کمک کمک....

بچه ها سلام...
من وقتی تو ویندوز 7 با ویژوال سی پلاس پلاس کار می کردم و یک دستور یا متنی رو اشتباه می نوشتم بعنوان خطا گیری یه خط قرمزی زیر متن قبلیش میومد و بهم می فهموند ولی تو ویندوز اکس پی اینجوری نیست...چچوری می تونم اینو فعال کنم؟؟؟ :shock:

the_king

مدیرکل انجمن
بچه ها سلام...
من وقتی تو ویندوز 7 با ویژوال سی پلاس پلاس کار می کردم و یک دستور یا متنی رو اشتباه می نوشتم بعنوان خطا گیری یه خط قرمزی زیر متن قبلیش میومد و بهم می فهموند ولی تو ویندوز اکس پی اینجوری نیست...چچوری می تونم اینو فعال کنم؟؟؟ :shock:

B1 - هر مبحث باید عنوانی داشته باشد که خلاصه ای از موضوع آن مبحث باشد، از عناوین مبهم و کلی استفاده نکنید.

B2 - در عنوان مبحث از بکارگیری عبارات اضافی همانند کمک فوری، تو رو خدا کمک کنید و ... خودداری کنید.

Visual C++ 6.0 همچین قابلیتی نداره. از کدوم نسخه ++Visual C استفاده می کردید؟

the_king

مدیرکل انجمن

این قابلیت در ویژوال بیسیک همیشه فعاله، در مورد #C هم قابل تنظیمه (منوی Tools گزینه Options،
بخش Text Editor، بخش #C ، بخش Advanced گزینه Underline errors in the editor ) اما در ++C/C
صرفا قابلیت های IntelliSense بیشتر شده.

the_king

مدیرکل انجمن

خلاصه بگم همون قابلیت ویژوال استدیو است که وقتی دارید کد رو تایپ می کنید کلمه ای رو که می نویسید
کامل می کنه و و مثلا . رو می نویسید لیست عبارت هایی که بعد از . قابل نوشتنه نشون میده و هم
اگه جایی کد تون خطا داشت همون لحظه مشخص می کنه.

اوکی...اینو فهمیدم.....ولی هنوز نفهمیدم چچوری می تونم سیستم خطاگیری خط قرمز رو فعال یا غیر فعال کنم؟:paint:

the_king

مدیرکل انجمن
اوکی...اینو فهمیدم.....ولی هنوز نفهمیدم چچوری می تونم سیستم خطاگیری خط قرمز رو فعال یا غیر فعال کنم؟:paint:

تا جایی که من اطلاع دارم در مورد ++C هنوز این قابلیت در ویژوال استدیو وجود نداره. اگر وجود داشت در همان
منوی Tools گزینه Options، بخش Text Editor، بخش ++C/C پیدایش می کردید.

جدیدترین ارسال ها

بالا