کنترل از دور با خط Adsl

با سلام
از دوستانی که اطلاعاتی در زمینه کنترل یک محل با دوربین از طریق Adsl دارند تقاظا دارم مرجع یا اطلاعاتی در اختیار این جانب قرار دهند . متشکرم

perlinpars

Active Member
من نمیدونم جاش اینجاست یا نه
اما جواب شما

دوحالت داره یا شما دوربینهاتون رو با dvr standalone مدیریت میکنید و یا با dvr card اگه اینجوری باشه که هر کدوم نرم افزار هاش هست که نصب میکنی و تعریفات پورت 80 و ip که باید ثابت باشه رو میدی و جاوا هم باید فعال باشه.
و از browser که از جایه دیگه هم که میخوایی ببینی باید جاوا رو فعال کنی تا بتونی ببینی.

و اگه چیزی مثل وب کم داری تو گوگل بگرد دنبال چیزی مثل network cammera shower

perlinpars

Active Member
البته اینم بگم که adsl با ip ثابت مهم هست وگرنه هر نوع اتصالی با ip ثابت کار شما رو راه میندازه. و این به این معنی که ip شما مهم هست نه adsl یا satelite یا dialup

YTERROR

Active Member
دوربینهاتون رو با dvr standalone مدیریت میکنید و یا با dvr card اگه اینجوری باشه که هر کدوم نرم افزار هاش هست که نصب میکنی و تعریفات پورت 80 و ip که باید ثابت باشه

این بهترین کاره تا 20 کیلومتر بصورت رنگی بصوتر Real بدون هیچ هزینه ای می تونین استفاده کنید هزینه دوربین هم از 300 تومان داره تا 3 میلیون

موفق و پیروز باشید

perlinpars

Active Member
""این بهترین کاره تا 20 کیلومتر بصورت رنگی بصوتر Real بدون هیچ هزینه ای می تونین استفاده کنید تومان داره تا 3 میلیون""

البته این امکان که دوست عزیزم اشاره کرد با خط تلفن هم میشه و نیازی به DSL نیست. و گاهی تا80 کیلومتر رو هم جواب میده که بستگی به سیستم شما(dvr) داره.
و اینم مهم هست که انتقال تصاویر به dvr مربوطه نه به دوربین ولی با IP CAMMERA هم میشه تصاویر رو انتقال داد ولی با توجه به بستر شبکه

و قیمت دوربین هم مختلف هست و با این قیمتی که دوستم داده فکر کنم بشه یه دوربین از دوربینهای ترافیکی حرفه ای که تقریباًبهترینش ماله شرکت PELCO هست رو تهیه کنید3 میلیون رو گفتماااا.

بازم اینو متذکر بشم که REAL بودن تصاویر یا همین 25 فرم در ثانیه مربوط به DVR هست که چند فرم باشه و تو دوربین TV LINE مهم هست که الان 420 TV LINE تقریباً یه چیز خوبه.

perlinpars

Active Member
یه روش هم میگم واسه دیدن دوربین

این عبارت رو تو google سرچ کنید. یک برنامه مدیریت انتقال تصاویر وقتی آدرس http رو رو dvr تنظیم میکنه رو title این رو میده که وقتی سرچ میزنید میتونید تعداد زیادی دوربین رو که از این نرم افزار استفاده میکنند رو ببینید. و در ضمن با این نرم افزار میتونید دوربین ها رو عوض کنید و یا اونها رو بالا و پائین و همینطور چپ و راست کنید.

این رو تو گوگل سرچ کنید.
inurl::"ViewerFrame?Mode=" search in google

اینم یک نمونه
http://westernstatesglass.com:8183/ViewerFrame?Mode=Motion

YTERROR

Active Member
البته این امکان که دوست عزیزم اشاره کرد با خط تلفن هم میشه و نیازی به DSL نیست. و گاهی تا80 کیلومتر رو هم جواب میده که بستگی به سیستم شما(dvr) داره.
و اینم مهم هست که انتقال تصاویر به dvr مربوطه نه به دوربین ولی با IP CAMMERA هم میشه تصاویر رو انتقال داد ولی با توجه به بستر شبکه

من بی سیم رو گفتم تا 20 کیلومتر

جدیدترین ارسال ها

بالا