کیفیت بالای تصویر

NAJVA123

Member
با سلام من تازه با این برنامه آشنا شدم
مشکلم این که وقت ی از اون خروجی می گیرم اصلا کیفیت نداره .
من برای اینکه help رو دارم درست می کنم الان با اینکه خروجی رو گرفتم ولی کیفیت نداره و اصلا کلمات واضح نیست یعنی اصلا مشخص نیست می خواستم بدونم چه جوری میشه کیفیت رو ببرم بالا.
دوم اینکه اندازه تصویر خروجی رو نمی تونیم تعیین کنیم آخه وقتی من مجبور میشم تصویر رو باندازه اون کادر نمایش در بیارم کیفیت تغییر می کنه و هم اندازه تصویر آخرم کوچک میشه
سرچ هم کردم ولی هیچی دستگیرم نشد میشه راهنمایی کنید.
یا اصلا بهتر با چه فرمتی ذخیره کنم که کیفیتم بره بالا .

دوستان من می خوام یه خروجی از برنامه بگیرم که دارای کیفیت باشه یعنی تصویر خوبی بهم بده و سایز اونم رو از کجا می تونم تنظیم کنم.
تور رو خدا یکی جواب بده

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
ببخشید بابت جواب دیر چون تلفنمون چند روزی تعطیل بود
خب
اگه ممکنه بفرمایین شما چه طوری خروجی می گیرین ؟؟
بعدش با چه برنامه هایی اجرا می کنی ؟؟
دوم اینکه اندازه تصویر خروجی رو نمی تونیم تعیین کنیم آخه وقتی من مجبور میشم تصویر رو باندازه اون کادر نمایش در بیارم کیفیت تغییر می کنه و هم اندازه تصویر آخرم کوچک میشه
منظور شما اینه که فیلمت از کادر مانیتور در پریمیر کوچکتره ؟؟؟
اگه اینطوری هست باید در ابتدا هنگام ساخت پروژه سایز اصلی را بدی
ولی اگه می خوای خروجی را سایز بدی این برنامه بر اساس استانداردها تعریف شده یعنی برای dvd سایز 720*576 البته برای pal و برای vcd هم که الان یادم نیست آخه خیلی وقته با این قسمت کار نکردم

NAJVA123

Member
سلام ممنون که جواب دادید
من زیاد با این برنامه آشنا نیستم من تصاویر رو با برنامهsceren recoder گرفتم بعد برای اینکه کیفیت صدا بهتر کنم این برنامه رو انتخاب کردم حالا مشکلی که دارم این که باید تصاویر رو به اندازه فیلمت کوچک کنم برای همین کیفیت تصاویر بد می شه و خروجی vcd و pal طوریکه با برنامه media plaer بتواند خوانده بشه .
مشکلم این که چطوری تصویر اولیه رو کوچک کنم که کیفیت بهم نخوره یا اینکه خروجی رو با چه فرمتی بگیرم که کیفیت بهتری بده و اگه نیاز به تبدیل داره لطف می کنید برنامه اون رو بهم بگید .
ممنون

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
من تصاویر رو با برنامهsceren recoder گرفتم بعد برای اینکه کیفیت صدا بهتر کنم
شما از صفحه نمایش خودت فیلم می گیری ؟؟
راستش من خودم یک زمانی می خواستم با پریمیر چنین کاری را کنم ولی خوب جواب نمی داد و به همین خاطر رفتم دنبال برنامه Ulead DVD Movie factory 6 این برنامه کار اصلیش ساخت فیلم بر روی دی وی دی است ولی در کنار آن و در منوهایش کار Convert را هم به خوبی انجام می دهد
من اینو بهت پیشنهاد می کنم با این کار کن و هر سایزی چه کوچک کردن و چه بزرگ کردن را به خوبی و با کیفیت انجام می دهد

NAJVA123

Member
درست من از صفحه نمایش تصویر رو گرفتم و الان تو این برنامه برای اینکه بخوام اون رو به اندازه تصویر خروجی نرم افزار در بیارم مجبورم سایز اون کوچک کنم و این باعث شده تا کیفیت تصاویر خیلی بیاد پایین .
کارم تموم شده ولی الان که کارم تمام شده اصلا وقت ندارم تا دوباره برم سراغ یه نرم افزار دیگه و از نو شروع کنم زیاد ظطول می کشه .. این با وقت کم من سازگار نیست .
یعنی واقعا راهی نیست من سایز تصاویر رو به اندازه خروجی در بیارم بدون اینکه کیفیت تصویر بهم نخوره.
اگه برنامه دیگه سراغ داری که بشه با اون کیفیت تصویر رو برد بالا میشه بگید ممنون میشم

تا جای که من می دون هر چه رو که بخوای وارد برنامه پریمیر بکنی یعنی چه از فیلم و چه عکس و غیره باید اندازه اون هم برابر همین باشه یعنی 576×720 ولی اگر فیلمی داری که میخوای وارد کنی و اندازه کوچیکتر بود یا بزرگتر میتونی بعد از وارد کردن فیلم به پنجره تایم لاین روی اون در پنجره مونیتور کلیک کنی و تصویر (همون فیلمت) رو بزرگتر یا کوچیکتر کنی
که این خوش باعث پایین امدن کیفیت میشه من می خوام ببینم آیا میشه این اندازه رو تغییر داد یا اینکه آیا نرم افزاری یا افکتی هست که بشه کیفیت تصویر رو تا حدودی ببره بالا یا نه منظورم از نرم افزار این که بتونم تصاویر رو قبل از ورود به نرم افزار به سایز پریمایر در بیارم تا در برنامه نیازی به تغییر سایز نباتشه تا کیفیت بیاد پایین ؟
ممنون میشم زود جواب بدید

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
تا جای که من می دون هر چه رو که بخوای وارد برنامه پریمیر بکنی یعنی چه از فیلم و چه عکس و غیره باید اندازه اون هم برابر همین باشه یعنی 576×720 ولی اگر فیلمی داری که میخوای وارد کنی و اندازه کوچیکتر بود یا بزرگتر میتونی بعد از وارد کردن فیلم به پنجره تایم لاین روی اون در پنجره مونیتور کلیک کنی و تصویر (همون فیلمت) رو بزرگتر یا کوچیکتر کنی
شما می تونی سایز دلخواه خودت را وارد کنی به شرط اینکه فرمتش با فرمت های پریمیر سازگار باشه
و اون کاری که می گی بزرگ یا کوچک کردن جز خرابی و افت کیفیت چیزی نداره
ببینم آیا میشه این اندازه رو تغییر داد یا اینکه آیا نرم افزاری یا افکتی هست که بشه کیفیت تصویر رو تا حدودی ببره بالا یا نه منظورم از نرم افزار این که بتونم تصاویر رو قبل از ورود به نرم افزار به سایز پریمایر در بیارم تا در برنامه نیازی به تغییر سایز نباتشه تا کیفیت بیاد پایین ؟
دوست عزیز
اگه پست قبلی منو دقیق می خوندی متوجه می شدی که یک برنامه معرفی کردم
من خودم برای این کارا از این استفاده می کنم

NAJVA123

Member
سلام
من هم می خوام اینکار رو بکنم ولی نمی دونم چه طوری به اون سایز بدم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
شما این برنامه که گفتم را نصب کردی ؟؟
اگه کردی و مشکل داری بگو

جدیدترین ارسال ها