کمک!!!

madar graphic

Active Member
سلام علیکم

بچه ها من C4D ورژن 11 رو نصب کردم.توی فیلم آموزشی قسمت رتدر ستینگش دوتا توپ به شکل عکس
قرار داره ولی مال من نداره
البته مهم اون توپ ها نیست بلکه بعضی از تنظیمات هم توش نیست

اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید:cool:

راستی کسی ورژن 10 رو داره ممنون میشم:oops:

Mandana

Active Member
سلام خوفین؟
اگر یک اسنپشات از محیط های مورد نظر قرار بدین و اسم تنظیماتی که میگید توش نیست هم بگین فکر کنم بهتر بشه کمک کرد دوست جان.بعض چیزها توی تمام ورژن های سینما 4 دی هست که فقط اسمش عوض شده مخصوصن توی رندر ستینگ
موفق باشید:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.
ببخشید من نبودم.
الان باز هم معلوم نیست مشکل شما چیه.
اسم اون دو تا گزینه ای که می گید توی فیلم هست رو ببینید و اینجا بنویسید من بهتون بگم چی کار کنید.

Mandana

Active Member
فافاجان وقتی کوئیک تایم ات نصب نباشه روی سیستم یا ورژن خعلی قدیمی باشه اون گزینه غیر فعاله.باید حتمن کوئیک تایم ات نصبیده باشه.راستی امضات رو هم خیییییییییییلی دوس دارم:rose:
دوست جان مادر گرافیک یا مدار گرافیک..ببخشید تلفظ اصلی یوزرتونو نی دونم.در نسخه های بعدی ئه سینما 4دی گزینه ی radiosity تغییر نام داده به global illumination
و دقیقن همون کار رو انجام میده.یعنی اگر جایی میگه global illumination رو فعال کنید همون radiosity رو باید فعال کنید و بر عکس
تنظیماتش فقط یک خورده فرق می کنه

موفق بباشید:rose:

آخرین ویرایش:

Amin 4D

فافاجان وقتی کوئیک تایم ات نصب نباشه روی سیستم یا ورژن خعلی قدیمی باشه اون گزینه غیر فعاله.باید حتمن کوئیک تایم ات نصبیده باشه.راستی امضات رو هم خیییییییییییلی دوس دارم:rose:
دوست جان مادر گرافیک یا مدار گرافیک..ببخشید تلفظ اصلی یوزرتونو نی دونم.در نسخه های بعدی ئه سینما 4دی گزینه ی radiosity تغییر نام داده به anti aliasing
و دقیقن همون کار رو انجام میده.یعنی اگر جایی میگه anti aliasing رو فعال کنید همون radiosity رو باید فعال کنید و بر عکس

در مورد کوئیک تایم درست می گید ماندانا جان. حتما اونو نصب نکردن به خاطر همین اونو توی رندر ستینگشون ندارن.
اما در مورد radiosity شما دارید اشتباه می کنید ماندانا جان. radiosity که anti aliasing نیست. radiosity همون global illumination هست توی نسخه های فعلی Cinema 4D.
Radiosity is a global illumination algorithm used in 3D computer graphics rendering.

اینم یه لینک در مورد radiosity:
http://en.wikipedia.org/wiki/Radiosity_(3D_computer_graphics)

بعد هم دوست من اگه بخوای global illumination رو به رندر ستینگت اضافه کنی باید روی دکمه Effect کلیک کنی و روی global illumination کلیک کنی. این طوری گزینه اش به رندر ستینگت اضافه می شه و شما می تونی تنظیماتش رو ببینی. اگه هم مشکلی داشتی با global illumination بگو ما در خدمتیم.
موفق باشی.

Mandana

Active Member
اوه شرمنده اون موقع داشتم آنتی آلیازینگ مطلب می خوندم نمی دونم چرا نوشتم اونو.منظورم گلوبال ایلومینیشن بود:lol: واقعن ممنون باسه تصحیح چه صوتی بدی دادم نزدیک بود جوون مردم هم گمراه بشه
تصحیح شد:rose:

Amin 4D

سلام علیکم

بچه ها من C4D ورژن 11 رو نصب کردم.توی فیلم آموزشی قسمت رتدر ستینگش دوتا توپ به شکل عکس
قرار داره ولی مال من نداره
البته مهم اون توپ ها نیست بلکه بعضی از تنظیمات هم توش نیست

اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید:cool:

راستی کسی ورژن 10 رو داره ممنون میشم:oops:
حیفه که شما بخوای از ورژن قدیمی 10 سینمافردی استفاده کنی. آخه توی ورژن های جدید خیلی چیزها بهتر شده. مخصوصا یکیش همین radiosity هست که حالا با اسم global illumination وجود داره توی سینما فردی. هم کیفیتش بهتره و هم سرعتش بیشتره. از نظر رندر ورژن 12 که آخرین ورژن هست خیلی بهتر و سریع تر از ورژن 10 عمل می کنه. شما هم سعی کن با آخرین ورژن کار کنی. اگه دلیلت هم برای استفاده از ورژن 10 اینه که جای بعضی از چیزا رو نمی دونی بیا همین جا بپرس ما حتما بهت کمک می کنیم. سینما فردی تغییر خیلی زیادی نکرده که شما بخوای با همون ورژن قدیمیش کار کنی.

اوه شرمنده اون موقع داشتم آنتی آلیازینگ مطلب می خوندم نمی دونم چرا نوشتم اونو.منظورم گلوبال ایلومینیشن بود:lol: واقعن ممنون باسه تصحیح چه صوتی بدی دادم نزدیک بود جوون مردم هم گمراه بشه
تصحیح شد:rose:

:shock: آهان. خب باز خوب شد کسی ندید جز من حقیر. :lol:
همگی موفق باشید.

Fa

Well-Known Member
دوست جان مادر گرافیک یا مدار گرافیک..ببخشید تلفظ اصلی یوزرتونو نی دونم.در نسخه های بعدی ئه سینما 4دی گزینه ی radiosity تغییر نام داده به global illumination
و دقیقن همون کار رو انجام میده.یعنی اگر جایی میگه global illumination رو فعال کنید همون radiosity رو باید فعال کنید و بر عکس

منم خيلي خوشحالم كه شما امضاء رو درك كرديد . خوب ديگه تاپيكو سياسي نكنيم :mad:

ممنون . پس بايد حتماً Quicktime نصب باشه . ممنون از هر دو استاد mandana و amin4d :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا