کمک فوری در طراحی سایت

zahra_k

Member
سلام دوستان
در حال طراحی یه سایت ساده بودم ، تقریباً کار ظاهر سایت تموم شده بود با استفاده از یه برنامه منوساز منوی سایت هم ساخته شده بود ، ولی دیشب وقتی دوباره صفحه html رو باز کردم جز بک و بنر توی صفحه هیچ قسمت دیگه ای نمایش داده نمیشد ولی توی سورسم تمام کدها هست هم کدهای java و هم php البته بگم که برنامه منو ساز هم دیگه کار نمی کنه به هر حال بد جوری کارم گیر افتاده ، کسی می دونه اشکال از چیه ؟

d@nial

Well-Known Member
zahra_k گفت:
سلام دوستان
در حال طراحی یه سایت ساده بودم ، تقریباً کار ظاهر سایت تموم شده بود با استفاده از یه برنامه منوساز منوی سایت هم ساخته شده بود ، ولی دیشب وقتی دوباره صفحه html رو باز کردم جز بک و بنر توی صفحه هیچ قسمت دیگه ای نمایش داده نمیشد ولی توی سورسم تمام کدها هست هم کدهای java و هم php البته بگم که برنامه منو ساز هم دیگه کار نمی کنه به هر حال بد جوری کارم گیر افتاده ، کسی می دونه اشکال از چیه ؟
یعنی تو یه صفحه با پسوند HTML ، کدهای php بکار بردین؟

YTERROR

Active Member
ایراد از جدوال هست ( Table ) پیج اچ تی ام ال ایندکس رو بزارین تا براتون ادیتش کنم

وفتی کدهایی خروجی منو تون بهتون میده و شما در یک جدول کپی می کنید بدلایلی قاطی می کنه و ....

||SIAVASH||

Member
با دریم ویور کار میکنی؟

یه بار فایلت رو رو اینترنت آپلود کن ببین تو اینترنت هم همین طور میشه یا نه ؟

zahra_k

Member
||SIAVASH|| گفت:
با دریم ویور کار میکنی؟

یه بار فایلت رو رو اینترنت آپلود کن ببین تو اینترنت هم همین طور میشه یا نه ؟

کدهارو تو notpad نوشتم چون با frontpage منوهام اجرا نمی شد ، توی اینترنت هم مشکل داره ، امتحان کردم.
YTERROR گفت:
ایراد از جدوال هست ( Table ) پیج اچ تی ام ال ایندکس رو بزارین تا براتون ادیتش کنم

وقتی کدهایی خروجی منو تون بهتون میده و شما در یک جدول کپی می کنید بدلایلی قاطی می کنه و ....
ولی تمام جداول رو پاک کردم و دوباره کد کردم فایده نداشت.
kavian206 گفت:
سورس فایل رو اینجا بنویس تا برات ادیت کنیم
منو رو با یک منوساز طراحی کردم ، به جز کدهای داخل ایندکس چند تا فایل هم ضمیمه داره که بدون اون ها کار نمیکنه ، ولی باز هم اگر فکر می کنید میشه کاری کرد این کار رو بکنم.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
zahra_k جان
لطفا آدرس وب سایت هایی که طراحی کردی رو بنویس.متشکرم

logical_82

Member
بهترین کار اینه که کدهات رو بزاری زهرا خانم . این طراحی وب هم مکافاته ها یهو گیر می ده بد !

zahra_k

Member
ممنون دوستان
حق با Yterror بود ، اشکال از جداول بود که با کمک یکی از دوستان حل شد .
ممنون از توجه همگی شما

logical_82

Member
خدا رو شکر .
این تیبل ها هم مکافاتن که هیچ موقع تبدیل به Css هم که دیگه مکافات اندر مکافات می شن .

YTERROR

Active Member
این تیبل ها هم مکافاتن که هیچ موقع تبدیل به Css هم که دیگه مکافات اندر مکافات می شن

استفاده درست از تیبلها می تونه یک سایت رو حالا به هر زبانی یک نظم خوب و ... بده ولی بعضی اوغات با گزاشتن فایلهایی فلش و یا کدخهایی پی اچ پی یا ..... عرض و طول یک تبیل بصورت ماسک بروی سایر تیبلها کشیده میشه که با تنظیم فایل فلش یا کدی یا ... که باعث این شده میشه مشکل رو رفع کرد

موفق و پیروز باشید

zahra_k

Member
yterror گفت:
استفاده درست از تیبلها می تونه یک سایت رو حالا به هر زبانی یک نظم خوب و ... بده ولی بعضی اوغات با گزاشتن فایلهایی فلش و یا کدخهایی پی اچ پی یا ..... عرض و طول یک تبیل بصورت ماسک بروی سایر تیبلها کشیده میشه که با تنظیم فایل فلش یا کدی یا ... که باعث این شده میشه مشکل رو رفع کرد
مشکل من حل شد ولی دوست دارم در این مورد و علت بوجود اومدن این مشکل بیشتر بدونم ، شما می تونی توضیحات بیشتری بدی ؟ فکر کنم به درد بقیه دوستان هم می خوره

YTERROR

Active Member
توضیح خاصی نداره به ندردت این مشکب م خوره و دلیلشم گفتم

emad.h

Member
سلام
اگه برنامه منو ساز حرفه اي لازم داري بگو تا لينكش رو بزارم
با جاوا
كرك هم نميخواد
منوهاي كاملا حرفه اي يعني dhtml menu builder رو تو جيب ميزاره

zahra_k

Member
اتفاقاً خیلی احتیاج دارم ، خیلی هم دنبالش گشتم هم بیرون و هم تو نت خیلی هم پیدا کردم ولی هیچ کدوم جالب نبود . میشه لطف کنی و لینک رو بزاری؟

جدیدترین ارسال ها

بالا