یه فایل swf کنار همون فایل پروژه تون پابلیش می کنه و علت اینکه بالا و پایین کارتون رو میزنه اندازه عرض تون 1024 هستش و از رزولیشن مانیتور های معمولی و استاندار فعلی بزرگتره . اگر می خواین نشون بده یا باید با کد حرکتش بدید یا از اسکرول استفاده کنید.

aliwaver

New Member
با تشکر از پاسختون
اما من که گفتم مشکلم اینه که وقتی فایل swf رو اجرا میکنم تصاویر خیلی بی کیفیت هستند ! اگه میشه یه بار دیگه پست اول منو بخونید و راهنمایی کنید . ممنونم

mmz2006

Active Member
اصلی ترین جا برای تغییر کیفیت تصویر در پنجره لیبراری است که روی گزینه تصویر در پنجره لیبراری ، قسمتی که سیمبل ها را چیده است ،کلیک راست کرده و پروپرتیس را انتخاب می کنید و حالا به تنظیمات کیفیت تصویر دسترسی دارید.

اگر باز هم مشکلتون حل نشد در صورت امکان ، فایل swf بی کیفیت را اینجا قسمت پاسخ با تنظیم های بیشتر ، ضمیمه کنید.

aliwaver

New Member
آقا لطفا این سوال رو جواب بدید که چطور میشه تو فلش cs 5 فارسی بنویسم ( با هر فونتی که بخوام ) ؟؟؟

خیلی ممنون میشم اگه زود جواب بدید

سلام
برای این منظور از متون TLF استفاده نمایید.
ابزار Text را انتخاب کرده سپس در قسمت پروپرتیز و از قسمت Text engine گزینه ی TLF را انتخاب کرده سپس تنظیمات بعدی رو انجام داده و با هر فونتی شروع به نوشتن کنید. یادتون باشه فونت رو امبد کنی.

aliwaver

New Member
آقا ممنون از راهنماییتون ولی من هرکاری میکنم و فونتم رو عوض میکنم فونتم عوض نمیشه ، من میخوام فونتشو عوض کنم ، چیکار باید بکنم؟؟؟
بخدا کارم خیلی گیره ، ازتون یه دنیا ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنید

aliwaver

New Member
دوستان شما رو به خدا کمکم کنید ، پست قبلیمو بخونید و اگه ممکنه به سوالم جواب بدید
ممنونم

mmz2006

Active Member
سلام
لطفا سورس کارتون رو قرار بدین تا دوستان و اساتید ببینن مشکل کار از کجاست؟

flash.developer

Active Member
یکی از دلایل عدم کیفیت تصاویر شما در فایل خروجی سایز نامناسب تصویر است
به عبارت دیگر در برنامه فلش اگر نیاز به تصویر با کیفیت 200 × 300 دارید حتماَ تصویر را با این سایز وارد کنید. چرا که خارج کردن تصویر از اندازه واقعی باعث این افت کیفیت می‌شود حتی اگر تصویر شما بزرگتر باشد.
در آخر هم این پست شما ارتباطی به موضوع اکشن اسکریپت 3 نداشت

جدیدترین ارسال ها

بالا