کیس استوک

sorena2023

New Member
کیس و مینی کیس دست دوم
کیس استوک در هوپاد رایانه یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که می خواهند کامپیوتری با قیمت کمتر و کیفیت بسیار بالا بخرند. استفاده از مینی کیس ها امروزه بسیار فراگیر شده و بسیاری از ادارات دولتی و خصوصی، شرکت های صنعتی، موسسات آموزشی و ... از آن استفاده می کنند. اگر به دنبال خرید ورک استیشن استوک با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید به فروشگاه هوپاد رایانه مراجعه کنید.

دلیل آن کوچک و سریع بودن مینی کیس است. از آنجا که برخلاف رایانه های شخصی ، نیازی به انجام تحقیقات زیادی نیست و برای یافتن قطعات جداگانه نیازی به هزینه کردن ندارید و سپس آن قسمت ها را به رایانه های بزرگ وصل می کنید.

تمامی قطعات استوک مینی کیس در هر محصول دارای ست خاص و حرفه ای می باشد. قیمت این محصولات بسته به استحکام قطعات استفاده شده در ساخت آنها متفاوت است.

تفاوت بین مینی کیس و کیس معمولی
کیس‌های کوچک مدل‌های کوچک‌تری از رایانه‌های شخصی هستند. اما تفاوت این است که شما می توانید هر نوع قطعه شخصی سازی شده را به راحتی در یک کیسه بزرگ قرار دهید، اما سازندگان مینی کیس تمامی این محصولات را به صورت بسته بندی آماده به فروش می رسانند.

در محصولات Minicase، همان قطعات نصب شده در رایانه های شخصی یا رایانه های شخصی را می یابیم. البته به راحتی می توانید قطعات آنها را به مینی کیس ارتقا دهید.

همچنین نوع دیگری از دسته بندی در سایت قرار داده شده است تا بتوانید با توجه به نیاز خود کیس استوک را انتخاب کنید. در این بخش می توانید دسته بندی هایی مانند: کیس استوک حرفه ای، کیس مهندسی کارکرده، کیس استوک اداری و کیس رندر کارکرده را مشاهده کنید.

برای خرید کیس اسمبل شده با قیمت مناسب از هوپادرایانه به لینک زیر مراجعه کنید.

کیس اسمبل شده Archives
 
مهم‌ترین مزیت خرید لپ تاپ استوک، قیمت بسیار پایین‌تر آن در مقایسه با لپ تاپ‌های نو است. به طور کلی، قیمت لپ تاپ‌های استوک بانه بین 50 تا 70 درصد قیمت لپ تاپ‌های نو ارزانتر است
فروشگاه رایانم ارکت جزو معتبرترین فروشگاه های فروش لپ تاپ استوک است
 

جدیدترین ارسال ها

بالا